Ubytovanie s výhľadom do Rajeckej kotliny

Villa Amélia sa nachádza len necelých 300 metrov od známych kúpeľov Aphrodité v Rajeckých Tepliciach. Nádherné prostredie severného Slovenska si tu užijete do sýtosti, penzión sa totiž pýši krásnym výhľadom na okolité hory.

Ubytovaní budete v útulne zariadených izbách s vlastným sociálnym zariadením. Tešte sa tiež na vynikajúcu polpenziu - raňajky, ktoré sa podávajú formou bufetu a dvojchodové večere. Ak preferujete rodinnú atmosféru, je pre vás Villa Amélia to pravé.

Kúpeľné liečivé termálne pramene

Vydajte sa do termálnych kúpeľov Aphrodité (5 minút chôdze), ktoré poskytujú širokú ponuku atrakcií a služieb. V miestnych bazénoch sa používa liečivá termálna voda, ktorá priaznivo pôsobí na problémy s pohybovým aparátom a poruchy nervového systému.

Nájdete tu tiež komplex sáun a parných kúpeľov, v ktorých na vás vďaka špecifickej výzdobe dýchne kúzlo antiky.

Ešte viac relaxu sa vám dostane vo wellness Hotela Diplomat, kde si užijete bazén s protiprúdom a chrličmi a niekoľko druhov sáun. Ďalšiu zľavu tu môžete využiť na biliard, bowling, kozmetické služby alebo masáže.

Tipy na výlet

Budatínsky hrad

Budatínsky hrad sa nachádza v žilinskej mestskej časti Budatín, ide o jednu z najstarších architektonických pamiatok Žiliny. Stredoveký hrad vznikol už v 2. polovici 13. storočia. Prejdite sa parkom (vstup do parku aj hradná kaplnka je zdarma), alebo sa zájdite pozrieť na unikátnu drotársku výstavu.

Ski areál Martinky

V Malej Fatre priamo nad mestom Martin sa nachádza lyžiarske stredisko Winter park Martinky (1 150 - 1 456 m n. m.). Lyžiarom ponúka 12 kvalitných zjazdoviek, 5 vlekov a 1 šesťsedačku. O poriadnu nádielku prírodného snehu počas celej zimy v Martinských holiach sa obávať nemusíte. Na najdlhšej 1,6 km zjazdovke sa stredisko navyše poistilo aj vybudovaním umelého zasnežovania. Okrem toho je zabezpečená i denná úprava zjazdoviek, bezplatné parkovanie, bufety s občerstvením, ski-servis, lyžiarska a snowboardová škola, dokonca aj WiFi pripojenie zdarma. Cena skipasov sa pohybuje od 16 € pre deti a 21 € pre dospelých.

Lyžiarske stredisko Čičmany

Lyžiarske stredisko Čičmany sa nachádza v južnej časti Rajeckej doliny pri obci Čičmany, ktorá je známa svojimi charakteristickými drevenicami s ornamentálnou výzdobou. Lyžiari aj snowboardisti majú k dispozícii 3 zjazdovky rôznej obtiažnosti a 5 vlekov s kapacitou 3 350 osôb/hodina. Na svoje si tu prídu skúsení lyžiari, pre ktorých je určená zjazdovka č. 1 so sklonom 33°, aj začiatočníci a rodiny s deťmi, ktorí sa môžu vyblázniť na trase č. 3. K dispozícii je ski servis, požičovňa lyžiarskeho vybavenia a lyžiarska škola. Pre milovníkov bežkovania sú tu dva značené bežkárske okruhy.

Villa Amélia

Slnečná 564 , Rajecké Teplice
Slovenská republika

+421 902 351 824

villa.ameliarajecke@gmail.com

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Zákaz domácich maznáčikov
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,57/5
Celkom 149 hodnotení