Dovolenka v športovom a zážitkovom areáli

Wellness Hotel Hluboký Dvůr ***+ nájdete v obci Hrubá Voda a zažijete tu naozaj jedinečný pobyt. Hotelový areál totiž ponúka rozmanité možnosti vyžitia - vlastný ski areál, bobovú dráhu, viacúčelové ihrisko, parádne ihrisko v korunách stromov, disc-golf, minigolf aj jazdiareň pre kone.

Ubytovaní budete v jednej z 32 izieb. Tešte sa na posteľ s kvalitným matracom, pracovný stôl so stoličkami, telefón, LED televízorom, WiFi pripojenie, minibar a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, uterákmi aj županom. Za príplatok môžete bývať v izbe Superior, ktorá je priestrannejšia a vhodná pre rodiny až s dvomi deťmi.

V hotelovej reštaurácii, ktorá sa delí na hlavnú sálu, lobby bar, detský kútik a terasu, si pochutnáte na českej kuchyni so zameraním na aktuálnu sezónu.

Kráľovský odpočinok vo wellness

V saunovom komplexe si oddýchnete vo fínskej saune s lávovými kameňmi, saune so špeciálnou pecou, parnej bylinkovej saune či v parnej soľnej komore. K ochladeniu potom poslúžia masážne sprchy, ľadové vedro, ochladzovací bazénik či ľadopád.

Relaxovať môžete aj vo vírivke s výhľadom do prírodného akvária či v odpočivárni s fresh barom.

Počas leta je k dispozícii aj vonkajší bazén , ktorý v horúcich dňoch naozaj oceníte.

Tipy na výlet

Zoo Olomouc

Zoologická záhrada Olomouc je otvorená už od roku 1956 a chová vyše 390 druhov zvierat. K dispozícii je šesť pavilónov - juhoamerický pavilón, pavilón žiráf, opíc, šeliem, netopierov a leopardov. Sú tu aj morské akváriá a safari. Deti si môžu niektoré zvieratká aj pohladiť, a to vo výbehu oviec, kôz a lám. Okrem zvierat je v Zoo tiež vyhliadková veža (32 metrov), z ktorej môžete pozorovať zvieratá a tiež si užiť parádny výhľad na Olomouc.

Šternberk

Krásne mestečko Šternberk leží 16 km severne od Olomouca a rozhodne stojí za návštevu. Jeho dominantou je Hrad Šternberk z polovice 13. storočia. Krásny je tiež kostol Zvestovania P. Márie s priľahlým augustínskym kláštorom s galériou. Nájdete tu množstvo meštianskych domov, zvyšky mestského opevnenia a mariánsky morový stĺp. Prezrite si aj múzeum Expozície času, ktoré odkazuje na minulosť mesta.

Olomouc

Olomouc je nielen živým študentským mestom, v ktorom nie je núdza o skvelé kaviarne, bary a reštaurácie. Nájdete tu nespočetné množstvo pamiatok a zaujímavých miest, ako sú kláštory a chrámy, vyhliadky, múzeá i rozľahlé parky. Dominantou mesta je barokový stĺp Najsvätejšej Trojice na Hornom námestí, zapísaný od roku 2001 medzi pamiatky UNESCO. S deťmi nevynechajte miestnu zoologickú záhradu na Svätom Kopčeku, kde na vás čaká okrem iného tiež priechod výbehom opíc, obrie akvárium alebo rozhľadňa. Na Svätom Kopčeku, ktorý sa nachádza asi 5 km od Olomouca, leží tiež nádherná Bazilika Panny Márie, ktorá je vyhľadávaným pútnickým miestom.

Wellness Hotel Hluboký Dvůr ***+

Hrubá Voda 21, Hlubočky
Česká republika

+420 585 100 404

recepce@hlubokydvur.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
3,75/5
Celkom 4 hodnotení