O ubytovaní

Hotel Evianquelle *** nájdete v nádhernom prostredí Národného parku Vysoké Taury, na začiatku údolia Gastein a na úpätí hôr Radhausberg a Zittrauertisches. Nadchne vás tunajšia atmosféra, tichá príroda, pokoj, husté lesy a čistý vzduch. Na výlet sa vydajte do kúpeľného mestečka Bad Gastein (5 km) s kúpeľmi, vodopádom, golfovým ihriskom, ski areálom a množstvom ďalších lákadiel.

Kde budete spať?

Horský hotel ponúka ubytovanie v pekne zariadených izbách Standard s rozlohou 20 - 25 m², ktoré sú vybavené veľkou manželskou posteľou, posedením, trezorom, televíziou, telefónom a vlastnou kúpeľňou so sprchou a fénom. Nechýba ani balkón s očarujúcim výhľadom na hory.

Na čom si pochutnáte?

Tešte sa na bohaté raňajky formou bufetu a servírované večere. Na výber je tu z dvoch menu - jedno jedlo je zvyčajne typická rakúska špecialita, druhé jedlo z medzinárodnej kuchyne. Kedykoľvek počas dňa si tu môžete dať niečo dobré pod zub.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou hotela sú sauny, ktoré môžete neobmedzene využívať. Pre športovcov je k dispozícii fitness.

Cestujete s deťmi?

Hotel je pripravený aj na najmenších návštevníkov, deti sa môžu vyšantiť v detskom kútiku.

Niečo naviac

Priamo pri hoteli sa tiež nachádza minerálny prameň Evianquelle s liečivými účinkami na žalúdok a obličky.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Romana Z.) ( - Česko)

Perfektní sjezdovka Sportgastein.

Skvelé (Hana Šeplavá Š.) ( - Česko)

Byli jsme se vším spokojeni, večeře nebyly servírované, ale bufet, což bylo fajn. Nepříjemné bylo chladno na pokoji, i když na spaní to bylo dobré.

Vynikajúce (Denisa Izabela H.) ( - Česko)

Personál byl velice příjemný!! Hotel byl na velice klidném místě což pro relax byla paráda, pokoje útulný a celkem moderní. Jídlo formou bufetu a dobře ochucené. Na sjezdovku to bylo kousek a dalo se i busem. Byli jsme velice spokojení a rádi se tam vrátíme!