O ubytovaní

Hotel Unicornis *** nájdete priamo v historickom centre mesta, len kúsok od Egerského hradu a ďalších pamiatok. Termálne kúpele sú vzdialené len 400 m od hotela, stredoveký hrad zas necelých 650 m.

Kde budete spať?

Budete ubytovaní v jednej z 39 izieb, v každej vám poslúži TV, telefón a minibar. Niektoré izby majú aj klimatizáciu. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchou a fénom. K dispozícii sú vám dvojlôžkové izby Standard, ubytovať sa môžete aj v rodinných izbách.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou hotela je reštaurácia, kde si pochutnáte na delikátnych raňajkách, obedoch alebo večerách formou bufetu. Na posedenie je potom ideálny bar.

Kde budete relaxovať?

V hoteli nechýba ani wellness centrum s veľkou vírivkou s tryskami pre perfektnú relaxáciu, fínskou saunou a parným kúpeľom. Dopriať si tu môžete aj masáže, napríklad švédsku, čokoládovú alebo Kleopatrinu.

Niečo naviac

Pre športovcov je k dispozícii fitness centrum.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Ivana R.) ( - Česko)

Vše OK, jen jídlo mohlo být v lepší kvalitě.

Dobré (Emilia Č.) ( - Slovensko)

Hotel priemerne vybavený. Izby priestranné. Wellnes slabé - jedna vírivka s odpadnutou dlažbou vo vode a dve sauny. Strava priemerná, dostatok. Personál ústretový. Župany sme dostali až po vyžiadaní s poukazom na vašu ponuku. Wellkom drink sa nekonal.

Dobré (Emilia Č.) ( - Slovensko)

Nebol som spokojný, hotel by už potreboval investovať do wellnes a tiež aj izieb a kúpeľní.