Odpočinok uprostred prírody na Liptove si užijete v Penzióne pod Vlkolíncom blízko Skanzenu Vlkolínec. Ubytujete sa v izbe, apartmáne alebo v samostatnom domčeku pre až 9 osôb. V cene máte raňajky, úschovňu bicyklov i využitie ihriska. V okolí sa rozprestierajú turistické trasy, cyklotrasy, hory i aquaparky.

Nízke Tatry Tip na výlet

Nízke Tatry ponúkajú perfektné zázemie, podmienky na turistiku, lyžovanie a kúpanie. Centrom národného parku je Demänovská dolina, ktorá je stredom tunajšieho turistického ruchu. V Tatrách sa dajú podnikať skvelé túry, stačí si len vybrať trasu/cyklotrasu. Medzi najobľúbenejšie ciele výletu patrí Liptovská Mara, Jánská Dolina, turisticky najobľúbenejšia hora Chopok a najvyšší Ďumbier. Výstup na Ďumbier je fyzicky namáhavý, ale zvládnete ho aj počas jedného dňa. Skvelou trasou je prechod od Chopka k Čertovici, ponúkne vám totiž úžasný výhľad do okolitých dolín.

Viac informácií

Ubytovanie pre dvoch i celú partiu

Vydajte sa za oddychom do krásnej prírody v lokalite Biely Potok len 4 km od Skanzenu Vlkolínec, živej obce zapísanej na zoznam UNESCO. Čaká vás Penzión pod Vlkolíncom a jeho milý personál.

Možnosti ubytovania sú rôznorodé:

  • Dvojlôžková izba so štandardným nábytkom, TV a kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC.
  • Apartmán až pre tri osoby, kde nájdete aj obývaciu časť a vybavenú kuchynku vrátane sporáku a chladničky.
  • Rekreačný domček až pre 9 osôb, kde sú k dispozícii tri izby, dve kúpeľne s WC, kuchyňa a spoločenská miestnosť s krbom.

Na raňajky si budete môcť každý deň vybrať z klasických raňajkových jedál, ako sú miešané vajcia, ham and eggs, obložený tanier pod.

V areáli penziónu je k dispozícii športové ihrisko i detský kútik pre malých nezbedníkov.

Aktívna dovolenka na Liptove

Pobyt sa obzvlášť hodí pre milovníkov turistiky a cyklistiky. Turistické trasy vedú hneď pri penzióne a dostanú vás do Vlkolínca, na Malinô Brdo a ďalšie zaujímavé miesta Veľkej Fatry.

Vyrazte sem aj na rodinnú dovolenku, jeden deň venujte turistike a na ďalšie si naplánujte návštevu Aquaparku Bešeňová či Aqua-Vital Parku Lúčky a nezabudnite sa zastaviť pri Lúčanskom vodopáde.

Penzion pod Vlkolíncom

Do uhliska 7550/3, Ružomberok - Biely Potok
Slovenská republika

+421 908 522 240

ubytovaniepodvlkolincom@gmail.com

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 7 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
5 km
Zastávka
0,7 km
Aquapark
24 km
Zjazdovka
21,5 km

Tipy na výlet