Vydajte sa nabrať sily do obľúbených kúpeľov Trenčianske Teplice a ubytujte sa v neďalekom mestečku Nová Dubnica v Hoteli Dynamic ***. Čaká vás výborná polpenzia, privátne wellness, pohár vína a sektu aj vstup do fitness centra.

Kúpele Trenčianske Teplice Tip na výlet

Termálne kúpele Trenčianske Teplice nájdete na úpätí Strážovských vrchov. Kúpele patria k najstarším a najnavštevovanejším kúpeľom na Slovensku. Liečivá sírna termálna voda je ideálna na liečbu pri problémoch s pohybovým aparátom. Celé kúpele sú opravené a zariadené v orientálnom duchu, okrem liečivej vody a profesionálnych procedúr si tu teda užijete aj neopakovateľnú atmosféru. Po celý rok je k dispozícii vonkajší bazén Grand s termálnou vodou s teplotou 33 °C.

Rodinný hotel kúsok od kúpeľov

Len 7 km od obľúbených Trenčianskych Teplíc v malebnom meste Nová Dubnica leží rodinný Hotel Dynamic ***. Bývať tu budete v dvojlôžkovej izbe s vlastným sociálnym zariadením, TV/SAT, rádiom a telefónom.

V hotelovej reštaurácii si pochutnáte na výbornej polpenzii. Ráno sa posilníte raňajkami formou bufetu, trojchodovú večeru pre vás potom pripraví taliansky šéfkuchár. Tešte sa tiež na 2 dcl vynikajúceho vína Veltlínske zelené od Château Topoľčianky. Na niečo dobré môžete zájsť do kaviarne.

Zacvičte si v skvele vybavenom fitness a následne si doprajte oddych v privátnom wellness, kde na vás okrem vychladeného sektu čaká tiež vírivka , fínska sauna či infrasauna.

Hotel Dynamic ***

Topolová 2, Nová Dubnica
Slovenská republika

+421 424 430 700

recepcia@hoteldynamic.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 4 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpelov
6 km
Zastávka
0,4 km
Zjazdovka
26 km

Tipy na výlet

Trenčianske Teplice

Trenčianske Teplice sú obľúbeným kúpeľným mestom neďaleko Trenčína. Okrem populárnych termálnych kúpeľov, ktoré v meste nájdete, si tu užijete aj kultúrny život bohatý na koncerty, divadelné predstavenia a iné lákadlá. Mesto je tiež pretkané hustou sieťou výborných reštaurácií, v ktorých okúsite nielen tradičné slovenské pokrmy.

Medzinárodný filmový festival Trenčianske Teplice

Festival tradične organizovaný na konci júna ponúka svojim hosťom jedinečný filmový zážitok aj možnosť zhliadnuť obľúbené hviezdy strieborného plátna, v minulých ročníkoch napríklad britského herca Bena Kingsleyho. Tešte sa na niekoľko tematických sekcií a jednu súťažnú prehliadku diel študentov filmových škôl. Svojim programom trenčiansky festival reflektuje ako filmovú históriu, tak súčasnosť svetovej kinematografie. Publiku ponúka divácky prístupnejšie kúsky aj náročnejšie inovatívne diela, ktoré posúvajú hranice filmového priemyslu.

Galéria ZZ

Galéria ZZ je zároveň galériou aj ateliérom. Môžete sa tu osobne stretnúť s autorkou a prehodiť s ňou pár slov. Nájdete tu predovšetkým diela inšpirované prírodou, od malých pastelových skíc až po rozmernejšie olejomaľby.