Vydajte sa nabrať sily do obľúbených kúpeľov Trenčianske Teplice a ubytujte sa v neďalekom mestečku Nová Dubnica v Hoteli Dynamic ***. Čaká vás výborná polpenzia, privátne wellness, pohár vína a sektu aj vstup do fitness centra.

O ubytovaní

Len 7 km od obľúbených Trenčianskych Teplíc v malebnom meste Nová Dubnica leží rodinný Hotel Dynamic ***. Kúpele Trenčianske Teplice sú vzdialené len 5 km, v meste sa každoročne koná aj známy filmový festival. Objavte okolitú prírodu, zájdite si na Čertovu skalu vrátane krásnej studničky obďaleč (3,7 km), na vyhliadku Čvirigovec (3,8 km), alebo sa pokochajte Jánošíkovou jaskyňou (5,1 km). O prechádzky v prírode v každom ročnom období tu rozhodne nie je núdza! V zime však využite zjazdovky napríklad v 14 km vzdialenom Rajkovci.

Kde budete spať?

Bývať budete v dvojlôžkovej izbe so satelitnou televíziou, rádiom a telefónom, nechýba tu ani samostatná kúpeľňa. Niektoré izby sú tiež klimatizované.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii si môžete pochutnať na výbornej polpenzii. Ráno sa posilníte raňajkami formou bufetu, trojchodovú večeru pre vás potom pripraví taliansky šéfkuchár. Na niečo dobré môžete zájsť do kaviarne, v lete vás poteší posedenie na terase. Pocit súkromia vám navodí posedenie v salóniku.

Kde budete relaxovať?

Zacvičte si v skvele vybavenom fitness a následne si doprajte oddych v privátnom wellness, kde na vás čaká tiež vírivka, fínska sauna či infrasauna. V hoteli si môžete užiť i masáž podľa vášho výberu.

Hotel Dynamic ***

Hotel Dynamic ***

Topolová 2 , Nová Dubnica
Slovenská republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 4 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpeľov
6 km
Zastávka
0,4 km
Zjazdovka
26 km

Tipy na výlet

Kúpele Trenčianske Teplice

Kúpele Trenčianske TepliceTip na výlet

Termálne kúpele Trenčianske Teplice nájdete na úpätí Strážovských vrchov. Kúpele patria k najstarším a najnavštevovanejším kúpeľom na Slovensku. Liečivá sírna termálna voda je ideálna na liečbu pri problémoch s pohybovým aparátom, voda priaznivo pôsobí aj pri kožných a gynekologických problémoch. Účinky liečivej vody na vás budú pôsobiť v 6 bazénoch či procedúrach. Čakajú tu tiež unikátne vaňové kúpele Hammam postavené v orientálnom štýle. Po celý rok je tu k dispozícii tiež vonkajší bazén Grand s termálnou vodou s teplotou 33 °C.

Viac informácií
Trenčianske Teplice
Trenčianske Teplice
Trenčiansky hrad
Trenčiansky hrad
Trenčín
Trenčín