Pobyt v Indium City Panzió spĺňa všetky požiadavky na perfektnú odpočinkovú dovolenku. Ubytujete sa v elegantne vybavenej, modernej izbe, užijete si bohaté bufetové raňajky a hlavne vás čaká dokonalý relax v Tureckých kúpeľoch zo 17. storočia. Navyše budete v jednom z najkrajších miest Maďarska, kde na nádherné historické pamiatky narazíte takmer na každom kroku.

O ubytovaní

Hotel Indium City Panzió sa nachádza v maďarskom kúpeľnom meste Eger, vo vinárskej oblasti neďaleko pohoria Buche. Táto oblasť sa môže pochváliť dlhou históriou, ktorá sa odráža v krásnych dobových budovách vrátane stredovekého hradu. Veľkým lákadlom sú samozrejme miestne kúpele, či už hovoríme o historicky veľmi významných Tureckých kúpeľoch (950 m) alebo o modernom wellness komplexe Egerszalók (6,7 km).

Vďaka výbornej polohe penziónu to budete mať kúsok nielen do kúpeľov, ale aj k najvýznamnejším historickým pamiatkam. Len 700 m od penziónu nájdete Egerskú baziliku, ktorá je druhou najväčšou v Maďarsku a pýši sa nádherným interiérom. K Egerskému hradu, ktorý bol v 16. storočí dôležitým centrom obrany proti Turkom, sa pešo dostanete za 10 minút. V okruhu 1 km nájdete aj Arcibiskupský palác (700 m), Fazolskú bránu (800 m) s jedinečnou výzdobou, Egerské lýceum (700 m) ako jednu z najstarších univerzít v Maďarsku a ďalšie pamiatky.

Ak vám krásy Egeru nestačia, vyberte sa na výlet do Demjénu (10,6 km), kde nájdete krásne jaskynné kúpele, alebo do Bogácse (18 km), kde môžete ochutnať termálne kúpele a skvelé víno. Za návštevu stojí aj Chateau De la Motte v Nosvai (13 km) s vtáčou komorou. Ak vás viac zaujíma príroda, v pohorí Bucca (30 km) nebudete mať núdzu o možnosti turistiky. Môžete sa tiež vybrať na trochu dlhší výlet k Jazeru Tisa (40 km), ktoré je po Balatone druhým najväčším maďarským jazerom.

Kde budete spať?

Izby v hoteli Indium City Panzió možno označiť za skutočne nadštandardné. V modernom, elegantnom interiéri sa budete cítiť skvele a pohodlný matrac s taštičkovými pružinami, klimatizácia s funkciou chladenia a kúrenia, WiFi pripojenie a vlastná kúpeľňa, ktoré sú súčasťou každej izby, vám zabezpečia pohodlie.

Dvojlôžková izba má rozlohu 20 m² a je vybavená manželskou posteľou, minibarom, smart TV s plochou obrazovkou a Netflixom a HBO. V kúpeľni je sprchovací kút, umývadlo, toaleta, toaletné potreby a sušič vlasov.

Trojlôžková izba (20 m²) ponúka manželskú posteľ a samostatnú posteľ. Súčasťou je aj Smart TV s plochou obrazovkou a Netflixom a HBO, minibar a kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC, umývadlom, toaletnými potrebami a sušičom vlasov.

Rodinná izba pre 4 osoby ponúka viac priestoru (25 m²) pre väčšiu skupinu osôb. Vybavenie zostáva rovnaké, takže môžete počítať s prítomnosťou kúpeľne so sprchovacím kútom, WC, umývadlom a toaletnými potrebami, TV s HBO a Netflix alebo minibarom.

Na čom si pochutnáte?

Deň začnete naozaj kráľovsky - bohatým raňajkovým bufetom s čerstvými syrmi, údeninami, slaným a sladkým pečivom, džemami a ďalšími pochúťkami. Počas obeda a večere môžete vyskúšať zaujímavé reštaurácie v okolí, veľmi obľúbené sú reštaurácia a pivovar HBH (500 m), Makok Bisztró (1,1 km) alebo reštaurácia a kaviareň Depresso (850 m).

Kde budete relaxovať?

Slávne Turecké kúpele, ktoré pochádzajú zo začiatku 17. storočia, sú vzdialené len niekoľko minút chôdze a očaria vás svojím nádherným historickým interiérom. A čo vás v tureckých kúpeľoch čaká?

 • Veľký zrkadlový bazén (30 °C) postavený počas tureckej nadvlády
 • Zrkadlový bazén (30 °C) z roku 1742
 • Malý zrkadlový bazén (30 °C) z roku 1795
 • Horúci bazén s masážnymi sprchami (38 °C)
 • Horúci bazén s masážnou lavicou (38 °C)
 • Vírivka (34 °C)
 • Sauny: infračervená sauna, suchá sauna, parný kúpeľ, aromatická kabína, relaxačná miestnosť
 • Masáže a relaxačné rituály
Indium City Panzió

Indium City Panzió

Deák Ferenc utca 20. , Eger
Maďarsko

Prevádzkuje spoločnosť:
Indium Magyarország Kft. IČ: 10-09-035429


+36 707 760 020

indiumcitypanzio@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,9 km
Vzdialenosť od kúpeľov
5 km
Zastávka
50 m
Aquapark
0,9 km

Tipy na výlet

Mesto Eger

Mesto Eger Tip na výlet

Eger je nielen známym kúpeľným mestom, ale aj miestom s mnohými historickými pamiatkami a možnosťami kultúrneho vyžitia. Vylezte na chvíľu z bazéna a spoznajte všetky jeho krásy, ktoré sa skutočne oplatí vidieť.

Čo vás v Egeri čaká?

 • starobylý hrad s bohatou históriou a úchvatným výhľadom na mesto
 • turecký Minaret týčiaci sa do výšky 40 m - zdolať jeho úzke točité schodisko je skutočný zážitok!
 • neoklasicistická Bazilika, ktorá je druhým najväčším chrámom v Maďarsku
 • múzeum Beatles či astronomické múzeum

Medzi poznávaním mesta s bohatou históriou a užívaním si oddychu v termálnej vode sa na chvíľu zastavte v jednej z mnohých reštaurácií či drobných kaviarničiek. Ochutnajte pikantné maďarské špeciality, typickú silnú kávu a hlavne miestne víno. Eger je proste ideálna lokalita pre pohodovú dovolenku.

Viac informácií
Kúpele Eger
Kúpele Eger
Turecké kúpele v Egeri
Turecké kúpele v Egeri
Egerský hrad
Egerský hrad