Moderný hotel, neobmedzený vstup do vodného a saunového sveta, rozľahlé fitness a k tomu výborná polpenzia. Toto je pobyt v Hoteli Sport Aqua *** v centre Púchova. Vyrazte si oddýchnuť vo dvojici alebo aj s deťmi, poteší ich úchvatná herňa.

O ubytovaní

Hotel Sport Aqua *** sídli v novej modernej budove v centre Púchova, mesta ležiaceho v objatí slávnych kúpeľných miest. Vydajte sa na výlet k Púchovským skalám (2 km), Považskému hradu (18 km) či Manínskej tiesňave (23 km). Alebo dáte prednosť odpočinku v kúpeľoch Nimnica (5 km) či v kúpeľných Trenčianskych Tepliciach (37 km)? Ak prídete na pobyt v zime, ku ski areálom Kohútka, Dešná aj Čertov to budete mať cca 23 km.

Kde budete spať?

Hostia budú ubytovaní v komfortných izbách s TV, minibarom, pohovkou, pracovným stolom a kúpeľňou so sprchovacím kútom s uterákmi. Každá izba má tiež balkón, odkiaľ sa budete pozerať na rozľahlé športoviská komplexu alebo na panorámu rieky Váh.

Na čom si pochutnáte?

Pre maškrtné jazýčky je tu gurmánska Reštaurácia U Jakuba, kde si vychutnáte špeciality slovenskej, kontinentálnej i ázijskej kuchyne.

Kúpele Nimnica Tip na výlet

Kúpele Nimnica sú najmladšie slovenské kúpele. Sú zamerané na liečbu chorôb obehového, tráviaceho a pohybového ústrojenstva a liečbu chorôb onkologických. Liečiť sa sem jazdia deti aj dospelí. Kúpele sa nachádzajú pri 12 km dlhej priehrade, a sú tak skvelou rekreačnou oblasťou. Zvlášť v teplých mesiacoch oceníte možnosti vodných športov aj plavby na lodi. Kedykoľvek však môžete vyraziť na túry po priľahlom aj vzdialenejšom okolí.

Kde budete relaxovať?

Ten pravý relax začína vstupom do hotelového wellness. Vo vodnom svete nájdete bazény pre plavcov, neplavcov i deti, naložiť sa môžete aj do vírivky. Kto má rád horúcu saunu, tie tu nájde rovno štyri, nechýba ani ochladzovací bazénik a odpočiváreň.

Cestujete s deťmi?

O zábavu detí je postarané v detskom kútiku a rozľahlej herni.

Niečo naviac

Zahrali by ste si tenis, bedminton či bowling? Všetko je tu k dispozícii!

Hotel Sport Aqua ***

Nábrežie slobody 1926/4 , Púchov
Slovenská republika

+421 948 816 270

recepcia@sportaqua.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Detský kútik
Fitness
Baby friendly
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,4 km
Vzdialenosť od kúpeľov
10 m
Zástavka
0,3 km