Chvíle plné pohody a oddychu v prírode aj vo wellness zažijete v Hoteli Dom Wczasowo Rekreacyjno Zgoda, kde vás okrem neobmedzeného relaxu v saune a vírivke čaká aj biliard. Hotel leží pri lanovke na Snežku.

O ubytovaní

Horský hotel Dom Wczasowo Rekreacyjno Zgoda si užijú milovníci turistiky aj tí, ktorí túžia po nerušenom odpočinku. Nachádza sa v horskom mestečku Karpacz uprostred krásnej prírody poľských Krkonôš. Okolie je pretkané turistickými chodníkmi. Zdolajte Sněžku z poľskej strany - lanovka na najvyššiu českú horu je od hotela vzdialená iba 1 km. V okolí Karpacza sa ďalej nachádza niekoľko krásnych vodopádov i zaujímavých skalných útvarov. Neďaleké lyžiarske stredisko Winterpol (500 m) ponúka skvelé zázemie pre zimné športy. Dokonalý relax zažijete v blízkom vodnom parku Tropikana (600 m) s mnohými bazénmi a saunovým svetom.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v moderne zariadenej dvojlôžkovej izbe s výhľadom na hory. Niektoré izby disponujú balkónom a všetky sú vybavené televíziou, WiFi pripojením, rádiom, rýchlovarnou kanvicou a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

V priestrannej hotelovej reštaurácii s príjemnou terasou pripravujú vynikajúce špeciality poľskej kuchyne. Bohaté bufetové raňajky vám dodajú energiu na celý deň. Večere majú bufetovú alebo servírovanú formu.

Kde budete relaxovať?

Po náročnom dni strávenom v nádherných okolitých horách zaiste príde vhod hotelové wellness. Nájdete tu fínsku saunu a vírivku. Dopriať si môžete aj príjemnú masáž od profesionálov.

Dom Wczasowo Rekreacyjny Zgoda

Dom Wczasowo Rekreacyjny Zgoda

Pusta 2 , Karpacz
Poľsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 50 Zł/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Lyžiareň
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
1,5 km
Aquapark
0,7 km
Zjazdovka
1 km

Tipy na výlet

Kostol Wang

Kostol WangTip na výlet

Za atmosférou severu nemusíte cestovať ďaleko, pravý nórsky kostol vystavaný Vikingami nájdete aj v Poľskom mestečku Karpacz. Kostol s pôvodným názvom Vang stál vyše 700 rokov v nórskej dedinke, až kým sa jej obyvatelia nerozhodli vymeniť ho za kamenný. Aby zarobili, chceli pôvodný kostol predať aspoň ako drevo na kúrenie. To však nedovolil nórsky maliar Johan Christian Dahl žijúci v Drážďanoch - celý kostol kúpil a nechal preniesť do Berlína, odkiaľ sa dostal na svoje dnešné miesto v Poľsku. Obyvatelia Karpaczu si jeho názov prispôsobili poľskej gramatike, vďaka čomu dnes nórsky kostol v Poľsku nesie čínsky znejúce meno Wang.

Viac informácií
Vodný park Tropikana Karpacz
Vodný park Tropikana Karpacz
Westernové mestečko Karpacz
Westernové mestečko Karpacz
Pec pod Snežkou
Pec pod Snežkou