Zaslúžite si relaxovať! Navštívte behom víkendu nový elegantný Outlet Hotel Polgar **** v Maďarsku medzi Miskolcom a Debrecínom a užite si neobmedzené wellness s bazénom, vírivkou a saunou a vynikajúcou polpenziou. Očaria vás nielen interiéry hotela, ale aj okolitá príroda. Zadarmo si požičajte bicykle a objavujte okolie.

Elegantný 4 * hotel s wellness

Outlet Hotel Polgar **** je nový moderný hotel vhodný pre páry i rodiny. Svojim hosťom ponúka celkom 50 izieb, elegantnú reštauráciu a komfortné wellness.

Čakajú vás krásne izby Standard vybavené elegantným nábytkom, LED TV, minibarom, telefónom, trezorom a vlastnou kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, fénom i kozmetickým zrkadlom. Samozrejmosťou sú aj uteráky a hotelová kozmetika, budete sa skrátka cítiť ako v bavlnke.

Na polpenzii si pochutnáte v hotelovej reštaurácii. Raňajky formou bufetu sa podávajú od 7:00 do 9:00 hodín a večere od 18:00 do 21:00 hodín. Na vaše taniere sa dostane vynikajúce jedlo z čerstvých lokálnych surovín.

Uvoľníte sa vo wellness centre s plaveckým bazénom, vírivkou a fínskou saunou, kam máte po celú dobu pobytu neobmedzený vstup.

Termály aj nakupovanie

Hotel leží na spojnici medzi Miskolcom a Debrecínom a len 15 minút od termálnych kúpeľov Tiszaújváros. V Miskolci určite stoja za návštevu jaskynné kúpele Miskolc Tapolca. Debrecín je potom skvelé miesto na výlet s rodinou, nachádza sa tu ZOO aj tematický zábavný park.

Milujete nakupovanie? Hotel stojí priamo pri nákupnom centre M3 Outlet Polgar, kde nakúpite tovar svetových značiek so zľavou.

Tipy na výlet

M3 Outlet Polgár

V obchodnom centre M3 Outlet Polgár v maďarskom meste Polgár zoženiete všetko potrebné a ako to tak väčšinou býva, i niečo navyše. Viac ako 800 parkovacích miest je zadarmo rovnako ako WiFi pripojenie v areáli Food Court a Café. Okrem obchodov s módou, bielizňou alebo topánkami a športovým vybavením, tu nájdete aj mobilné nabíjacej stanice. Samozrejmosťou je šatňa s miestnosťou na kojenie i detský kútik s animátormi, ktorí sa starajú o pestrý program pre vaše ratolesti, aby ste vy mohli nerušene nakupovať.

Termálne kúpele Tiszaújváros

Miestne kúpele využívajú termálnu minerálnu vodu, ktorá vyviera z hĺbky 1 200 m a má liečivé účinky na ochorenia kĺbov, gynekologické problémy a pôsobí proti stresu. V areáli kúpeľov sa bude páčiť všetkým vekovým kategóriám, najmä v lete sú k dispozícii totiž tiež detské ihriská a atrakcie pre deti. Na kúpanie a relaxáciu je k dispozícii sedem bazénov, nechýbajú liečivé bazény, bazén s umelými vlnami aj detský bazén. Cena vstupenky pre dospelého sa podľa sezóny pohybuje medzi 2 500 - 3 000 HUF, možno zakúpiť aj rodinné vstupné.

Termálne kúpele Hajdúnánási

Hajdúnánás bolo v roku 2018 certifikované ako ThermalTown (tzv. Kúpeľné mesto). Kúpele len asi 40 km od Debrecína ponúka vonkajší a vnútorný areál s bazénmi naplnenými liečivou vodou, ktorá prospieva pri problémoch s kĺbmi či pohybovým aparátom a gynekologickými problémami. Zábavu a pohyb si užijete v plaveckom bazéne, bazéne s tobogánom, bazéne pre deti i vnútorných termálnych bazénoch. Kúpele potešia tiež milovníkov saunovania, navštíviť môžete parnú, infračervenú a dve fínske sauny, k dispozícii sú tiež profesionálni maséri a vonkajšie ihrisko pre športové aktivity.

Outlet Hotel Polgar ****

Polgar 296/30 hrsz, Polgar
Maďarsko

+36 52 887 827

info@outlethotel.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané