Chcete zabudnúť na všetok zhon a oddýchnuť si v krásnej jesenickej prírode? Vydajte sa do Hotela Džbán *** do kúpeľnej dedinky a užite si pobyt s darčekovým balíčkom a polpenziou. Čaká vás tiež vstup do Thermal Parku so saunou, ochladzovacou kaďou, bazénom a kúpacími sudmi. Miest pre zimné radovánky budete mať v okolí taktiež veľa!

O ubytovaní

Hotel Džbán *** sa nachádza v centre malebnej kúpeľnej obce Karlova Studánka v srdci Jeseníkov. Prenesiete sa v ňom do osemdesiatych rokov, napríklad akékoľvek vnútorné zariadenie reštaurácie a jedálne je pôvodné. Samotná budova je ale oveľa staršia, pochádza z roku 1820.

Jeden z najkrajších jesenických chodníkov začína len niekoľko krokov od hotela. Modrá turistická značka vás povedie okolo vodopádov Bílej Opavy až na Praděd (9 km). Kyvadlovou dopravou sa na Ovčárnu pod Pradědem (10 km) dostanete cca za 10 minút.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 25 dvoj až päťlôžkových izieb. Izby Mini v podkroví majú skosený strop, priestrannejšie izby Standard sa nachádzajú prevažne na 1. poschodí. Všetky sú ale vybavené televíziou a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii sa dočkáte bohatých bufetových raňajok a servírovanej dvojchodovej večere výberom z 2 jedál. Okrem českých dobrôt vás prekvapí napríklad aj talianska pizza, ochutnať môžete výborné víno z pivníc Lechovice.

Kde budete relaxovať?

Navštívte hotelový sudový Thermal Park a doprajte si uvoľňujúci kúpeľa, ku ktorému sa používa minerálna voda z liečivého prameňa Maxmilián prameniaci priamo v útrobách hotela. Každý kúpací sud s vírivkou má kapacitu 8 osôb a teplotu 39 °C. Okrem toho nájdete v Thermal Parku i saunu a ochladzovaciu kaďu.

Využiť ale môžete i služby Pivných kúpeľov a wellness centra Karlova Studánka hneď vedľa hotela. V ponuke sú okrem pivných kúpeľov v smrekovcových vaniach tiež rôznorodé masáže.

Niečo naviac

Dvakrát týždenne sa v hotelovej reštaurácii konajú večery so živou hudbou, ktoré môžete navštíviť.

Hotel Džbán ***

Karlova Studánka 12 , Karlova Studánka
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 300 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie na mestskom parkovisku za poplatok 100 Kč/deň

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detské ihrisko

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
10 m
Vzdialenosť od kúpeľov
0,2 km
Zástavka
0,4 km
Zjazdovka
0,8 km