Bimbó út 2., Mezőkövesd
Maďarsko

+36 49 505 060

foglalas@nefelejcshotel.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00

Domáci maznáčik
Domáci maznáčik (malé plemená) za poplatok 3 500 HUF/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
4 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,2 km
Zástavka
0,4 km
Aquapark
0,2 km

O ubytovaní

Hotel Nefelejcs *** sa nachádza v mestečku Mezőkövesd iba 50 metrov od obľúbeného liečebných a zážitkových kúpeľov s kúpaliskom Zsóry. Priamo v Mezőkövesd môžete navštíviť múzeum poľnohospodárstva alebo historické Matyó domy s atmosférou 19. storočia. V neďalekom Egeri (15 km) vás uchváti historické centrum s barokovými palácmi, hvezdárňou a minaretom. Za návštevu rozhodne stojí mesto Miskolc (50 km) s unikátnymi jaskynnými kúpeľmi Miskolc Tapolca. Okolie Egeru je vychýrenou vinárskou oblasťou, a tak tu legendárne víno Býčia krv ochutnáte skoro všade vrátane vínnych pivníc.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v elegantne zariadenej dvojlôžkovej izbe s rozlohou najmenej 25 m². Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, satelitnou televíziou, telefónom, minibarom, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou s fénom. Nechýba ani písací stôl s dvoma kreslami, toaletný stolík, skriňa a toaletný stolík.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii sa podávajú pokrmy domácej maďarskej aj medzinárodnej kuchyne. Ráno si pochutnáte na raňajkách vo forme bohatého bufetu. Večer sa podávajú servírované alebo bufetové večere.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou hotela je aj wellness centrum. Na záhrade hotela sa nachádza nová vonkajšia časť, kde môžete celoročne relaxovať v drevenej vírivke a saune. Vnútri je k dispozícii infra sauna, parná sauna a masážny bazén so svetelnou terapiou.

Cestujete s deťmi?

Pre deti je pripravený veľký areál, kde sa môžu hrať. Jeho súčasťou sú vonkajší šach, Jenga, domino a limbo. Malých hostí nadchne tiež trampolína.

Niečo naviac

V zadnej časti hotela je záhrada s terasou a grilom. Vo večerných hodinách je areál romanticky osvetlený. Zahrať si tu môžete šípky či stolný tenis.