Ubytovanie na okraji Tatranského národného parku

Vyrazte do Vysokých Tatier a ubytujte sa v obci Nová Lesná. Práve tu nájdete Vilu Hana, ktorá je obľúbeným útočiskom turistov. Vo vile nájdete celkom sedem izieb s vlastným sociálnym zariadením, chladničkou, TV a rádiom.

V penzióne je aj jedáleň a kuchynka. Zaparkovať môžete v priestoroch záhrady.

Čisté izby, dostupnosť, domáce jedlo a predovšetkým nádherná panoráma Tatier - to sú prednosti tohto penziónu.

Turistika a aquaparky

Vila Hana je vyhľadávaným miestom pre svoju výhodnú polohu. Do Novej Lesnej totiž vedie autobusová linka a nachádza sa tu aj stanica Tatranskej elektrickej železnice. Pohodlne sa tak dostanete do Popradu, Starého Smokovca, Tatranskej Lomnice a k Štrbskému Plesu.

Chcete si dopriať zábavu v niektorom z okolitých termálnych kúpalísk? Navštívte AquaCity Poprad alebo Thermal Park Vrbov, v ktorom môžete uplatniť zľavu 10 %.

 • AquaCity Poprad ponúka 13 bazénov a 350 vodných atrakcií (masážne trysky, vírivky, vodné hríbiky a i.). K dispozícii je aj detský bazén so slanou vodou a loďou, pre milovníkov adrenalínu tobogany.
 • Thermalpark Vrbov, to je 10 bazénov s termálnou vodou od 26 °C do 38 °C. Nechýbajú ani tobogany a ďalšie atrakcie.

Dodatočné info

 • Po zakúpení pobytu si rezervujte termín u ubytovacieho zariadenia (vilahana183@gmail.com, +421948203013). K záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný len s platnou rezerváciou a pri nástupe je nutné preukázať sa vytlačeným kupónom.

 • S rezerváciou vám ochotne pomôže naša zákaznícka podpora (+421 233 006 990, info@travelking.sk). Stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín pobytu.

 • O podmienkach uplatnenia rekreačných kupónov sa, prosím, vopred informujte vo vile.

 • Príplatky za deti sa platia až na mieste.

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 11,9 rokov 7 €/noc s raňajkami alebo 10 €/noc s polpenziou.

 • Dieťa od 12 rokov 11 €/noc s raňajkami alebo 15 €/noc s polpenziou.

 • Príplatky sa platia až na mieste.

 • Miestny poplatok 0,50 €/osoba/noc.

 • Sezónny príplatok (2.1. - 31.3. a 1.6. - 30.9.) 5 €/osoba/noc.

 • Sviatočný príplatok (24.12. - 26.12., 31.12.2019. - 1.1.2020, 10.4. - 14.4.2020) 5 €/osoba/noc.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou nie je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Lenka V.)

Prosteredie hotela bolo dobre, blizko bol potocik ktory bol v noci prijemne pocut :) Ano dostali sme vsetko co bolo na kupone uvedene. Personal pani domaca a pan domaci boli na jednotku, mili, komunikativni, uplne super za jedna :)

Vynikajúce (Jiří M.)

Pobyt ve Vysokých Tatrách ve Vile Hana se nám velice líbil. Paní majitelka byla příjemná, pokoj krásný, strava (měli jsme pouze snídaně) chutná. Celkově jsme byli se vším spokojeni.

Vynikajúce (Marcela M.)

Prostredie hotela bolo pekné, izby boli čisté. To čo bolo sľúbené sme dostali. Personál bol úslužní. Výlety sa dajú robiť do viacerých častí Tatier. Jednoducho veľmi pekná dovolenka.

Tipy na výlet

Štrbské pleso

Štrbské pleso

Štrbské pleso je síce druhé najväčšie pleso na Slovensku, na kráse a priezračnosti mu to však nič neuberá. Ak sa ho rozhodnete navštíviť, musíte sa vydať do nadmorskej výšky 1 346 m n. m. Na úctyhodnej ploche takmer 20 ha sa blyští voda, ktorá vyviera z hĺbky asi 12 metrov. Štrbské pleso je priemerne 155 dní v roku pokryté ľadom, preto dávajte pri selfíčkách pozor, aby ste sa nešmykli.

Tatranský národný park

Tatranský národný park

Užite si oddych a aktívnu dovolenku v najstaršom národnom parku na Slovensku. Čaká vás tu celkovo 600 km turistických chodníkov a 16 značených a udržiavaných cyklistických trás. Tento park tvoria najvyššie slovenské vrcholy na čele s Gerlachovským štítom (2 655 m n. m.) a plynule nadväzuje na menší Tatrzański Park Narodowy na poľskej strane. Oblasť je významná pre svoju rozmanitú faunu a flóru. Tešiť sa môžete na vysoké horské štíty, masívne horské hrebene a údolia s jazerami, ktoré sú v teplých mesiacoch plné nádherne kvitnúcich rastlín.

Pozemná lanovka Starý Smokovec - Hrebienok

Pozemná lanovka Starý Smokovec - Hrebienok

Pozemná lanová dráha predstavuje najpohodlnejší spôsob, ako sa zo Starého Smokovca dostať priamo na Hrebienok (1 272 m n. m.). Lanovka prekonáva prevýšenie 247 metrov a za päť minút vás dostane na miesto, odkiaľ ďalej vedie hromada turistických trás, po ktorých sa môžete vydať objavovať krásy Vysokých Tatier. Na Hrebienku nezabudnite pozdraviť aj jeho maskota, 350 kg vážiaceho železného medveďa Kuba, a odfotiť sa s ním na pamiatku.