Ubytovanie v prepychovom hoteli pri jazere Sĺňava

Každý deň môžete využiť transfer od hotela priamo do piešťanských kúpeľov a tešiť sa z procedúr.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (julius B.)

Pobyt zodpovedal popisu,ako bolo uvedené na kupone. Absolutna spokojnosť so stravou,službami. Personál bol na úrovni,ochotný po všetkých stránkach sa snažil spríjemniť pobyt hosťom. Strava bola veľmi dobrá.

Skvelé (Aneta H.)

Prostředí hotelu bylo pěkné a útulné, strava výborná, s personálem jsme byli také spokojeni. Wellness - vířivku a saunu jsme čekali prostornější pro využití pro více lidí. Masáž neuspokojila, byla velice amatérská.

Skvelé (Jana S.)

Prostredie hotela pekné. Všetky služby z kupónu sedeli s realitou. Služby boli v poriadku. Napriek tomu, že sme čítali všelijaké recenzie, nám sa na pobyte páčilo. Jediné, čo bolo pre mňa trochu sklamaním, že sa potvrdilo to, čo bolo aj v recenziách, že tam pracujú aj ľudia, ktorí naozaj nehovoria po slovensky alebo len veľmi málo. V prvý deň by som sa ja osobne s čašníčkou neporozprávala nakoľko ovládam miesto angličtiny, nemčinu :-) Ale kompennzovali to zase ochotou, milotou, šikovnosťou (masér) a úsmevom. S pobytom sme boli spokojní. Ďalším zákazníkom (hlavne tým, s malými deťmi) by sme určite odporučili Ranč pod Babicou v obci Bojná. Je tam fakt krásne a odporučili nám to aj v hoteli.

Skvelé (Veronika ?.)

Vsetko z ponuky co bolo slubene, bolo aj dodrzane. Ostali sme 3 noci. Personal bol velmi mili, tiez sme boli velmi spokojni s pani maserkou. Jedlo velmi chutne. Izba by potrebovala troska renovaciu - z fotiek som ocakavala vyssi / standard / novsie zariadenie, ale v konecnom dosledku izba bola cista a postel pohodlna - chodili sme tam len spavat. Celkovy dojem /zazitok z pobytu/ bol velmi dobry.

Vynikajúce (David ?.)

Ubytování i prostředí hotelu pěkné, personál vstřícný, jídlo i vybavení hotelu na dobré úrovni.

Vynikajúce (Zdeňka M.)

Hotel samotný zvenčí a potom i vevnitř působily velmi krásným dojmem a prostředí v hotelu bylo moc krásné, strava a wellness bylo perfektní, vše jak bylo na vašem portále uvedeno, pouze maličkost, že lázně nejsou dostupné, když si je předem neobjednáte, což byla naše chyba.

Skvelé (Josef O.)

Prostředí hotelu bylo pěkné. Obdrželi jsme vše co bylo na kuponu. Strava výborná, personál hotelu vstřícný. Dobře je vyřešena i doprava na lázeňský ostrov pomocí taxislužby.

Vynikajúce (Lukáš V.)

Hotel zcela odpovídal popisu, jediné co chybělo, byla poznámka, že k večeři se vyžadují u pánů dlouhé kalhoty. Jednalo se o malý hotel v klidné části. Hotel byl uvnitř i venku krásně upraven, udržován a uklízen. Všechen personál byl příjemný, vstřícný a ochotný. Večeře byly výborné a jídla bylo dostatek. U snídaně byl výběr dostačující, jen doplňování probíhalo pomalu. Určitě bych odporučil restauraci Tři Groše (cca 1 km pěšky okolo Síňavy) a Furman (cca 4 km nad Piešťanami). Pokud by hotel nabízel All inclusive a měl vlastní bazén tak by mu už nic nechybělo.

Vynikajúce (Emília M.)

Krásne zariadený hotel, boli sme nadšení, spokojní, myslím, že sme dostali ešte viac ako sľuboval kupón, služby perfektné, ústretový, milý personál. Masáže boli naozaj na vysokej profesionálnej úrovni. Doporučujeme tento pobyt, pretože aj prostredie je veľmi pekné na prechádzky, je možnosť transféru na "kúpeľný ostrov". Mysme to plne využili.

Vynikajúce (Ján ?.)

Interiér hotela zodpovedal "hviezdičkám", izba však bola o hviezdičku menej. Personál veľmi ústretový.