Zvíťazte nad jarnou únavou v hoteli Tulipán*** v srdci Tatier. Nabitý pobyt až pre 4 osoby s bohatou polpenziou a neobmedzeným vstupom do wellness. Hotel patrí medzi TOP 30 najlepších hotelov na Slovensku.

Wellness pobyt v centre Vysokých Tatier pre celú rodinu**
**

Hotel Tulipán sa môže pýšiť vysokým štandardom služieb- izby sú čisté, starostlivo upratané, priestorné a slnečné.  Je vhodný pre pobyty s deťmi, nechýba totiž detský kútik a detská postieľka. 

Vďaka menšiemu počtu izieb tu nezažijete typický hotelový ruch. Naopak sa môžete tešiť sa rodinnú atmosféru, milý a ochotný personál, bohaté a chutné stravovanie. Nechýba ani wellness s vírivkou, niekoľkými saunami a možnosťou masáží. 

Hotel sa nachádza v Tatranskej Lomnici odkiaľ máte úžasný výhľad na Tatry.  Horskú atmosféru dotvára malý trh i priľahlé domčeky v typickej tatranskej architektúre.  Vedľa hotela sa nachádza park a zelená lúka porastená kvetmi.  V okolí nechýba ani detské ihrisko. 

Tatry vhodné pre aktívnu dovolenku

Vo voľnom čase môžete vyraziť za turistikou, možností máte viac než dosť. Medzi obľúbené aktivity hostí patrí výstup na Hrebienok pešo alebo lanovoku. Pre náročnejších je určená túra na Lomnický štít. Rodiny s deťmi radi navštevujú Beliansku jaskyňu, za spomenutie stojí tiež termálne kúpalisko Vrbov s liečivou vodou, vzdialené asi 15 minút cesty autom. Ceny sú tam veľmi prijateľné.

Hotel Tulipán ***

Tatranská Lomnica 63 , Tatranská Lomnica
Slovenská republika

+421 940 65 65 25

reservations@hoteltulipan.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
4,71/5
Celkom 217 hodnotení