Ideálne miesto pre oddychovú dovolenku

Hotel Das Sonnreich **** sa nachádza vo východnom Štajersku v obklopení viníc a v bezprostrednej blízkosti kúpeľov Loipersdof.

K dispozícii sú vám priestranné izby s klimatizáciou, satelitnou TV a kúpeľňou. K ďalšiemu vybaveniu patria župany, papuče alebo kanvica na čaj.

V reštaurácii si pochutnáte na bohatých raňajkách s ponukou čerstvého pečiva, zeleniny a skvelých džemov, počas dňa ochutnáte tiež pokrmy štajerskej kuchyne. Reštaurácia má navyše veľkú terasu s panoramatickým výhľadom.

Odpočinok nájdete v hotelovom wellness s krytým bazénom, saunami a fitness centrom. K tunajším službám patria tiež najrôznejšie masáže a kozmetické procedúry. Uvoľnite sa počas procedúr alebo si napríklad zájdite na šálku čaju do lobby.

Tipy na výlet

Bad Waltersdorf

Čo všetko ponúka Bad Waltersdorf? Krásny park, romantické prostredie či uličky, kde si môžete zaobstarať niečo na pamiatku. Nachádza sa tu tiež rímske múzeum uchovávajúce kúsky pochádzajúce z prvého a druhého storočia n.l.. Zahrať si môžete tenis, squash alebo golf. Ak chcete prežiť svoju dovolenku netradične, preleťte sa balónom nad mestom vo svite zapadajúceho slnka.

Levanduľové kráľovstvo Bad Waltersdorf

Lavendelgut Bad Waltersdorf je unikátne, levanduľou prevoňané miesto, kde môžete nakúpiť suveníry pre svojich blízkych. Moderný obchod ponúka veľký výber levanduľových výrobkov - od kozmetiky až po jedlo.

Großhart - Auffen

Auffen-Großhart je malá očarujúca dedinka v krásnej nedotknutej prírode. Preto je to obľúbený cieľ výletov mnohých peších turistov. Zatvorte oči, zhlboka sa nadýchnite a vychutnajte si prírodu v jej najkrajšej podobe. Nájdete tu tiež areál, kde sa chovajú pštrosy (približne 100 ks) a k tomu tematicky ladený obchod s darčekovými suvenírmi.

Hotel Das Sonnreich ****

Schaffelbadstraße 219, Loipersdorf
Rakúsko

+43 3382 20 000

info@sonnreich.at

Check in
od 15:00
Check out
do 12:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 15 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané