Hotel Unicornis ***

Hotel Unicornis ***

Hibay Károly utca 2., Eger
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 5 000 Ft/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 2 000 Ft/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
10 m
Vzdialenosť od kúpeľov
0,6 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
0,6 km

O ubytovaní

Hotel Unicornis *** sa nachádza priamo v srdci mesta Eger. Iba pár krokov od hotela leží egerský hrad (500 m) aj obľúbené termálne kúpele. V historickom centre nájdete veľa pamiatok vrátane hvezdárne, arcibiskupského paláca či františkánskeho kostola. Okolie Egeru je známa vinárska oblasť, a tak vynikajúce miestne víno môžete ochutnať takmer všade.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v modernej dvojlôžkovej izbe. Všetky izby disponujú klimatizáciou, LED televíziou, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou so sprchou a fénom.

Trojlôžkové izby sú priestrannejšie a sú teda ideálne pre pobyt rodiny s dieťaťom.

Štvorlôžkové izby poskytujú 4 pevné lôžka, hodia sa teda pre väčšie rodiny. Na výber je tiež štvorlôžkový apartmán, ktorý je naozaj priestranný a okrem dostatočného počtu lôžok ponúka aj jedálenský stôl so stoličkami.

Na čom si pochutnáte?

Tešte sa na moderné pokrmy maďarskej i medzinárodnej kuchyne. V hotelovej reštaurácii sa podávajú raňajky, obedy aj večere formou bohatého bufetu.

Kde budete relaxovať?

V hoteli nechýba ani wellness centrum s veľkou vírivkou s tryskami pre perfektnú relaxáciu, fínskou saunou a parným kúpeľom. Dopriať si tu môžete aj masáže, napríklad švédsku, čokoládovú alebo Kleopatrinu. Pre športovcov je k dispozícii fitness centrum.