Ubytovanie v Podhájskej pri termálnom kúpalisku

Rekreačná chata MeryJán sa nachádza v tichej lokalite v Podhájskej len 400 metrov od termálneho kúpaliska. Ubytovaní budete v elegantne zariadených izbách s možnosťou prísteliek (rozkladacie dvojlôžko). Súčasťou každej izby je vlastné sociálne zariadenie a TV/SAT.

Na neskorý obed či večere si môžete zájsť do Grill Baru, ktorý je súčasťou penziónu a kde vás poteší živá hudba, grilované prasiatko v otvorenom kozube a ďalšie špeciality z udiarne.


Pri našej návšteve penziónu sa nám veľmi páčila veselá atmosféra piatkového večera v miestnom Grill Bare, môžeme nadšene odporučiť nielen miestne jedlo a nápoje, ale aj zábavu pri kvalitnej živej hudbe.


Návšteva obľúbeného termálneho kúpaliska alebo rímskych kúpeľov je zážitok. Užite si v Podhájskej výhodný pobyt na päť nocí za cenu štyroch!

Dodatočné info

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne.

 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v penzióne. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.

 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v penzióne záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 9,9 rokov 10 €/noc vrátane prístelky.

 • Miestny poplatok 0,50 €/osoba/noc.

 • Možnosť dokúpenia raňajok za 5 €/osoba/deň.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou nie je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Kamila K.)

Prostředí hotelu bylo hezké a čisté, při pobytu s dětmi nám zde chyběl dětský koutek nebo venkovní prolézačky, nic z toho zde není. Snídaně první dny byly slabší, další dny již bylo vše v pořádku. Služby nad rámec pobytu jsme nevyužili, celý den jsme trávili na koupališti a pak už jsme neměli chuť poskakovat po tenisovém kurtu :) Personál byl milý a vstřícný.

Vynikajúce (Bohuslava P.)

Velmi krásné prostředí, klidné, pokoje velmi čisté, opravdu velká spokojenost. Jen prosím nepište, že vzdálenost k termálům je 400m. Bylo to pro nás jediné překvapení. Cesta zpět do kopce starší osoby zcela vysílí.

Vynikajúce (Ludmila P.)

S pobytem v penzionu Meryján jsme byli velmi spokojeni. Klidné prostředí, chutné snídaně a vstřícný personál. Při sdělení, že jsme v Podhájské poprvé, nás v recepci ochotně informovali o provozní době koupališť a všech možnostech využití dalších benefitů. Příjemným zpestřením pobytu byl hudební večer v přilehlém grillbaru. Určitě se budeme rádi vracet. Manželé Příhodovi, Humpolec.

Tipy na výlet

Termálne kúpalisko Podhájska

Termálne kúpalisko Podhájska

Areál kúpeľov sa rozprestiera na 12 ha. Nájdete tu niekoľko bazénov s termálnou vodou - sedací, ochladzovací aj detský bazén. Ďalej tiež tobogány, športové ihriská a veľa atrakcií. Voda v kúpeľoch sa často porovnáva s vodou z Mŕtveho mora. Unikátne zloženie vody pozitívne pôsobí na kožné ochorenia, choroby dýchacích ciest, bolesti kĺbov a chrbta a pobyt tu pomohol tisícom návštevníkom. V tomto areáli nájdete aj Wellness centrum Aquamarín s 9 bazénmi a množstvom vodných atrakcií (vírivky, trysky, fontánky, vonkajšie aj vnútorné bazény a bohaté wellness).

Levický hrad

Levický hrad

Zrúcanina gotického hradu z 13. storočia a predovšetkým ideálne miesto na výlety. Hrad je totiž ľahko dostupný, leží priamo v centre Levíc. V hornej časti hradu sa nachádzajú zvyšky gotického paláca, najstaršieho opevnenia a kruhovej bašty. Tá bola v 19. storočí prestavaná na letohrádok. Zachovalo sa aj obvodové murivo, nárožné rámovanie, gotický vstupný portál do paláca, fragmenty omietok a opevnenia. Súčasťou hradu je kaštieľ, kde v súčasnosti sídli Tekovské múzeum.

Obľúbeným miestom návštevníkov hradu je čajovňa umiestnená v jednej zo stredovekých bášt. Lahodný nápoj si tak môžete vychutnať v neobvyklej, mierne tajuplnej atmosfére.

Veľký Meder

Veľký Meder

Aj keď ide o pomerne malé mestečko, jeho história presahuje 900 rokov. Je to miesto, kde sa snúbi kúpeľníctvo, turistika a príroda. Populárny je predovšetkým pre termálne kúpele Thermal Corvinus, medzi jeho pozoruhodnosti patrí aj zbierka predmetov z každodenného života miestnych sedliakov, ktorá sa nachádza v najstaršom dome mesta. V okolí sa vydajte k Číčovskému mŕtvemu ramenu alebo do chránenej oblasti Dropie.