Grand Hotel Residence ****

Grand Hotel Residence ****

Odborárska 7, Piešťany
Slovenská republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpeľov
2,3 km
Zastávka
0,8 km
Aquapark
4,3 km
Zjazdovka
20 km

O ubytovaní

Luxusný business a wellness Grand Boutique Hotel Sergijo **** leží v parkovej zóne pri priehrade Sĺňava v obľúbenom kúpeľnom meste Piešťany a je jediným medzinárodným hotelom v Piešťanoch, člen skupiny Small Elegant Hotel of the World. Okrem relaxu v kúpeľoch si užite prechádzky po (nielen) kúpeľných pamiatkach mesta a množstve turistických chodníkoch. Vydajte sa napríklad k Červenej veži (2,1 km) alebo do Vily Bacchus (4,8 km). Nevynechajte ani Balneologické múzeum (3,3 km). Športového vyžitia je tu tiež požehnane, zájdite si napríklad na bowling (500 m), zahrať tenis (200 m), na korčule na inline dráhu (200 m) alebo za vodnými športami (200 m). Zalyžovať si v zime zájdite do Ski Bezovec cca 21 km od hotela.

Kde budete spať?

Hotel poskytuje ubytovanie v komfortne zariadených izbách v talianskom štýle. Izby majú trezor, vlastné sociálne zariadenie s wellness sprchami aj špeciálne bio-matrace. Výhľad budete mať na jazero.

Na čom si pochutnáte?

V elegantnej hotelovej reštaurácii La Reine Restaurant si vychutnáte gurmánske špeciality aj medzinárodné pokrmy. Nechýba ani Sommelier klub s bohatým výberom vín. Máte sa na čo tešiť, pretože hotel vyhral 1. miesto v súťaží BAR AWARD 2008.

Kde budete relaxovať?

Doprajte si božský odpočinok v hotelovom wellness. Nájdete tu vírivku, skvele sa uvoľníte pri masážach alebo v saune. Súčasťou balíčka sú aj relaxačné procedúry, ktoré si vychutnajú ako dámy, tak páni.