Chvíle plné pohody a oddychu v prírode aj vo wellness zažijete v hoteli Dom Wczasowo Rekreacyjno Zgoda, kde vás okrem chutnej polpenzie a neobmedzeného relaxu v saune a vírivke čaká aj zábava pri biliarde. Hotel leží hneď pri lanovke na Sněžku a iba 950 m od najbližšieho skiareálu.

O ubytovaní

Horský hotel Dom Wczasowo Rekreacyjno Zgoda si užijú milovníci turistiky aj tí, ktorí túžia po ničím nerušenom odpočinku. Nachádza sa v horskom mestečku Karpacz uprostred krásnej prírody poľských Krkonôš.

Okolie je pretkané turistickými chodníkmi. Zdolajte Sněžku z poľskej strany - lanovka na najvyššiu českú horu je od hotela vzdialená iba 1 km. Na výlet sa môžete ďalej vydať napríklad na Krkavčie skaly (3,7 m), k vodopádu Dziki (850 m) alebo k horskému jazeru Malý Staw (4,4 km), na ktorého brehu leží najstaršia horská chata v Poľsku. Na vlastné oči môžete vidieť aj unikátnu pamiatku - drevený kostol Wang (1,3 km), ktorý bol postavený v 12. storočí v Nórsku a do Poľska bol presunutý v 19. storočí.

Neďaleké lyžiarske stredisko Winterpol (1,1 km) ponúka skvelé zázemie pre zimné športy. Svahy Karpacz Ski Areny (1,1 km) sú potom z hotela vzdialené iba 4 km a ďalšie skvelé lyžiarske areály nájdete v neďalekom stredisku Szklarska Poręba (27,3 km) alebo v českej Peci pod Sněžkou (40,3 km). Dokonalý relax po výletoch i lyžovaní zažijete vo vodnom parku Tropikana (650 m) s mnohými bazénmi a saunovým svetom.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v moderne zariadenej dvojlôžkovej izbe s výhľadom na hory. Niektoré izby disponujú balkónom a všetky sú vybavené televíziou, WiFi pripojením, rádiom, rýchlovarnou kanvicou a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

V priestrannej hotelovej reštaurácii s príjemnou terasou pripravujú vynikajúce špeciality poľskej kuchyne plné chutí a vôní tradičných, domácich jedál, pripravovaných s láskou, ako od mamičky.

Kde budete relaxovať?

Po náročnom dni strávenom v nádherných okolitých horách zaiste príde vhod hotelové wellness. Nájdete tu fínsku saunu a vírivku. Dopriať si môžete aj príjemnú masáž od profesionálov.

Dom Wczasowo Rekreacyjny Zgoda

Dom Wczasowo Rekreacyjny Zgoda

Pusta 2 , Karpacz
Poľsko

Prevádzkuje spoločnosť:
Jacek Tarnawski IČ: 930598167


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
60 Zł/pobyt
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Lyžiareň
Konferenčná miestnosť
Wellness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
1,5 km
Aquapark
0,7 km
Zjazdovka
1 km
Bežkovanie
1 km