Navštívte Hotel Paris *** v Mariánskych Lázňach s vlastnou balneo prevádzkou. Pre zlepšenie alebo utuženie zdravia je kombinácia tradičnej kúpeľnej liečby, prírodných zdrojov a kultúrneho prostredia tou najlepšou kombináciou. Okrem rôznorodých procedúr a masáží na vás čaká bezbariérové ubytovanie, výborná polpenzia, aj káva s dezertom, ktorú si v centre kúpeľného mesta obklopenom prírodou vychutnáte mnohonásobne viac ako doma.

O ubytovaní

Hotel Paris *** sa nachádza v srdci Mariánskych Lázní na prekrásnom Goetheho námestí, doslova niekoľko krokov od Hlavnej promenády so Spievajúcou fontánou. Kedykoľvek tak môžete ochutnať blahodarné minerálne pramene, napríklad Rudolfov, Máriin či Křížový. Neďaleké Rímske kúpele ponúkajú historickú atmosféru kúpeľov vybudovaných už v roku 1896 aj najmodernejšie kúpeľné procedúry. V parku Bohemium (2,5 km) nájdete jedinečnú expozíciu viac ako 70 miniatúr významných stavieb z celej Českej republiky. Vydajte sa príjemnú prechádzku na vyhliadky, z ktorých uvidíte celé kúpeľné mesto ako na dlani. Medzi tie najobľúbenejšie patria Clementsova (800 km), Mescéryho (800 km) či Karola (1 km). Seniori a hendikepovaní hostia ocenia výťah a bezbariérovosť celého hotela.

Kde budete spať?

Čaká na vás ubytovanie v dvojlôžkovej izbe Standard. K vybaveniu každej izby patrí satelitná televízia, WiFi pripojenie, chladnička a vlastná kúpeľňa s fénom. Nechýba ani posedenie, skriňa, písací stôl, telefón a trezor na vaše cennosti.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii s terasou si ráno vychutnáte bohaté bufetové raňajky. Večer sa podávajú servírované večere s výberom z menu a nechýba ani obľúbený šalátový bar.

Kde budete relaxovať?

V hoteli si môžete dopriať mnoho relaxačných a liečebných procedúr ako sú rôzne druhy masáží či kúpeľov.

Hotel Paris ***

Goethovo náměstí 15/3 , Mariánské Lázně
Česká republika

+420 354 628 897

info@hotelparis.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 150 Kč/deň
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 100 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
100 m
Vzdialenosť od kúpeľov
10 m
Zástavka
0,4 km
Zjazdovka
0,6 km

Tipy na výlet

Mariánské Lázně Tip na výlet

V Mariánskych Lázňach vás čakajú preslávené kúpeľné parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, veľa kultúrneho aj spoločenského vyžitia a predovšetkým niekoľko desiatok liečivých prameňov. Najznámejšími sú Ferdinandov, ktorý bol tiež úplne prvým využívaným prameňom, ďalej Lesný prameň a Ambrožov. K pitným kúram slúžia pramene Krížový, Karolínin a Rudolfov. Mariánské Lázně sa vždy tešili obľube slávnych osobností a šľachty. Za zmienku stojí napríklad anglický kráľ Eduard VII alebo skladateľ J. W. Goethe. Dnes sú druhými najväčšími českými kúpeľmi.

Čo patrí medzi skvosty Mariánskych Lázní?

  • Spievajúca fontána
  • Hlavná kúpeľná kolonáda (Kolonáda Maxima Gorkého)
  • Kolonáda Ferdinandovho prameňa

Navštívte tiež Park Boheminium. Môžete tu obdivovať miniatúry českých pamiatok. K prechádzkam sú ideálne Skalníkovi sady, park u Lesného prameňa alebo vychádzková trasa Kráľovská cesta.

Ak sa chcete vydať na výlet mimo mesto, odporúčame hrad Loket alebo hrad a zámok Bečov nad Teplou, kde sa nachádza relikviár svätého Maura.

Viac informácií
Spievajúca fontána
Miniaturpark Boheminium
Zámok Kynžvart