Vila Hana

Vila Hana

Školská 183, Nová Lesná
Slovenská republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Jozef Čonka IČ: 10723358


+421 948 203 013

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,2 km
Zastávka
100 m
Aquapark
9 km
Zjazdovka
5 km
Bežkovanie
5,8 km

O ubytovaní

Vyrazte do Vysokých Tatier a ubytujte sa v obci Nová Lesná. Práve tu nájdete Vilu Hana, ktorá je obľúbeným útočiskom turistov. Starý Smokovec so svetom kúziel Tricklandia, s preslávenou pozemnou lanovkou a ďalšími lákadlami je vzdialený približne 5 km. Zároveň sa vám tu rozprestiera svet dych vyrážajúcej tatranskej prírody, prejdite si napríklad Krížovú cestu až na Peknú vyhliadku či Slavkovskú dolinu, vyjdite (alebo sa vyvezte lanovkou) ku Skalnatému plesu (12 km) a pokiaľ vám nevadí cestovať trochu ďalej, určite nevynechajte Štrbské Pleso (20,8 km).

Do väčšieho mesta Poprad to odtiaľto budete mať nejakých 12 km, kde po prehliadke mesta môžete zavítať za relaxáciou do AquaCity Poprad. V zime si v okolí parádne zalyžujete v niektorom z blízkych lyžiarskych stredísk – najbližší je ski areál Pod Lesom (2 km), len o kus ďalej na vás čaká Jakubkova lúka (6 km) a otestovať môžete aj strediská v Tatranskej Lomnici (8,5 km) alebo Areál bežeckého lyžovania Tatraheim (8,9 km).

Kde budete spať?

V tejto útulnej vile nájdete celkom sedem izieb s celkovou kapacitou 20 lôžok. Pocit pohodlia domova je teda zaručený. V každej izbe nájdete chladničku, TV a rádio, nechýba ani vlastná kúpeľňa so sprchou. V spoločných priestoroch potom budete môcť využiť jedáleň, väčšiu televíziu a kuchyňu.

Na čom si pochutnáte?

Vo Vile Hana nie je klasická reštaurácia, dopriať si ale môžete kontinentálne raňajky. Vďaka spoločnej jedáleni a kuchyni si navyše môžete občerstvenie pripraviť podľa svojich predstáv aj sami. V lete je k dispozícii aj vonkajší gril.

Niečo naviac

Vo vile sú k dispozícii aj spoločné priestory - jedáleň či spoločenská miestnosť s hrami. V lete sa zabavte pri stolnom tenise alebo grilujte.

Tipy na výlet

Vysoké Tatry
Vysoké Tatry
Štrbské pleso
Štrbské pleso
Lomnický štít
Lomnický štít