Užite si pobyt v kúpeľnom meste Eger v Hoteli Unicornus ***, kde vás čaká polpenzia, neobmedzené wellness s vírivkou, parou a saunou. Poteší vás dobrá dostupnosť do niekoľkých kúpeľov v okolí.

O ubytovaní

Hotel Unicornis *** sa nachádza priamo v srdci mesta Eger. Iba pár krokov od hotela leží egerský hrad (500 m) aj obľúbené termálne kúpele. V historickom centre nájdete veľa pamiatok vrátane hvezdárne, arcibiskupského paláca či františkánskeho kostola. Okolie Egeru je známa vinárska oblasť, a tak vynikajúce miestne víno môžete ochutnať takmer všade.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v modernej dvojlôžkovej izbe. Všetky izby disponujú klimatizáciou, LED televíziou, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou so sprchou a fénom.

Trojlôžkové izby sú priestrannejšie a sú teda ideálne pre pobyt rodiny s dieťaťom.

Štvorlôžkové izby poskytujú 4 pevné lôžka, hodia sa teda pre väčšie rodiny. Na výber je tiež štvorlôžkový apartmán, ktorý je naozaj priestranný a okrem dostatočného počtu lôžok ponúka aj jedálenský stôl so stoličkami.

Na čom si pochutnáte?

Tešte sa na moderné pokrmy maďarskej i medzinárodnej kuchyne. V hotelovej reštaurácii sa podávajú raňajky, obedy aj večere formou bohatého bufetu.

Kde budete relaxovať?

V hoteli nechýba ani wellness centrum s veľkou vírivkou s tryskami pre perfektnú relaxáciu, fínskou saunou a parným kúpeľom. Dopriať si tu môžete aj masáže, napríklad švédsku, čokoládovú alebo Kleopatrinu. Pre športovcov je k dispozícii fitness centrum.

Hotel Unicornis ***

Hotel Unicornis ***

Hibay Károly utca 2. , Eger
Maďarsko

+36 36 790 842

info@hotelunicornis.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 5 000 Ft/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 2 000 Ft/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
10 m
Vzdialenosť od kúpeľov
0,6 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
0,6 km

Tipy na výlet

Mesto Eger

Mesto EgerTip na výlet

Eger je nielen známym kúpeľným mestom, ale aj miestom s mnohými historickými pamiatkami a možnosťami kultúrneho vyžitia. Vylezte na chvíľu z bazéna a spoznajte všetky jeho krásy, ktoré sa skutočne oplatí vidieť.

Čo vás v Egeri čaká?

  • starobylý hrad s bohatou históriou a úchvatným výhľadom na mesto
  • turecký Minaret týčiaci sa do výšky 40 m - zdolať jeho úzke točité schodisko je skutočný zážitok!
  • neoklasicistická Bazilika, ktorá je druhým najväčším chrámom v Maďarsku
  • múzeum Beatles či astronomické múzeum

Medzi poznávaním mesta s bohatou históriou a užívaním si oddychu v termálnej vode sa na chvíľu zastavte v jednej z mnohých reštaurácií či drobných kaviarničiek. Ochutnajte pikantné maďarské špeciality, typickú silnú kávu a hlavne miestne víno. Eger je proste ideálna lokalita pre pohodovú dovolenku.

Kúpele Eger
Kúpele Eger
Údolie krásných žien
Údolie krásných žien
Kúpele Egerszálok
Kúpele Egerszálok