Dom Wczasowo Rekreacyjny Zgoda

Dom Wczasowo Rekreacyjny Zgoda

Pusta 2, Karpacz
Poľsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 50 Zł/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Lyžiareň
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
1,5 km
Aquapark
0,7 km
Zjazdovka
1 km

O ubytovaní

Horský hotel Dom Wczasowo Rekreacyjno Zgoda si užijú milovníci turistiky aj tí, ktorí túžia po nerušenom odpočinku. Nachádza sa v horskom mestečku Karpacz uprostred krásnej prírody poľských Krkonôš. Okolie je pretkané turistickými chodníkmi. Zdolajte Sněžku z poľskej strany - lanovka na najvyššiu českú horu je od hotela vzdialená iba 1 km. V okolí Karpacza sa ďalej nachádza niekoľko krásnych vodopádov i zaujímavých skalných útvarov. Neďaleké lyžiarske stredisko Winterpol (500 m) ponúka skvelé zázemie pre zimné športy. Dokonalý relax zažijete v blízkom vodnom parku Tropikana (600 m) s mnohými bazénmi a saunovým svetom.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v moderne zariadenej dvojlôžkovej izbe s výhľadom na hory. Niektoré izby disponujú balkónom a všetky sú vybavené televíziou, WiFi pripojením, rádiom, rýchlovarnou kanvicou a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

V priestrannej hotelovej reštaurácii s príjemnou terasou pripravujú vynikajúce špeciality poľskej kuchyne. Bohaté bufetové raňajky vám dodajú energiu na celý deň. Večere majú bufetovú alebo servírovanú formu.

Kde budete relaxovať?

Po náročnom dni strávenom v nádherných okolitých horách zaiste príde vhod hotelové wellness. Nájdete tu fínsku saunu a vírivku. Dopriať si môžete aj príjemnú masáž od profesionálov.