Hotel Tulipán ***

Hotel Tulipán ***

Tatranská Lomnica 63, Tatranská Lomnica
Slovenská republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Konferenčná miestnosť
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
10 m
Zastávka
0,2 km
Aquapark
0,5 km
Zjazdovka
0,9 km

O ubytovaní

Hotel Tulipán *** sa nachádza v Tatranskej Lomnici, odkiaľ máte úžasný výhľad na Tatry. Horskú atmosféru dotvárajú priľahlé domčeky v typickej tatranskej architektúre, pri hoteli nájdete bobovú dráhu (100 m) a kúsok ďalej lanovku na Lomnický štít (5 km). Napríklad práve na tento vrchol si v lete môžete urobiť krásnu túru, v zime si tu potom zalyžujte. Ak sa vám túru nechce celú absolvovať po svojich, vyvezte sa nahor a urobte si krásnu prechádzku po okolí Skalnatého Plesa, napríklad rovno po náučnom chodníku. O ďalšie prírodné i historické krásy tu rozhodne nie je núdza, len niečo málo cez 5 km od hotela sa potom nachádzajú nádherné Vodopády Studeného Potoka, Starý Smokovec so svojou pozemnou lanovkou potom len 6 km.

Kde budete spať?

Hotel sa môže pýšiť vysokým štandardom služieb - každá izba je moderne zariadená, má vlastnú satelitnú televíziu aj príslušenstvo na prípravu kávy a čaju. Nechýba ani samostatná kúpeľňa. Ubytovať sa môžete tiež v priestranných apartmánoch s vlastnou kuchynkou, písacím stolom a kúpeľňou s vaňou. Vďaka menšiemu počtu izieb sa tešte na rodinnú atmosféru, profesionálny a ochotný personál.

Na čom si pochutnáte?

Hotel má vlastnú reštauráciu, v ktorej sa môžete tešiť na kvalitnú medzinárodnú gastronómiu s prvkami tradičnej slovenskej kuchyne. Ochutnať tu môžete tiež vegetariánske či diétne pokrmy. K chutnému jedlu zvoľte tiež správne víno alebo remeselné pivo, skvelou nealkoholickou alternatívou je domáca limonáda. Večer odporúčame navštíviť hotelový bar, kde vám skúsený barman namieša nápoje podľa vašich predstáv. Ráno si zas doprajte dúšok kvalitnej kávy v kaviarni alebo navštívte cukráreň a pochutnajte si na koláčoch od miestnej cukrárky.

Kde budete relaxovať?

K hotelu patrí aj krásny vitálny svet s hydromasážnou vírivkou, niekoľkými saunami (fínska, parná, infra, bylinková), po vyhrievaní sa v saune sa schlaďte v kadi s vodou. Skvelý relax zakončite odpočinkom na ležadlách alebo príjemnou masážou.

Cestujete s deťmi?

Hotel je vhodný na dovolenku s deťmi. Bezplatne sú k dispozícii detské postieľky, stoličky a v reštaurácii je možné objednať detské porcie.

Overené Travelkingom

“Pobyt sme si veľmi užili. Aj keď nám celý jeden deň pršalo, bolo tu veľa možností, ako sa zabaviť. Výhľad z izby sme mali priamo na Tatry a večerné posedenie s pohárom prosecca bolo úchvatné. Potešilo nás aj wellness s bazénom a vírivkou. Polpenzia bola dostačujúca a chutná. V okolí hotela je mnoho atrakcií. Hneď cez cestu je bobová dráha, kde sme zažili poriadnu dávku adrenalínu, neďaleko je aj Belianska jaskyňa. Celkovo sme s pobytom v Hoteli Tulipán boli veľmi spokojní a za seba aj partnerku pobyt tu môžem jedine odporučiť.” Prečítajte si celú recenziu

Martin Dittert - Obchodný tím
Osobne overené v: Máji 2022

Tipy na výlet

Vysoké Tatry
Vysoké Tatry
Štrbské pleso
Štrbské pleso
Lomnický štít
Lomnický štít