Exkluzívna dovolenka v srdci rakúskych Álp

Hotel Evianquelle *** nájdete v nádhernom prostredí Národného parku Vysoké Taury, na začiatku údolia Gastein a na úpätí hôr Radhausberg a Zittrauertisches. Nadchne vás tunajšia atmosféra, tichá príroda, pokoj, husté lesy a čistý vzduch.

Horský hotel ponúka ubytovanie v pekne zariadených izbách Standard s rozlohou 20 - 25 m², ktoré sú vybavené veľkou manželskou posteľou, vlastným sociálnym zariadením s fénom, posedením, trezorom, TV a telefónom. Nechýba ani balkón s okúzľujúcim výhľadom do hôr.


Evianquelle patrí medzi najobľúbenejšie a najlepšie hodnotené hotely zákazníkmi Travelkingu. Pochvaľujú si predovšetkým výbornú polohu hotela, bohatú a chutnú stravu a milý personál.


Vynikajúca strava, odpočinok aj liečivý prameň Evianquelle

Ráno sa tešte na bohaté švédske stoly a servírované večere. Prvý deň jednotná, ďalšie dni si ju vždy ráno navolíte. Na výber je tu z dvoch menu - jedno jedlo je zvyčajne typická rakúska špecialita, druhé jedlo z medzinárodnej kuchyne.

Súčasťou hotela sú aj sauny, ktoré môžete neobmedzene využívať. Priamo pri hoteli sa tiež nachádza minerálny prameň Evianquelle s liečivými účinkami na žalúdok a obličky. Hotel je pripravený aj na najmenších návštevníkov, deti sa môžu vyblázniť v detskom kútiku.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Romana Z.)

Perfektní sjezdovka Sportgastein.

Skvelé (Hana Šeplavá ?.)

Byli jsme se vším spokojeni, večeře nebyly servírované, ale bufet, což bylo fajn. Nepříjemné bylo chladno na pokoji, i když na spaní to bylo dobré.

Vynikajúce (Denisa Izabela H.)

Personál byl velice příjemný!! Hotel byl na velice klidném místě což pro relax byla paráda, pokoje útulný a celkem moderní. Jídlo formou bufetu a dobře ochucené. Na sjezdovku to bylo kousek a dalo se i busem. Byli jsme velice spokojení a rádi se tam vrátíme!