Pobyt v centre Vysokých Tatier pre celú rodinu

Hotel Tulipán *** sa nachádza v Tatranskej Lomnici, odkiaľ máte úžasný výhľad na Tatry. Horskú atmosféru dotvárajú priľahlé domčeky v typickej tatranskej architektúre, pri hoteli nájdete pokojný park.

Hotel sa môže pýšiť vysokým štandardom služieb - každá izba je moderne zariadená, má vlastné sociálne zariadenie TV/SAT a príslušenstvo na prípravu kávy a čaju. Vďaka menšiemu počtu izieb sa tešte na rodinnú atmosféru, profesionálny a ochotný personál, bohaté a chutné stravovanie.

Dovolenka pre pravých gurmánov

Hotel je držiteľom Gurmán certifikátu 2011 za poskytovanie kvalitných služieb. Tento certifikát získajú len tie najlepšie reštaurácie na Slovensku. Tešte sa teda na kvalitnú medzinárodnú gastronómiu s prvkami tradičnej slovenskej kuchyne.

Ideálne pre oddychovú rodinnú dovolenku

K hotelu patrí aj krásny vitálny svet (17:00 - 21:00 hodín) s hydromasážnou vírivkou, niekoľkými saunami (fínska, parná, infra), aromaterapiou, ležadlami a možnosťou masáží.


Hotel je vhodný na dovolenku s deťmi. Bezplatne sú k dispozícii detské postieľky, stoličky a v reštaurácii je možné objednať detské porcie. Po dohode tiež možnosť stráženie detí.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Peter H.)

Pekný hotel, veľký apartmán, výborná strava, wellness v poriadku. Personál profesionálny. Počasie ako z katalógu :) Lomnicke sedlo super lyžovačka.

Skvelé (David P.)

Ubytování hezké, jídlo perfektní, poloha hotelu super. Jen horší wellness. Vířivka byla mimo provoz a lehátka v sauně prasklé. Museli jsme sedět v odpočívárně na židli.

Vynikajúce (Kristýna M.)

Personál hotelu byl skvělý. Snažili se vyplnit každé přání, starali se a denně se ptali, jak by mohli pobyt zpříjemnit. Úžasná je i poloha hotelu: hned vedle Muzea, naproti přes cestu je dětská herna Dobrá hračka a TEŽ a autobusové nádraží je na dohled. Naprostá spokojenost.