Ubytovanie v Podhájskej pri termálnom kúpalisku

Rekreačná chata MeryJán sa nachádza v tichej lokalite v Podhájskej len 400 metrov od termálneho kúpaliska. Ubytovaní budete v elegantne zariadených izbách s možnosťou prísteliek (rozkladacie dvojlôžko). Súčasťou každej izby je vlastné sociálne zariadenie a TV/SAT.

Na neskorý obed či večere si môžete zájsť do Grill Baru, ktorý je súčasťou penziónu a kde vás poteší živá hudba, grilované prasiatko v otvorenom kozube a ďalšie špeciality z udiarne.


Pri našej návšteve penziónu sa nám veľmi páčila veselá atmosféra piatkového večera v miestnom Grill Bare, môžeme nadšene odporučiť nielen miestne jedlo a nápoje, ale aj zábavu pri kvalitnej živej hudbe.


Návšteva obľúbeného termálneho kúpaliska alebo rímskych kúpeľov je zážitok. Užite si v Podhájskej výhodný pobyt na päť nocí za cenu štyroch!

Tipy na výlet

Termálne kúpalisko Podhájska

Areál kúpeľov sa rozprestiera na 12 ha. Nájdete tu niekoľko bazénov s termálnou vodou - sedací, ochladzovací aj detský bazén. Ďalej tiež tobogány, športové ihriská a veľa atrakcií. Voda v kúpeľoch sa často porovnáva s vodou z Mŕtveho mora. Unikátne zloženie vody pozitívne pôsobí na kožné ochorenia, choroby dýchacích ciest, bolesti kĺbov a chrbta a pobyt tu pomohol tisícom návštevníkom. V tomto areáli nájdete aj Wellness centrum Aquamarín s 9 bazénmi a množstvom vodných atrakcií (vírivky, trysky, fontánky, vonkajšie aj vnútorné bazény a bohaté wellness).

Levický hrad

Zrúcanina gotického hradu z 13. storočia a predovšetkým ideálne miesto na výlety. Hrad je totiž ľahko dostupný, leží priamo v centre Levíc. V hornej časti hradu sa nachádzajú zvyšky gotického paláca, najstaršieho opevnenia a kruhovej bašty. Tá bola v 19. storočí prestavaná na letohrádok. Zachovalo sa aj obvodové murivo, nárožné rámovanie, gotický vstupný portál do paláca, fragmenty omietok a opevnenia. Súčasťou hradu je kaštieľ, kde v súčasnosti sídli Tekovské múzeum.

Obľúbeným miestom návštevníkov hradu je čajovňa umiestnená v jednej zo stredovekých bášt. Lahodný nápoj si tak môžete vychutnať v neobvyklej, mierne tajuplnej atmosfére.

Veľký Meder

Aj keď ide o pomerne malé mestečko, jeho história presahuje 900 rokov. Je to miesto, kde sa snúbi kúpeľníctvo, turistika a príroda. Populárny je predovšetkým pre termálne kúpele Thermal Corvinus, medzi jeho pozoruhodnosti patrí aj zbierka predmetov z každodenného života miestnych sedliakov, ktorá sa nachádza v najstaršom dome mesta. V okolí sa vydajte k Číčovskému mŕtvemu ramenu alebo do chránenej oblasti Dropie.

Rekreačná chata MeryJán

Svätuša č.943, Podhájska
Slovenská republika

+421 908 784 608

meryjan@ubytovaniepodhajska.eu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Platba kartou
Platba kartou nie je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,7/5
Celkom 111 hodnotení