Potrebujete si oddýchnuť a zabudnúť na každodenné starosti? Ubytujte sa v penzióne Prameň a doprajte si poriadny oddych aj zábavu v aquaparkoch Bešeňová či Tatralandia. V cene balíčku máte tiež raňajky a vaše dieťa do 3 rokov bude mať pobyt s vami zadarmo.

Pohodlné izby blízko krásnej prírody

Vydajte sa na dovolenku do Penzióna Prameň, ktorý nájdete v dedinke Liptovské Sliače. Penzión je skvelým východiskovým bodom pre výlety - navštívte najväčší slovenský aquapark Tatralandia, relaxujte v Bešeňovej, vydajte sa na turistiku alebo preskúmajte jaskyňu.

V penzióne sú hostia ubytovaní v útulne zariadených izbách. Tie majú vlastné sociálne zariadenie so sprchou, TV a internet. K dispozícii vám budú 2 - 4 lôžkové izby.

V prízemí penzióna ďalej nájdete reštauráciu, kde pre vás radi pripravia výborné raňajky s výberom z menu. Behom dňa v reštaurácii pečú chutnú pizzu. Vaše deti sa skvele zabavia v detskom kútiku či na vonkajšom ihrisku.

Perfektná lyžovačka aj aquaparky vás čakajú na Liptove

Na dovolenku si nezabudnite pribaliť aj lyže či bežky - v okolí nájdete množstvo skvelých lyžiarskych stredísk ako Malinô Brdo ski & bike park (16 km) či výnimočný skiareál Jasná Nízke Tatry (36 km), kde si zalyžujete na perfektne udržiavaných svahoch každej náročnosti. Samozrejmosťou je tiež priam rozprávková turistika. Nízke Tatry sú totiž ideálnym miestom pre podnikanie túr či výletov na bežkách do okolia.

Okolie penzióna je priam nabité pamiatkami a zaujímavosťami, ktoré by ste rozhodne mali navštíviť. Navštívte napríklad unikátny skanzen Vlkolínec (14,6 km), kde ešte dnes žijú obyvatelia tradičným spôsobom života. Po dni plnom výletov sa osviežte v bazénoch v aquaparkoch Tatralandia (26 km) či Bešeňová (10 km), alebo tam načerpajte nové sily vo wellness.

Tipy na výlet

Ski Jasná Nízké Tatry

Jasná Nízke Tatry, to je nádherné prostredie, v ktorom si každý lyžiar bude pripadať ako v rozprávke. Najväčšia lyžiarska aréna na Slovensku ponúka lyžovanie na severnej aj južnej strane Chopku, a to od decembra až do konca apríla. Stredisko disponuje 49 km perfektne upravených zjazdoviek, z ktorých si vyberie každý - či už vyrážate na dovolenku so svojimi deťmi, alebo si chcete dopriať poriadnu adrenalínovú profi jazdu, Jasná vám svojou ponukou vyjde v ústrety.

Ski Opalisko

V srdci Liptova nad obcou Závažná Poruba sa nachádza zimné lyžiarske stredisko Opalisko. Leží v nadmorskej výške 640 m n. m. a ponúka päť umelo zasnežovaných zjazdoviek, štyri vleky aj detský areál pre najmenších. Vytiahnuť môžete aj bežky, nachádza sa tu totiž bežkársky areál s osvetlením s celkovou dĺžkou 30 km. Zalyžovať si potom môžete aj večer alebo navštívte lyžiarsku a snowboardovú školu a škôlku.

Aquapark Bešeňová

Navštívte obľúbený aquapark s vyhľadávanou geotermálnou vodou. Čakajú vás tu vonkajšie aj vnútorné bazény, 3 vonkajšie tobogany a rôzne atrakcie. Samozrejmosťou je aj wellness centrum so saunovými rituálmi a masážami.

Penzión Prameň

Nám. M. Benku 1385/1, Liptovské Sliače
Slovenská republika

+421 915 390 255

recepcia.pramen@gmail.com

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 5 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané