Pre dokonalý relax nemusíte jazdiť až k Mŕtvemu moru. Rovnaké regeneračné účinky má totiž liečivá voda v Podhájskej. Vyberte si svoj ideálny pobyt v rekreačných zariadeniach Alfa a užite si 20 - 40% zľavu do kúpeľov a 10% zľavu na stravu.

Dovolenka v penzióne alebo drevenici

Penzión Alfa leží priamo v centre Podhájskej a k známemu termálnemu kúpalisku dorazíte v priebehu 10 minút chôdze. V každom štúdiu je pre hostí k dispozícii TV, kuchynský kút so základným vybavením a chladničkou, samozrejmosťou je aj vlastná kúpeľňa so sprchou. Vďaka ubytovaniu v štúdiách budete mať dostatok pokoja a výdatne si tak počas svojej dovolenky oddýchnete.

Ubytovať sa ale môžete aj v útulnej drevenici, ktorá sa tiež nachádza priamo v obci Podhájska. V drevených interiéroch na vás dýchne jedinečná atmosféra. Nájdete tu kuchynský kút so základným vybavením, sociálne zariadenie aj chladničku.

Dodatočné info

 • Pri vybraných variantoch 1 alebo 2 deti do 16,9 rokov v cene vrátane prístelky.

 • Dieťa do 3,9 rokov na prístelke zdarma.

 • Dieťa do 14,9 rokov 5 €/noc na prístelke v štúdiu Alfa a 6 €/noc v Drevenici.

 • V prípade pobytu s tromi deťmi tretie dieťa do 14,9 rokov na prístelke zdarma.

 • Miestny poplatok 0,5 €/osoba/noc.

 • Pri pobyte na 3 dni je zadarmo neskorý odchod do 17:00 hodín.

 • Pre hendikepovaných hostí sú k dispozícii izby na prízemí (nutné overiť kapacitu vopred).

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne.

 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v penzióne. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.

 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v penzióne záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.

 • O podmienkach uplatnenia rekreačných kupónov sa, prosím, vopred informujte v penzióne.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Nástup na pobyt od 10:00 do 14:00 hodín, koniec pobytu do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 3 €/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou nie je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Dušan T.)

Uteraky v kupelni neboli ale po vypytani nam dali. Keby sme si to neboli vsimli majitel odide a nemame sa do coho utriet. Inac v poriadku.

Skvelé (Jiří P.)

Zařízení pokojů skromnější ale příjemné a dostačující. Vše odpovídalo popisu. Vše slíbené jsme dostali.

Vynikajúce (Marie M.)

Pobyt v penzionu Alfa odpovídal popisu a obdrželi jsme všechny slevy dle kuponu. Zařízení pokoje bylo moderní, čisté a majitel příjemný.

Tipy na výlet

Levický hrad

Levický hrad

Zrúcanina gotického hradu z 13. storočia a predovšetkým ideálne miesto na výlety. Hrad je totiž ľahko dostupný, leží priamo v centre Levíc. V hornej časti hradu sa nachádzajú zvyšky gotického paláca, najstaršieho opevnenia a kruhovej bašty. Tá bola v 19. storočí prestavaná na letohrádok. Zachovalo sa aj obvodové murivo, nárožné rámovanie, gotický vstupný portál do paláca, fragmenty omietok a opevnenia. Súčasťou hradu je kaštieľ, kde v súčasnosti sídli Tekovské múzeum.

Obľúbeným miestom návštevníkov hradu je čajovňa umiestnená v jednej zo stredovekých bášt. Lahodný nápoj si tak môžete vychutnať v neobvyklej, mierne tajuplnej atmosfére.

Nitriansky hrad

Nitriansky hrad

Zavítajte do zachovaného hradného komplexu v Nitre. Hrad stojí na mieste starého slovanského hradiska, prvá zmienka o ňom pochádza z 9. storočia. Hrad má niekoľko expozícií, prezrieť si môžete hradný areál, Katedrálu sv. Emeráma, Diecézne múzeum, Kazematy a Hradnú vežu. Z nej sa vám naskytne nádherný výhľad na celé mesto.

Komárno

Komárno

Komárno je nielen najjužnejším, ale aj najnižšie položeným miestom v Slovenskej republike. Od svojho maďarského náprotivku ho delí len rieka Dunaj. Do maďarského mesta Komárom sa teda dostanete jednoducho len prejdením alžbetínského mostu, ktorý tieto dve mestá spája. Komárno je vďaka svojej polohe a klíme ideálnym miestom na letnú dovolenku, čo dokazuje i veľký počet rekreačných stredísk v meste a jeho blízkom okolí. Pri jeho návšteve nezabudnite na známe Nádvorie Európy a starú nedobytnú Komárňanskú pevnosť.