Pobyt v obľúbenej kúpeľnej lokalite na juhu Slovenska. Ubytovanie pre dvoch v Dunajskej Strede v penzióne Fortune s polpenziou a dvoma celodennými vstupmi do Thermalparku pre dvoch, ktorý je od penziónu vzdialený len 100 metrov.

Penzión Fortune len kúsok od Thermalparku 

Penzión Fortune nájdete v atraktívnej lokalite len kúsok od obľúbeného termálneho centra v Dunajskej Strede. Penzión je hneď pri Thermalparku, vzdialený asi len minútu chôdze. 

Penzión disponuje krásne zariadenými, novo zrekonštruovanými izbami s vlastným sociálnym zariadením, LCD TV a balkónom alebo terasou. Izby sú priestranné.

Súčasťou penziónu je i reštaurácia, ktorá sa skladá z vnútornej a vonkajšej časti, v ktorej sa nájdete príjemné ohrievače, teda je možné komfortné posedenie i v chladnejšom počasí. V areáli penziónu nájdete aj tenisový kurt a okolo sa rozprestiera priestranná záhrada, kde nájdu na hojdačkách vyžitie aj deti. 

V cene 2 vstupenky pre dve osoby do Thermalparku Dunajská Streda 

Obľúbený Thermalpark Dunajská Streda sa skladá z krytého wellness centra, kde môžete relaxovať v mineralizovanej termálnej vode s teplotou 24 - 40 ° C s liečivými účinkami. Thermalpark patrí k najväčším termálnym areálom na Slovensku. 

K dispozícií sú tu rôzne atrakcie - chrliče vody, masážne trysky, jaskyne s vodopádmi, perličkový kúpeľ ... a množstvo ďalšieho vr. atrakcií pre deti. Po športové vyžitie tu nechýba ani plavecký bazén. 

Themalpark je vhodný aj pre starších návštevníkov - celý areál je bezbariérový a je tu kvantum možností v sedacích častiach bazénov. 

V blízkom okolí nájdete autodróm Slovakia Ring, kde si môžete vyskúšať jazdu na profesionálnom, závodnom okruhu.

Penzión Fortune

Gabčikovská cesta 4594, Dunajská Streda
Slovenská republika

+421 905 442 083

penzion@penzion-fortune.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Kúpele
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,3 km
Vzdialenosť od mora/jazera/kúpeľov
50 m
Zástavka
100 m
Aquapark
50 m