Vydajte sa nabrať sily do obľúbených kúpeľov Trenčianske Teplice a ubytujte sa v neďalekom mestečku Nová Dubnica v Hoteli Dynamic ***. Čaká vás výborná polpenzia, privátne wellness, pohár vína a sektu aj vstup do fitness centra.

Kúpele Trenčianske Teplice Tip na výlet

Termálne kúpele Trenčianske Teplice nájdete na úpätí Strážovských vrchov. Kúpele patria k najstarším a najnavštevovanejším kúpeľom na Slovensku. Liečivá sírna termálna voda je ideálna na liečbu pri problémoch s pohybovým aparátom.

Celé kúpele sú opravené a zariadené v orientálnom duchu, okrem liečivej vody a profesionálnych procedúr si tu teda užijete aj neopakovateľnú atmosféru. Po celý rok je k dispozícii vonkajší bazén Grand s termálnou vodou s teplotou 33 °C.

Viac informácií

Rodinný hotel kúsok od kúpeľov

Len 7 km od obľúbených Trenčianskych Teplíc v malebnom meste Nová Dubnica leží rodinný Hotel Dynamic ***. Bývať tu budete v dvojlôžkovej izbe s vlastným sociálnym zariadením, TV/SAT, rádiom a telefónom.

V hotelovej reštaurácii si pochutnáte na výbornej polpenzii. Ráno sa posilníte raňajkami formou bufetu, trojchodovú večeru pre vás potom pripraví taliansky šéfkuchár. Tešte sa tiež na 2 dcl vynikajúceho vína Veltlínske zelené od Château Topoľčianky. Na niečo dobré môžete zájsť do kaviarne.

Zacvičte si v skvele vybavenom fitness a následne si doprajte oddych v privátnom wellness, kde na vás okrem vychladeného sektu čaká tiež vírivka , fínska sauna či infrasauna.

Hotel Dynamic ***

Topolová 2, Nová Dubnica
Slovenská republika

+421 424 430 700

recepcia@hoteldynamic.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 4 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od moře/jezera/lázní
6 km
Zastávka
0,4 km
Zjazdovka
26 km