Zvíťazte nad jarnou únavou v hoteli Tulipán*** v srdci Tatier. Nabitý pobyt až pre 4 osoby s bohatou polpenziou a neobmedzeným vstupom do wellness. Hotel patrí medzi TOP 30 najlepších hotelov na Slovensku.

Wellness pobyt v centre Vysokých Tatier pre celú rodinu**
**

Hotel Tulipán sa môže pýšiť vysokým štandardom služieb- izby sú čisté, starostlivo upratané, priestorné a slnečné.  Je vhodný pre pobyty s deťmi, nechýba totiž detský kútik a detská postieľka. 

Vďaka menšiemu počtu izieb tu nezažijete typický hotelový ruch. Naopak sa môžete tešiť sa rodinnú atmosféru, milý a ochotný personál, bohaté a chutné stravovanie. Nechýba ani wellness s vírivkou, niekoľkými saunami a možnosťou masáží. 

Hotel sa nachádza v Tatranskej Lomnici odkiaľ máte úžasný výhľad na Tatry.  Horskú atmosféru dotvára malý trh i priľahlé domčeky v typickej tatranskej architektúre.  Vedľa hotela sa nachádza park a zelená lúka porastená kvetmi.  V okolí nechýba ani detské ihrisko. 

Tatry vhodné pre aktívnu dovolenku

Vo voľnom čase môžete vyraziť za turistikou, možností máte viac než dosť. Medzi obľúbené aktivity hostí patrí výstup na Hrebienok pešo alebo lanovoku. Pre náročnejších je určená túra na Lomnický štít. Rodiny s deťmi radi navštevujú Beliansku jaskyňu, za spomenutie stojí tiež termálne kúpalisko Vrbov s liečivou vodou, vzdialené asi 15 minút cesty autom. Ceny sú tam veľmi prijateľné.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (JINDŘICH B.)

Ubytování lepší než jsem čekal. Jídlo velmi dobré. Wellness na úrovni. Personál bez výjimky ochotný a příjemný. Doporučuji navštívit Aquacity v Popradu.

Vynikajúce (Ivana P.)

Příjemný hotel. Pokoj prostorný, čistý. Bohatá a chutná polopenze. Personál velmi ochotný a příjemný.

Vynikajúce (Pavlína M.)

Strava vynikající, wellness super, personál ochotný a vstřícný, pokoje prostorné a čisté, jediné co je možno vytknout bylo zařízení v kuchyňce v apartmánu - stará vysloužilá pohovka, velká díra či propadlina v podlaze, kuchyňka svým vybavením využitelná opravdu jen velmi omezeně - vzhledem k bohaté a velmi chutné polopenzi však pro nás dostačující, my jsme využívali pouze ledničku na nápoje a rychlovarnou konev na kávu.

Vynikajúce (Markéta G.)

Pokoje byly prostorné. Wellness jsme maximálně využili. Prostředí hotelu a jeho umístění nám plně vyhovovalo. Děti využily i hrací koutek v restauraci. Personál byl velmi vstřícný. Jídlo nám vyhovovalo.

Vynikajúce (Eleonóra B.)

Maximálna spokojnosť. Kvalitná a chutná strava. Milý a ochotný personál. Určite ešte navštívime hotel.

Vynikajúce (Marie P.)

Strava vynikající. Wellness super. Jenom uvítací drink jsme očekávali Tatranský čaj.

Vynikajúce (Roman U.)

Spokojnosť s prostredím, s personálom aj s vybavením hotela. Wellness sme nenavštívili, mali sme dobré počasie, tak sme chodili po výletoch.

Vynikajúce (Ilona S.)

Byli jsme v hotelu Tulipán už podruhé a byli jsme velmi spokojeni. Milý personál a strava výborná! V Tatrách, kamkoli si vyjdete, je nádherně. Doporučuji např. vodopád Skok, Hincovo pleso nebo Teryho chatu.

Vynikajúce (Drahomíra S.)

Pobyt v hotelu mohu jen doporučit. Prostředí čisté, personál velmi ochotný, pomohl, poradil. Jídlo skvělé, co se týče pestrosti i množství. Velmi se nám tam líbilo a doufáme, že se naskytne příležitost se tam vrátit.

Vynikajúce (Gustav N.)

Byli jsme velmi spokojeni po všech stránkách. Výborné ubytování, wellness, strava, ochota a vstřícnost personálu.