Luxusná oáza pokoja a harmónie Wellness Hotel Patince **** čaká len na vás. Užite si relaxáciu v zázračnej termálnej vode, ktorá je v bazénoch vo vnútornom wellness i na letnom kúpalisku, kam máte neobmedzený vstup v cene. Čaká vás tiež rad procedúr.

Luxusná oáza pokoja a harmónie

Wellness Hotel Patince **** nájdete v rovnomennej obci na Slovensku neďaleko Komárna a len pár krokov od prístavu. Čím je tento hotel jedinečný? Svojou filozofiou, ale tiež tým, že jeho súčasťou je vnútorné wellness a vonkajšie kúpalisko s termálnou liečivou vodou a k tomu všetkému je navyše babyfriendly, teda ideálne pre rodiny s deťmi každého veku.

Hotel ponúka ubytovanie v rôznych typoch izieb, pre vás bude pripravená moderná a komfortne zariadená izba Standard. Jeho súčasťou je dvojposteľ, balkón, klimatizácia, minibar, trezor, televízia, WiFi pripojenie a samozrejme tiež vlastná kúpeľňa s vaňou či sprchou a fénom. Niektoré izby majú možnosť prístelky.

Kulinárske špeciality a rad barov

Srdečný personál, regionálna kuchyňa i medzinárodné špeciality s využitím čerstvých lokálnych surovín, tak presne to vás čaká v miestnej reštaurácii. Na vyžiadanie je možné pripraviť vegetariánske, bezlepkové či diétne pokrmy. Každé ráno si vychutnáte raňajky formou bufetu (7:30 - 10:00), neskôr potom lahodné večere (17:30 - 21:00).

Na kávu zavítajte do Lobby baru a určite skúste i domáce dezerty z hotelovej cukrárne. K dispozícii je tiež Bowling bar, Wellness bar a Grill bar pri vonkajsich bazenoch.


TEMATICKÉ VÍKENDY:

  • 3.7. - 5.7.: Letný pobyt s narodeninovým víkendom
  • 10.7. - 12.7.: Letný pobyt s kubánskou nocou
  • 28.8. - 30.8.: Rozlúčka s letom

Zázračná voda

Kúzlo liečivej vody objavili rímski vojaci už v 1. storočí, keď táborili v susednej dedinke. A vy si túto minerálnu vodu môžete užiť aj dnes, pretože Wellness Hotel Patince **** má dokonca vlastný termálny prameň s teplotou približne 27 °C. Táto voda sa využíva na liečbu problémov s pohybovým ústrojenstvom, kožných problémov a črevných aj žalúdočných problémov.

Kúpanie od rána do večera

Celoročne si užijete kúpanie vo 3 vnútorných bazénoch, počas leta potom tiež v 7 vonkajších bazénoch - všetky s termálnou vodou. Vnútri vás čaká rímsky bahenný kúpeľ, veľký relaxačný bazén (maximálne 30 °C), odpočinkový bazén (36 °C), ale aj vírivka (35 °C) a saunový svet so 4 saunami. Dopriať si môžete tiež liečebné kúpele, relaxačné masáže, beauty procedúry a ďalšie.

Hlavným letným lákadlom je vonkajší bazén s rozlohou 600 m² s lezeckou stenou a tobogánom. Otvorené sú však aj ďalšie vonkajšie bazény (teplota vody 26 - 29 °C) a celkovo 4 tobogány.

Športové aktivity

Neviete si predstaviť dovolenku bez trochy pohybu? Vo Wellness Hoteli Patince **** si zahráte tenis - klasický aj stolný, minigolf a golf v neďalekom meste Tata, beach volejbal, petanque, bowling, biliard, alebo vyskúšajte hotelové fitnes centrum. Je tu tiež možnosť rybolovu, alebo power jogy.

Pobyt si užijú aj tí najmenší

Vyrážate na pobyt s deťmi? Aj tie si pobyt vo Wellness Hoteli Patince **** zamilujú. Je pre nich pripravený vnútorný (34 °C) i vonkajší (30 °C) detský bazén s tobogánom, šmykľavkou a fontánou. Hotel samozrejme ponúka možnosť doobjednania prístelky či detskej postieľky, ďalej tiež zakúpenie jednorazových plienok, plienok na plávanie a hračiek. V prvom poschodí hotela je tiež špeciálna miestnosť pre mamičky s prebaľovacím pultom, nočníkom, detskou vaničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou. Za poplatok je možné zariadiť aj stráženie detí. V reštaurácii zase nechýbajú detské stoličky, dostatok priestoru aj pre kočík a možnosť objednať špeciálne pokrmy pre deti. Samozrejmosťou je tiež detský kútik a animačný program.

Tipy na výlet

Wellness Patince

V akomkoľvek počasí vás rado privíta wellness centrum Patince. V bazénoch prúdi minerálna voda z termálneho prameňa, ktorá priaznivo vplýva predovšetkým na pohybové ústrojenstvo. Okrem toho tu na vás čaká i saunový svet alebo masáže. Maminky s istotou ocenia pôžitok z kozmetických a kúpeľných procedúr. Zaujímavosťou je aj rímsky kúpeľ – posedenie okolo prameňa, ktoré sa nachádza priamo na jazierku.

Termálne kúpalisko Komárno

Celoročný relax prináša termálne kúpalisko v Komárne na ploche 2,5 hektárov. Návštevníkov láka najmä minerálna voda s liečivými účinkami na kĺbové, reumatické a ženské choroby. V letnej časti areálu sa nachádza hneď niekoľko bazénov vrátane športového a dvoch detských. Celoročne tu môžete využívať vnútorný bazén s termálnou vodou, dve sauny s ochladzovacím bazénom, rehabilitačnú telocvičňu, ponuku masáží a fitness-centrum. V areáli strediska sú aj plážové priestory, ihriská pre deti a minigolf.

Pevnostný systém Komárno

Vykašlite sa na Pevnosť Boyard! Čo by kameňom dohodil, na juhu Slovenska nájdete skutočný pevnostný unikát. Pevnosť Komárna predstavuje z hľadiska historických fortifikačných stavieb jedinečnú a významnú pamiatku. Bola totiž najväčšou a najsilnejšou fortifikačnou stavbou Rakúsko-uhorskej monarchie. Nedobytný pevnostný komplex sa dokázal ubrániť aj v období tatárskych vpádov.

Wellness hotel Patince ****

Patince 431, Patince
Slovenská republika

+421 918 243 284

ck@wellnesspatince.sk

Check in
od 15:00
Check out
do 12:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,42/5
Celkom 12 hodnotení