O ubytovaní

Hotel Tulipán *** sa nachádza v Tatranskej Lomnici, odkiaľ máte úžasný výhľad na Tatry. Horskú atmosféru dotvárajú priľahlé domčeky v typickej tatranskej architektúre, pri hoteli nájdete bobovú dráhu (100 m) a kúsok ďalej lanovku na Lomnický štít (1 km). Napríklad práve na tento vrchol si v lete môžete urobiť krásnu túru, v zime si tu potom zalyžujte. Ak sa vám túru nechce celú absolvovať po svojich, vyvezte sa nahor a urobte si krásnu prechádzku po okolí Skalnatého Plesa, napríklad rovno po náučnom chodníku. O ďalšie prírodné i historické krásy tu rozhodne nie je núdza, len niečo málo cez 5 km od hotela sa potom nachádzajú nádherné Vodopády Studeného Potoka, Starý Smokovec so svojou pozemnou lanovkou potom len 6 km.

Kde budete spať?

Hotel sa môže pýšiť vysokým štandardom služieb - každá izba je moderne zariadená, má vlastnú satelitnú televíziu aj príslušenstvo na prípravu kávy a čaju. Nechýba ani samostatná kúpeľňa. Ubytovať sa môžete tiež v priestranných apartmánoch s vlastnou kuchynkou, písacím stolom a kúpeľňou s vaňou. Vďaka menšiemu počtu izieb sa tešte na rodinnú atmosféru, profesionálny a ochotný personál.

Na čom si pochutnáte?

Hotel má vlastnú reštauráciu, v ktorej sa môžete tešiť na kvalitnú medzinárodnú gastronómiu s prvkami tradičnej slovenskej kuchyne. Ochutnať tu môžete tiež vegetariánske či diétne pokrmy. K chutnému jedlu zvoľte tiež správne víno alebo remeselné pivo, skvelou nealkoholickou alternatívou je domáca limonáda. Večer odporúčame navštíviť hotelový bar, kde vám skúsený barman namieša nápoje podľa vašich predstáv. Ráno si zas doprajte dúšok kvalitnej kávy v kaviarni alebo navštívte cukráreň a pochutnajte si na koláčoch od miestnej cukrárky.

Kde budete relaxovať?

K hotelu patrí aj krásny vitálny svet s hydromasážnou vírivkou, niekoľkými saunami (fínska, parná, infra, bylinková), po vyhrievaní sa v saune sa schlaďte v kadi s vodou. Skvelý relax zakončite odpočinkom na ležadlách alebo príjemnou masážou.

Cestujete s deťmi?

Hotel je vhodný na dovolenku s deťmi. Bezplatne sú k dispozícii detské postieľky, stoličky a v reštaurácii je možné objednať detské porcie.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Vladislav S.) ( - Slovensko)

Bol som veľmi spokojný až na to, že nebol dostupný wellnes z dôvodu rekonštrukcie.

Vynikajúce (Peter H.) ( - Slovensko)

Pekný hotel, veľký apartmán, výborná strava, wellness v poriadku. Personál profesionálny. Počasie ako z katalógu :) Lomnicke sedlo super lyžovačka.

Skvelé (David P.) ( - Česko)

Ubytování hezké, jídlo perfektní, poloha hotelu super. Jen horší wellness. Vířivka byla mimo provoz a lehátka v sauně prasklé. Museli jsme sedět v odpočívárně na židli.