• Domáci maznáčik za poplatok 50 zł/noc

  • Hotel je čiastočne bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Moderný hotel blízko historického centra

Luxusný Hotel Orient **** sa nachádza v pokojnej krakovskej mestskej časti Czyżyny len 6 km od centra. Najbližšiu autobusovú zastávku nájdete už 250 m od hotela.

V hoteli je k dispozícii 57 klimatizovaných izieb vybavených SAT/TV, WiFi, písacím stolom, telefónom a minibarom na požiadanie. K vybaveniu kúpeľní potom patria i sušiče na vlasy a toaletné potreby zdarma.

V hotelovej reštaurácii si vychutnáte pokrmy poľskej i medzinárodnej kuchyne. Každé ráno pre vás budú pripravené raňajky formou bufetu. Veľkej obľube sa teší záhrada, kde je priestor na grilovanie a príjemnú atmosféru dotvára živá hudba.

Zrelaxujte po náročnom dni

Navštívte hotelové wellness centrum s krytým bazénom, vírivkou a saunou, ktoré je ideálnym miestom na váš relax po prehliadke mesta. K dispozícii je tiež fitness centrum.

Vydajte sa preskúmať okolie

Krakov neomrzí ani po druhej či tretej návšteve, vždy je tu totiž čo objavovať. Medzi miestne zaujímavosti patria napríklad Poľské letecké múzeum, Floriánova brána a Botanická záhrada. Tu zoznam zďaleka nekončí, avšak vymenovať všetky atrakcie a pamiatky nachádzajúce sa v okolí je snáď nemožné. Presvedčte sa sami!

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Dagmar V.)

Obdrželi jsme vše, byli jsme spokojeni, dobré snídaně i večeře, velký pokoj, prostorné postele, čistá koupelna i pokoj. Bazén i vířivka O.K. Příjemný personál.

Dobré (Jiri Z.)

Dobrý po

Skvelé (Radek B.)

Ubytování, strava a wellness byly super.