Kde si užiť dovolenku na Liptove lepšie ako v Hoteli Liptov? Čaká vás polhodinový vstup do fínskej kade i zľava na konzumáciu v miestnej reštaurácii. Dieťa do 5,9 rokov má navyše pobyt s vami vrátane raňajok zadarmo.

Hotel leží kúsok od Ski Jasná Nízke Tatry, takže lyže nenechávajte doma. Ak túžite po aktívnej dovolenke plné pohybu, nemohli ste si vybrať lepšie miesto.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Kateřina H.)

Nejsme nároční tak nám to stačilo. Hotel je starší ale stačí. Koupelka by mohla byt lepší. Zlobila nás sprcha. Okolí není úplně ideální protože se kolem staví, vše je rozkopané. Nevyužili jsme dítě zdarma. Dcera totiž má deset a to jsme už neměli nárok.

Skvelé (Michal S.)

Ubytovanie čisté, fajn, akurát chýba chladnička na izbe. Raňajky formou švédskych stolov - výborné, široký výber, obsluha ochotná. Možnosti spoločenských hier, detský kútik, posedenie vonku, gril, fínska kaďa. Odporúčam. Najviac nám prekážal stavebný ruch, keďže všade naokolo sa stavia - bagre, nákladné autá, žeriavy. Za to však náš hotel nemohol :-).

Skvelé (Kristína V.)

Dostali sme všetko čo bolo uvedené v kupóne, so službami sme boli spokojní. V okolí hotela je stavenisko.

Skvelé (PAVOL H.)

Po zmene veduceho je tam ina klima. Nie je tam uz rodinna atmosfera a zmenil sa aj kolektiv.

Skvelé (Jozef R.)

Peknú atmosféru prostredia okolo hotela v súčasností narúšajú stavby. Inak veľmi pekná príroda. Služby boli také, aké boli v ponuke na kupóne. Personál hotela milý, ústretový a ochotný pomôcť.