Vila Hana

Vila Hana

Školská 183, Nová Lesná
Slovenská republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
100 m
Aquapark
9 km
Zjazdovka
5 km

O ubytovaní

Vyrazte do Vysokých Tatier a ubytujte sa v obci Nová Lesná. Práve tu nájdete Vilu Hana, ktorá je obľúbeným útočiskom turistov. Vraziť potom odporúčame napríklad do hôr, do Tricklandie v Starom Smokovci (4,4 km) alebo do Aquacity Poprad (9 km). Starý Smokovec so svetom kúziel Tricklandia, slávnou pozemnou lanovkou a ďalšími lákadlami je vzdialený približne 5 km. Zároveň sa vám tu rozprestiera svet dychberúcej tatranskej prírody, prejdite si napríklad Krížovú cestu až na Peknú vyhliadku či Slavkovskú dolinu, vyjdite (alebo sa vyvezte lanovkou) ku skalnatému plesu (12 km) a ak vám nevadí cestovať trochu ďalej, určite nevynechajte Štrbské Pleso (20,8 km). Do väčšieho mesta Poprad to odtiaľto budete mať približne 12 km, kde po prehliadke mesta môžete zavítať za relaxáciou do AquaCity Poprad. V zime si v okolí parádne zalyžujete v niektorom z blízkych lyžiarskych stredísk - najbližšie je Jakubkova lúka 6 km.

Kde budete spať?

V tejto útulnej vile nájdete celkom sedem izieb s celkovou kapacitou 20 lôžok. Pocit pohodlia domova je teda zaručený. V každej izbe nájdete chladničku, TV a rádio, nechýba ani vlastná kúpeľňa so sprchou. V spoločných priestoroch potom budete môcť využiť jedáleň, väčšiu televíziu a kuchyňu.

Na čom si pochutnáte?

Vo Vile Hana sa môžete tešiť na kontinentálne raňajky, vďaka jedálni a kuchyni si však môžete stravu pripravovať podľa svojich predstáv sami.

Niečo naviac

Vo vile sú k dispozícii aj spoločné priestory - jedáleň či spoločenská miestnosť s hrami. V lete sa zabavte pri stolnom tenise alebo grilujte.

Tipy na výlet

Vysoké Tatry
Vysoké Tatry
Štrbské pleso
Štrbské pleso
Lomnický štít
Lomnický štít