Dovolenka v športovom a zážitkovom areáli

Wellness Hotel Hluboký Dvůr ***+ nájdete v obci Hrubá Voda a zažijete tu naozaj jedinečný pobyt. Hotelový areál totiž ponúka rozmanité možnosti vyžitia - vlastný ski areál, bobovú dráhu, viacúčelové ihrisko, parádne ihrisko v korunách stromov, disc-golf, minigolf aj jazdiareň pre kone.

Ubytovaní budete v jednej z 32 izieb. Tešte sa na posteľ s kvalitným matracom, pracovný stôl so stoličkami, telefón, LED televízorom, WiFi pripojenie, minibar a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, uterákmi aj županom. Za príplatok môžete bývať v izbe Superior, ktorá je priestrannejšia a vhodná pre rodiny až s dvomi deťmi.

V hotelovej reštaurácii, ktorá sa delí na hlavnú sálu, lobby bar, detský kútik a terasu, si pochutnáte na českej kuchyni so zameraním na aktuálnu sezónu.

Kráľovský odpočinok vo wellness

V saunovom komplexe si oddýchnete vo fínskej saune s lávovými kameňmi, saune so špeciálnou pecou, parnej bylinkovej saune či v parnej soľnej komore. K ochladeniu potom poslúžia masážne sprchy, ľadové vedro, ochladzovací bazénik či ľadopád.

Relaxovať môžete aj vo vírivke s výhľadom do prírodného akvária či v odpočivárni s fresh barom.

Tipy na výlet

Ski areál Rezort Hrubá Voda

Užite si lyžovanie v Rezorte Hrubá Voda, ktorý ponúka štyri zjazdovky s dĺžkou 250 až 600 metrov a s prevýšením 60 až 160 metrov. Vďaka nočnému osvetleniu si tu parádne zalyžujete aj večer. K dispozícii je štvorsedačková lanovka, 3 vleky, detský pás, lyžiarska škôlka aj parádna bobová dráha s celoročnou prevádzkou.

Ski areál Hlubočky

Ski areál Hlubočky leží zhruba 20 km od Olomouca a ponúka 3 zjazdovky, lyžiarsku škôlku, detský skipark a zjazdovku pre sane a boby. Celková dĺžka zjazdoviek je 1 500 metrov, prevýšenie potom 4 - 90 metrov. Zjazdovky sú zasnežované a osvetlené. K dispozícii je aj bežkárska trať s dĺžkou 3 km s prevýšením 15 metrov. Ďalej je tu centrálny vlek, ľavý vlek, detský vlek, pohyblivý koberec a bobová dráha.

Olomouc

Olomouc je nielen živým študentským mestom, v ktorom nie je núdza o skvelé kaviarne, bary a reštaurácie. Nájdete tu nespočetné množstvo pamiatok a zaujímavých miest, ako sú kláštory a chrámy, vyhliadky, múzeá i rozľahlé parky. Dominantou mesta je barokový stĺp Najsvätejšej Trojice na Hornom námestí, zapísaný od roku 2001 medzi pamiatky UNESCO. S deťmi nevynechajte miestnu zoologickú záhradu na Svätom Kopčeku, kde na vás čaká okrem iného tiež priechod výbehom opíc, obrie akvárium alebo rozhľadňa. Na Svätom Kopčeku, ktorý sa nachádza asi 5 km od Olomouca, leží tiež nádherná Bazilika Panny Márie, ktorá je vyhľadávaným pútnickým miestom.

Wellness Hotel Hluboký Dvůr ***+

Hrubá Voda 21, Hlubočky
Česká republika

+420 585 100 404

recepce@hlubokydvur.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
3,43/5
Celkom 7 hodnotení