Moderný hotel blízko historického centra

Luxusný Hotel Orient **** sa nachádza v pokojnej krakovskej mestskej časti Czyżyny len 6 km od centra. Najbližšiu autobusovú zastávku nájdete už 250 m od hotela.

V hoteli je k dispozícii 57 klimatizovaných izieb vybavených SAT/TV, WiFi, písacím stolom, telefónom a minibarom na požiadanie. K vybaveniu kúpeľní potom patria i sušiče na vlasy a toaletné potreby zdarma.

V hotelovej reštaurácii si vychutnáte pokrmy poľskej i medzinárodnej kuchyne. Každé ráno pre vás budú pripravené raňajky formou bufetu. Veľkej obľube sa teší záhrada, kde je priestor na grilovanie a príjemnú atmosféru dotvára živá hudba.

Zrelaxujte po náročnom dni

Navštívte hotelové wellness centrum s krytým bazénom, vírivkou a saunou, ktoré je ideálnym miestom na váš relax po prehliadke mesta. K dispozícii je tiež fitness centrum.

Vydajte sa preskúmať okolie

Krakov neomrzí ani po druhej či tretej návšteve, vždy je tu totiž čo objavovať. Medzi miestne zaujímavosti patria napríklad Poľské letecké múzeum, Floriánova brána a Botanická záhrada. Tu zoznam zďaleka nekončí, avšak vymenovať všetky atrakcie a pamiatky nachádzajúce sa v okolí je snáď nemožné. Presvedčte sa sami!

Tipy na výlet

Aquapark Krakov

Krakovský aquapark je najväčším krytým aquaparkom v Poľsku a zároveň patrí k najväčším v Európe. Množstvo bazénov a tobogánov (z ktorých najdlhší meria 202 metrov) nie je tým jediným, čo aquapark ponúka. Nájdete tu aj divokú rieku, wellness centrum, fitnes štúdio, vlnový bazén, bazénik a atrakcie pre deti a saunový svet.

Krakov

K Prahe, Parížu a ďalším európskym turistickým metropolám môžeme smelo priradiť aj Krakov. Hoci sa nejedná o hlavné mesto Poľska, ide určite o kultúrne najvýznamnejšie mesto v Poľsku. Poloha na rieke Visle, množstvo zaujímavých pamiatok, ale aj romantická atmosféra so štýlovými kaviarňami a reštauráciami robí z Krakova zaujímavý cieľ niekoľkodňového výletu.

Wawel

Ozdobou historického Krakova je návršie Wawel na ľavom brehu rieky Visly. Nájdete na ňom renesančný Kráľovský hrad s barokovými prvkami a katedrálu sv. Stanislava a Václava, ktorá je nielen kultúrnou pamiatkou, ale aj významným poľským posvätným miestom. Spolu s krakovským centrom je zapísaný na Zozname svetového dedičstva UNESCO.

Hotel Orient ****

Sołtysowska 25b, Krakov
Poľsko

+48 126 469 100

orient.recepcja@geovita.pl

Check in
od 14:00
Check out
do 12:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 50 zł/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
3,58/5
Celkom 12 hodnotení