Kedy ste si naposledy poriadne oddýchli? V rekreačnej chalupe Liptov budete mať všetko vrátane vybavenej kuchynky a miestnosti s kozubom. Do aquaparku je to 2,5 km a všade okolo idylická príroda predhoria Nízkych Tatier.

Ubytujte sa v krásnom liptovskom regióne

Rekreačné chalupy Liptov sa nachádzajú v pokojnom prostredí obce Liptovský Trnovec v predhorí Nízkych Tatier len 2,5 km od obľúbeného Aquaparku Tatralandia.

Ubytovanie je zabezpečené v dvoch štýlových drevených chalupách a jednej apartmánovej chalupe. Apartmány sú ideálne pre páry a dvojice. Samostatná chalupa je potom vynikajúcou voľbou pre rodiny alebo skupiny, ktoré ocenia súkromie. Ak tvoríte veľkú partiu, je možné dokúpiť plnú kapacitu chalupy 12 osôb.

Nič vám nebude chýbať

Okrem spální s kúpeľňami na ubytovacom zariadení nájdete spoločenskú miestnosť s TV a kozubom alebo terasou a plne vybavenú kuchynku, kde si pohodlne pripravíte chutné raňajky, obed alebo večeru.

Najbližší obchod s potravinami sa nachádza len 50 m od areálu, o kúsok ďalej sa môžete zastaviť v cukrárni a 500 m od chalúp vás poteší reštaurácia a pizzeria.


V penzióne môžete výhodne zakúpiť aquapas do dvoch najbližších veľkých aquaparkov.

Dodatočné info

 • Ďalšia osoba na prístelke 10 €/noc.

 • Detská postieľka s obliečkami 5 €/noc.

 • Miestny poplatok 0,70 €/osoba/noc.

 • Doplatok za skutočnú spotrebu energií (plyn, elektrina) pri variantoch samostatná chalupa.

 • Aquapas po zľave 50 % stojí 11,90 € a zahŕňa celodenný vstup do aquaparkov pre 1 osobu. Vstup do saunového sveta za doplatok 6 €/osoba.

 • Možnosť zakúpiť celodenné vstupné do Tatralandie a Bešeňovej (bez vstupu do saunového sveta) za 13 €/osoba alebo celodenné vstupné vrátane dvouchodového obeda (v reštaurácii Tropical Paradise v Tatralandii alebo v reštaurácii Bistro v Bešeňovej) za 18 €/osoba. Akcia platí v termíne 10.3. - 28.6.2019 s výnimkou termínov 18.4. - 22.4. a 27.4. - 8.5.

 • Zakúpením dvoch kupónov si môžete pobyt predĺžiť, alebo obsadiť kapacitu až 12 osôb.

 • Pri nástupe na ubytovanie volajte na telefónne číslo správcu 0915 857 415.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v chate.

 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo na chate. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.

 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr na chate záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 15:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 5 €/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Oddelená fajčiarska a nefajčiarska časť

 • Platba kartou nie je možná

Tipy na výlet

Aquapark Tatralandia

Aquapark Tatralandia

Miesto plné dobrodružstva a zábavy zasadené do čarovnej krajiny Liptova. To je Tatralandia, ktorá sa môže pochváliť titulom najväčšieho areálu vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe. Malí aj veľkí sa tu dokonale vybláznia v 14 bazénoch s morskou, termálnou alebo čírou vodou či na 26 toboganoch, šmykľavkách a najrôznejších atrakciách. A keby náhodou pršalo, je tu Tropical Paradise, kde teplota vody ani vzduchu neklesá pod 30 °C.

Aquapark Bešeňová

Aquapark Bešeňová

Navštívte obľúbený aquapark s vyhľadávanou geotermálnou vodou. Čakajú vás tu vonkajšie aj vnútorné bazény, 3 vonkajšie tobogany a rôzne atrakcie. Samozrejmosťou je aj wellness centrum so saunovými rituálmi a masážami.

Liptovská Mara

Liptovská Mara

Najväčšia priehrada na Slovensku je obľúbeným cieľom turistov - v lete ponúka osvieženie a veľa vzrušujúcej zábavy ako flyboardy, wakesurfing a ďalšie. Ak ste však skôr na bezpečnejšiu klasiku, máme pre vás dobrú správu - na lodičkách a šlapadlách sa tu prejdete samozrejme tiež. Alebo sa nechajte zviesť vyhliadkovou plachetnicou. Liptovská Mara navyše bujnie aj festivalovým životom - v letnej sezóne sa tu koná La Mara Beat - festival elektronickej a tanečnej hudby. V zime si v priehrade síce moc nezaplávate, ale môžete navštíviť niektoré z priľahlých pamiatok alebo sa len vydajte na prechádzku a vychutnajte si pokojné ľadové kráľovstvo v celej jeho kráse.