Hotel Paris ***

Hotel Paris ***

Goethovo náměstí 15/3, Mariánské Lázně
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 290 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 250 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
100 m
Vzdialenosť od kúpeľov
10 m
Zastávka
0,4 km
Zjazdovka
0,6 km

O ubytovaní

Hotel Paris *** sa nachádza v srdci Mariánskych Lázní na prekrásnom Goetheho námestí, doslova niekoľko krokov od Hlavnej promenády so Spievajúcou fontánou. Kedykoľvek tak môžete ochutnať blahodarné minerálne pramene, napríklad Rudolfov, Máriin či Křížový. Neďaleké Rímske kúpele ponúkajú historickú atmosféru kúpeľov vybudovaných už v roku 1896 aj najmodernejšie kúpeľné procedúry. V parku Bohemium (2,5 km) nájdete jedinečnú expozíciu viac ako 70 miniatúr významných stavieb z celej Českej republiky. Vydajte sa príjemnú prechádzku na vyhliadky, z ktorých uvidíte celé kúpeľné mesto ako na dlani. Medzi tie najobľúbenejšie patria Clementsova (800 m), Mescéryho (800 m) či Karola (1 km). Seniori a hendikepovaní hostia ocenia výťah a bezbariérovosť celého hotela.

Kde budete spať?

Dvojlôžková izba Standard ladená do historického štýlu ponúkne výhľad do dvora, nemá balkón. K vybaveniu izby patrí satelitná televízia, WiFi pripojenie, chladnička a vlastná kúpená s fénom. Nechýba ani posedenie, skriňa, písací stôl, telefón a trezor na vaše cennosti. Za príplatok je možné pridať aj prístelku.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii s terasou si ráno vychutnáte bohaté bufetové raňajky. Večer sa podávajú servírované večere s výberom z menu a nechýba ani obľúbený šalátový bar.

Kde budete relaxovať?

V hoteli si môžete dopriať mnoho relaxačných a liečebných procedúr ako sú rôzne druhy masáží či kúpeľov.