O ubytovaní

Hotel Nefelejcs *** sa nachádza v mestečku Mezőkövesd iba 50 metrov od obľúbeného liečebných a zážitkových kúpeľov s kúpaliskom Zsóry. Priamo v Mezőkövesd môžete navštíviť múzeum poľnohospodárstva alebo historické Matyó domy s atmosférou 19. storočia. V neďalekom Egeri (15 km) vás uchváti historické centrum s barokovými palácmi, hvezdárňou a minaretom. Za návštevu rozhodne stojí mesto Miskolc (50 km) s unikátnymi jaskynnými kúpeľmi Miskolc Tapolca. Okolie Egeru je vychýrenou vinárskou oblasťou, a tak tu legendárne víno Býčia krv ochutnáte skoro všade vrátane vínnych pivníc.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v elegantne zariadenej dvojlôžkovej izbe s rozlohou najmenej 25 m². Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, satelitnou televíziou, telefónom, minibarom, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou s fénom. Nechýba ani písací stôl s dvoma kreslami, toaletný stolík, skriňa a toaletný stolík.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii sa podávajú pokrmy domácej maďarskej aj medzinárodnej kuchyne. Ráno si pochutnáte na raňajkách vo forme bohatého bufetu. Večer sa podávajú servírované alebo bufetové večere.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou hotela je aj wellness centrum. Na záhrade hotela sa nachádza nová vonkajšia časť, kde môžete celoročne relaxovať v drevenej vírivke a saune. Vnútri je k dispozícii infra sauna, parná sauna a masážny bazén so svetelnou terapiou.

Cestujete s deťmi?

Pre deti je pripravený veľký areál, kde sa môžu hrať. Jeho súčasťou sú vonkajší šach, Jenga, domino a limbo. Malých hostí nadchne tiež trampolína.

Niečo naviac

V zadnej časti hotela je záhrada s terasou a grilom. Vo večerných hodinách je areál romanticky osvetlený. Zahrať si tu môžete šípky či stolný tenis.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Renata S.) ( - Slovensko)

Všetko bolo v najlepšom poriadku. Pobyt sme si užili.

Vynikajúce (Pavlína R.) ( - Česko)

Vše odpovídalo, hotel je pěkný, čistý, strava bohatá, chutná.. jen snídaně při delším pobytu hodně jednotvárné, žádná obměna. Pokoje velké, pohodlné postele. Wellness v hotelu velmi malé, vzhledem k blízkosti termálních lázní i zcela zbytečné. V okolí hotelu nic není, velmi tiché, odloučené místo. K výletu doporučujeme Bogacs, Miscolc, Eger... také termální lázně, Miscolc, Eger i pěkné město, památky, procházka. Celkově super relaxační pobyt.

Dobré (Věra G.) ( - Česko)

Dojmy jsou rozpačité neboť po dojezdu jsme se dozvěděli, že vstup do lázní není z technických důvodů možný. Vyřešilo se proplacením vstupenky do lázní v Bogacsi. O vše jsem se musela zajímat, personál iniciativu v poskytování informací neprojevil. Podobné "vzduchoprázdno" nastalo ohledně "welcome drinku". Nebylo příjemné se o něj zajímat místo toho, že nám byl nabídnut. Ubytování bylo pěkné, stravování poměrně jednotvárné, ale dostatečné. Čekala jsem ve větší míře možnost ochutnat krajové pokrmy. To je důvod, proč dávám hodnocení průměr.