Rodinný hotel kúsok od kúpeľov

Len 7 km od obľúbených Trenčianskych Teplíc v malebnom meste Nová Dubnica leží rodinný Hotel Dynamic ***. Bývať tu budete v dvojlôžkovej izbe s vlastným sociálnym zariadením, TV/SAT, rádiom a telefónom.

V hotelovej reštaurácii si pochutnáte na výbornej polpenzii. Ráno sa posilníte raňajkami formou bufetu, trojchodovú večeru pre vás potom pripraví taliansky šéfkuchár. Tešte sa tiež na 2 dcl vynikajúceho vína Veltlínske zelené od Château Topoľčianky. Na niečo dobré môžete zájsť do kaviarne.

Zacvičte si v skvele vybavenom fitness a následne si doprajte oddych v privátnom wellness, kde na vás okrem vychladeného sektu čaká tiež vírivka , fínska sauna či infrasauna.

Tipy na výlet

Kúpele Trenčianske Teplice

Termálne kúpele Trenčianske Teplice nájdete na úpätí Strážovských vrchov. Kúpele patria k najstarším a najnavštevovanejším kúpeľom na Slovensku. Liečivá sírna termálna voda je ideálna na liečbu pri problémoch s pohybovým aparátom. Celé kúpele sú opravené a zariadené v orientálnom duchu, okrem liečivej vody a profesionálnych procedúr si tu teda užijete aj neopakovateľnú atmosféru. Po celý rok je k dispozícii vonkajší bazén Grand s termálnou vodou s teplotou 33 °C.

Trenčianske Teplice

Trenčianske Teplice sú obľúbeným kúpeľným mestom neďaleko Trenčína. Okrem populárnych termálnych kúpeľov, ktoré v meste nájdete, si tu užijete aj kultúrny život bohatý na koncerty, divadelné predstavenia a iné lákadlá. Mesto je tiež pretkané hustou sieťou výborných reštaurácií, v ktorých okúsite nielen tradičné slovenské pokrmy.

Turecké kúpele Hammamm a Sina

Turecké kúpele Hammam v minulosti slúžili iba bohatej šľachte a finančným magnátom. Dnes je veľkolepý areál k dispozícii kúpeľným hosťom aj širokej verejnosti. Pýši sa krásnym exotickým prostredím, ktoré neprestáva uchvacovať ani po opakovaných návštevách.

Areál disponuje vnútornými bazénmi aj vonkajším bazénom Grand. Najobľúbenejším je termálny bazén Sina, do ktorého priamo vyviera prameň s teplotou 39 °C. Termálny kúpeľ si môžete navyše dopriať aj vo vani, tá je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorým nevyhovuje spoločné kúpanie. Teplota vody vo vaniach je individuálna, podľa predpisu lekára.

Hotel Dynamic ***

Topolová 2, Nová Dubnica
Slovenská republika

+421 424 430 700

recepcia@hoteldynamic.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 4 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
3,94/5
Celkom 18 hodnotení