Ubytovanie v Slovenskom raji uprostred prírody

Horský Hotel RAJ nájdete priamo v Národnom parku Slovenský raj. Ubytovaní budete v jednej z jedenástich izieb, ktoré sú pohodlne vybavené, majú vlastné sociálne zariadenie, TV a malú chladničku.

Súčasťou horského hotela je bar a reštaurácia, kde si pochutnáte na tradičnej domácej kuchyni. Rybári si môžu vlastný úlovok upiecť na grile na terase reštaurácie (v teplých mesiacoch). Z terasy a reštaurácie je výhľad na priehradu a nádhernú prírodu tejto oblasti.

K správnej dovolenke patrí aj dávka relaxácie. Tešte sa na odpočinok vo fínskej saune, ku ktorej patrí tiež odpočiváreň a sprcha.

Ideálna rodinná dovolenka s kopou zábavy

Určite sa nemusíte báť vyraziť na dovolenku s celou rodinou. Pre deti je pripravený detský kútik i spoločenské hry. Celá rodina sa skvele zabaví aj počas biliardu, stolného futbalu či vďaka X-Boxu, ktorý je k dispozícii v spoločenskej miestnosti.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Marian P.) ( - Slovensko)

Hotel bol adekvatny zaplatenej cene, sluzby, strava, doplnkove aktivity v poriadku, mily a napomocny personal.

Vynikajúce (Stanislava M.) ( - Česko)

Byli jsme velmi spokojeni, personál byl milý a vstřícný, jídlo velmi dobré jak snídaně tak i večeře, hotel dobrý odpovídal popisu a okolí nádherné na výlety. Shrnuto - výborné, doporučujem.

Vynikajúce (Marta M.) ( - Česko)

Milý personál, výborná kuchyně, pokoje vybavené dle popisu v nabídce - naprostá spokojenost.