Unikátny pobyt v maďarskom meste Mezőkövesd v krásnom Hoteli Nefelejcs *** s bohatou polpenziou a neobmedzeným využívaním hotelovej wellness zóny (vírivka, infra, fínska a vonkajšia sauna). Tešte sa tiež na zapožičanie bicyklov a množstvo aktivít - stolný tenis, šípky, trampolína a zapožičanie vonkajších hier.

O ubytovaní

Hotel Nefelejcs *** sa nachádza v mestečku Mezőkövesd iba 50 metrov od obľúbeného liečebných a zážitkových kúpeľov s kúpaliskom Zsóry. Priamo v Mezőkövesd môžete navštíviť múzeum poľnohospodárstva alebo historické Matyó domy s atmosférou 19. storočia. V neďalekom Egeri (15 km) vás uchváti historické centrum s barokovými palácmi, hvezdárňou a minaretom. Za návštevu rozhodne stojí mesto Miskolc (50 km) s unikátnymi jaskynnými kúpeľmi Miskolc Tapolca. Okolie Egeru je vychýrenou vinárskou oblasťou, a tak tu legendárne víno Býčia krv ochutnáte skoro všade vrátane vínnych pivníc.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v elegantne zariadenej dvojlôžkovej izbe s rozlohou najmenej 25 m². Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, satelitnou televíziou, telefónom, minibarom, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou s fénom. Nechýba ani písací stôl s dvoma kreslami, toaletný stolík, skriňa a toaletný stolík.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii sa podávajú pokrmy domácej maďarskej aj medzinárodnej kuchyne. Ráno si pochutnáte na raňajkách vo forme bohatého bufetu. Večer sa podávajú servírované alebo bufetové večere.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou hotela je aj wellness centrum. Na záhrade hotela sa nachádza nová vonkajšia časť, kde môžete celoročne relaxovať v drevenej vírivke a saune. Vnútri je k dispozícii infra sauna, parná sauna a masážny bazén so svetelnou terapiou.

Cestujete s deťmi?

Pre deti je pripravený veľký areál, kde sa môžu hrať. Jeho súčasťou sú vonkajší šach, Jenga, domino a limbo. Malých hostí nadchne tiež trampolína.

Niečo naviac

V zadnej časti hotela je záhrada s terasou a grilom. Vo večerných hodinách je areál romanticky osvetlený. Zahrať si tu môžete šípky či stolný tenis.

Hotel Nefelejcs Superior ***

Hotel Nefelejcs Superior ***

Bimbó út 2. , Mezőkövesd
Maďarsko

+36 49 505 060

foglalas@nefelejcshotel.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 9 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
4 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,2 km
Zástavka
0,4 km
Aquapark
0,2 km

Tipy na výlet

Kúpele Zsóry

Kúpele ZsóryTip na výlet

Hľadáte ideálne miesto na relax aj uzdravenie? Zamierte do kúpov Zsóry, na ktoré narazíte asi štyri kilometre od centra maďarského mestečka Mezőkövesd. Už na prvý pohľad vás prekvapí veľkosť areálu, ktorá dosahuje jedenásť hektárov. Ten najlepší odpočinok si môžete dopriať v jednom z 22 bazénov, v saune, vo vírivke alebo pri vonkajšej prechádzke areálom, ktorý je upravený ako park. Môžete len leňošiť v teplej vode a nechať jej liečivé účinky robiť svoju prácu, po celodennom relaxe sa budete cítiť ako znovuzrodení.

Liečivá voda s najvyšším obsahom síry zo všetkých maďarských termálov vám pomôže s liečnou chorôb a zranení pohybového ústrojenstva alebo s kožnými a gynekologickými ťažkosťami. Návštevu areálu si užijete aj s deťmi, ktoré sa tu vybláznia na toboganoch, divokej rieke a ďalších atrakciách určených pre malé ratolesti, ktoré milujú vodu.

Na čo všetko sa môžete v kúpeľoch Zsóry tešiť?

  • kryté termálne bazény s teplotou 34 až 40 °C, vonkajší bazén s vodnými atrakciami, krytá šesťmiestna vírivka a dva bazéniky pre deti
  • kryté zážitkové kúpele s vírivým vodným lehátkom, divokou riekou, vlnobitím a tromi zábavnými šmykľavkami
  • letné kúpalisko so zážitkovým bazénom, detským bazénom alebo bazénom s vlnobitím, päť toboganov
  • wellness centrum – fínska sauna, infrasauna, parná kabína, soľná a ľadová kabína, vírivka a aromamasáže
  • tri bufety s občerstvením a nápojmi

Celodenné vstupné je s prihliadnutím na množstvo atrakcií veľmi príjemné. Dospelého vyjde celý deň v kúpeľoch na 3 000 forintov (7,50 €), seniori majú zľavnený vstup za 2 600 forintov (6,50 €), rovnako ako deti do 18 rokov so vstupenkou za 2 200 forintov (5,50 €). Vstupné platí naozaj na celý deň, areál tak môžete kedykoľvek opustiť a potom sa zase za vodnými radovánkami vrátiť späť.

Viac informácií
Kúpele Demjén
Kúpele Demjén
Kúpele Egerszálok
Kúpele Egerszálok
Kúpele Eger
Kúpele Eger