Spoznajte krásy poľskej strany Beskýd. Len kúsok za hranicami s Českom vás privítajú útulné apartmány Resortu Vislow. Nájdete ho v meste Wisła neďaleko aquaparku Tropicana. Vodné radovánky si užijete aj v samotnom ubytovaní vďaka neobmedzenému vstupu do wellness s bazénom, vírivkou a saunami. K dokonalému pohodliu prispeje aj jeden zo štyroch typov apartmánov, ktorý si môžete vybrať podľa vašej chuti.

O ubytovaní

Vislow Resort sa nachádza v juhopoľskom mestečku Wisła, ktoré leží v malebnom údolí rovnomennej kráľovnej poľských riek. Vydajte sa na dokonalú aktívnu dovolenku v srdci Sliezskych Beskýd a okrem krásnej prírody a pokoja si užite aj moderné ubytovanie v apartmáne s výhľadom na hory a lesy.

Väčšinu (75 %) tejto nádhernej lokality zaberajú lesy, a tak sa môžete tešiť na pestré možnosti výletov pešo aj na bicykli. Zdolať môžete napríklad Baraniu horu (10 km), ktorá je najvyššia v tejto lokalite a na jej vrchole je rozhľadňa. K obľúbeným výletným cieľom patrí aj neďaleké Czerniańskie jazero (2,5 km), zámok Górny (4 km) alebo jaskyne Malinowska (11 km). Ak sa radi dozviete niečo nové, odporúčame vám navštíviť napríklad múzeum farmácie (4,7 km), múzeum magického realizmu Ochorowiczówka (5 km), Beskydské múzeum (5,1 km) alebo Ekologické vzdelávacie centrum vo Wisłe (2,9 km).

Mesto Wisła je obľúbeným rajom zimných športov. Na svahoch, ktoré sú od hotela vzdialené iba niekoľko stoviek metrov, čaká na lyžiarov viac ako 20 km zjazdoviek všetkých obťažností. Súčasťou areálu je aj mnoho skokanských mostíkov, pre ktoré je táto lyžiarska oblasť vychýrená. Ďalší veľký ski areál nájdete aj v blízkom Szczyrku (11 km). Wisła je známa aj svojimi dobre udržiavanými bežeckými traťami. Ďaleko to však nebudete mať ani za vodnými radovánkami – populárny Aquapark Tropicana je z hotela vzdialený iba 6 km.

Kde budete spať?

Apartmány Classic veľkosti 33–38 m² sú určené na komfortné ubytovanie 2 osôb. Ich súčasťou je predsieň so šatníkovou skriňou, spálňa s pohodlnou posteľou, vlastná kúpeľňa a kuchynský kút s jedálenským stolom. K vybaveniu patrí WiFi pripojenie, LCD televízia, chladnička, trezor, set na prípravu čaju a kávy, minibar, fén a sada kozmetiky. Apartmány Classic neponúkajú možnosť prístelky.

Apartmány Comfort veľkosti 38–46 m² sú vhodné na ubytovanie 2 osôb, ktoré sa tu budú cítiť ako doma. V priestrannej spálni s možnosťou zatemnenia sa vždy skvele vyspíte. Rannú kávu si potom môžete vychutnať v jedálni, v obývacej izbe alebo na terase s výhľadom na okolité lesy. Nechýba tu, samozrejme, ani kúpeľňa a kuchynský kút. K vybaveniu patrí aj WiFi pripojenie, LCD televízia, skriňa, chladnička, trezor, set na prípravu čaju a kávy, minibar, fén a sada kozmetiky. Apartmány Comfort ponúkajú možnosť maximálne dvoch osôb na prístelke.

Apartmány Deluxe veľkosti 49–53 m² sú určené pre 2 osoby a uspokoja aj tých najnáročnejších hostí. Priestor je rozdelený na dve hlavné časti, a to kuchyňu s jedálňou a spálňu. Nechýba tu, samozrejme, ani vlastná kúpeľňa. V obývacej izbe je soundbar, ktorý oceníte pri večernom sledovaní filmov. V posteli s veľkosťou 180×200 m si zase po každom dni strávenom v horách dokonale oddýchnete. K vybaveniu patrí aj WiFi pripojenie, LCD televízia, chladnička, trezor, set na prípravu čaju a kávy, minibar, fén a sada kozmetiky. Apartmány Deluxe ponúkajú možnosť maximálne dvoch osôb na prístelke.

Apartmány Grand s rozlohou 63 m² prinášajú luxusný zážitok pre až štvorčlennú rodinu. Dve oddelené spálne zaistia dostatok pohodlia aj súkromia. V obývacej časti s terasou si užijete nezabudnuteľné rodinné chvíle. Nájdete tu aj priestrannú kúpeľňu s práčkou a kuchyňu s jedálenským stolom. K vybaveniu patrí aj WiFi pripojenie, LCD televízia, chladnička, trezor, set na prípravu čaju a kávy, minibar, fén a sada kozmetiky. Apartmány Grand ponúkajú možnosť maximálne dvoch osôb na prístelke.

Na čom si pochutnáte?

O dokonalý štart do každého dňa pobytu sa postarajú bohaté bufetové raňajky, ktorú si vychutnáte v modernej reštaurácii s krásnym panoramatickým výhľadom do prírody. Za priaznivého počasia môžete stolovať aj na terase. Rovnako ako v celom rezorte, aj v reštaurácii je kladený dôraz na súlad s prírodou. Používajú sa tu výhradne kvalitné lokálne suroviny a dôležitú úlohu zohráva sezónnosť. V popoludňajších a večerných hodinách je možné objednávať špeciality z jedálneho lístka reštaurácie.

Kde budete relaxovať?

Za uvoľnením tela i mysle sa vydajte do SPA centra, ktoré je perfektným miestom pre nerušenú relaxáciu. Nájdete tu vnútorný bazén s odpočinkovou zónou, sauny a vonkajšiu terasu obklopenú lesmi. Pokiaľ zatúžite po ešte väčšej dávke odpočinku, doprajte si masáž alebo liečebnú procedúru od skúseného personálu.

K dispozícii je aj menšie biotopové jazierko, v ktorom sa môžete osviežiť, ak tomu pláž s lehátkami.

Cestujete s deťmi?

Vislow Resort je ako stvorený na rodinnú dovolenku s deťmi. Na recepcii vám ochotne zapožičajú vybavenie, ako je napríklad vanička, hracia podložka či hračky. Pre malých hostí je pripravená vnútorná herňa plná hračiek z prírodných materiálov, brázdaliště vo wellness zóne a vonkajšie ihrisko. Pre väčšie deti a dospelých je tu zase počítačová herňa. V reštaurácii je navyše k dispozícii špeciálne detské menu.

Niečo naviac

V rezorte radi ubytujú aj vašich štvornohých miláčikov. Za príplatok budete mať pre psíka zaistený pelech, misky na vodu a jedlo aj nejakú tú maškrtu.

Vislow Resort

Vislow Resort

Czarne 3E , Wisła
Poľsko

Prevádzkuje spoločnosť:
Vislow Resort Sp. Z o.o., Sp. K. IČ: 386270683


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 16:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
za 95 Zł/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 25 Zł/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Lyžiareň
Baby friendly
Minibar
Fén
Wellness
Vnútorný bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
5 km
Vzdialenosť od jazera
50 m
Zastávka
0,5 km
Aquapark
6 km
Zjazdovka
1,2 km