Zažite romantiku v Piešťanoch v Penzióne Benátky *** s talianskymi freskami a terasou priamo nad Váhom. Pochutnáte si na polpenzii a pohári vína, užijete si uvoľňujúcu masáž a do okolia vyrazíte na bicykli.

Relaxácia a vyžitie v kúpeľnom meste

Prejdite sa po kolonádach, popíjajte minerálne pramene a zájdite si do vychýrených kúpeľov. Veď ako lepšie stráviť čas v Piešťanoch?

Ak zvolíte variant s masážou, uvoľnenie príde za vami v rukách skúsených masérov. Užijete si pol hodiny rozmaznávania vo dvojici so svojím partnerom či kamarátkou.

Vítaným bonusom počas pobytu je tiež možnosť požičať si zadarmo bicykle na 4 hodiny. Za tú dobu stihnete napríklad výlet do mesta Topoľčany, k vodnej nádrži Sĺňava alebo do okolitej prírody.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Jaromír R.)

Penzion odpovídal popisu, strava dobrá, možnost zapůjčení kola také, masáž horší, chybí vířivka. Celkové hodnocení - velmi dobré.

Vynikajúce (Stanislava P.)

Apartmány Na Kolonádě jsou úžasné, všem doporučuji. Měli jsme apartmán č.2, moderně zařízený, čistý, s krásnou kuchyní a prostornou koupelnou. Majitelka je ochotná, milá a velmi hezká mladá paní. Nemůžeme si na nic stěžovat.

Skvelé (Pavlína T.)

Prostředí bylo ucházející. Pokoje vypadali, tak jak na fotkách. Co nám chybělo, o to jsme si řekli a personál se snažil vyjít nám vstříc. Ale platí tu, o co si neřeknete to nemáte. Kuchyně byla výborná. Měli jsme polopenzi. Porce byli tak akorát pro jednoho. Najedli jste se, ale nepřejedli jste se. Malou nevýhodou byl pohyblivý čas, kdy se večeře vydávala. Každý den jste se museli tedy ujistit, kdy se máte vrátit. Bohužel penzion zavíral po osmé hodině a pak už jste si tu nic nedali. Byla to velká škoda, jelikož penzion láká na příjemné posezení na terase. Na internetu píší o restauraci, ale ta nefunguje. Bylo velmi příjemné, že penzion sídlí vedle kúpelného ostrovu. Perfektní pro návštěvu termálů. Autem jsme si tak udělali výlet na Čachtický hrad, do Podmolí na miniatury hradů, na zříceninu Beckov a do Smolenice. Nakonec jsme se prošli i na vrh Marhát s krásnou rozhlednou.

Skvelé (JIRI S.)

Personál ochotný, strava se také dala. V nabídce byla k zapůjčení kola, ta však byla v opravně.

Vynikajúce (Katarína K.)

Penzión je dobre situovaný, blízko kúpeľného ostrova i hneď vedľa turistickej značky, čo isto turisti ocenia. Dostali sme všetko podľa kupónu, personál bol milý, ubytovanie čisté.

Vynikajúce (Ida J.)

Penzión je na výbornom mieste - blízko ku kúpeľnému ostrovu či Lodenici. Poskytnutá polpenzia bola veľmi chutná. Mali sme balík s masážou, ktorá bola tiež veľmi príjemná, aj s požičaním bicyklov, čo tiež fungovalo úplne bez problémov. Pohodový personál ako bonus, boli sme s pobytom veľmi spokojní.

Vynikajúce (Miroslava ?.)

So všetkým sme boli spokojní, prostredie, ubytovanie, masáž. Strava perfektná, personál ústretový.

Vynikajúce (Katarína Krupová K.)

Penzion rodinného typu. Boli sme na 4 dni v marci. Personal prijemny, strava dobra. Penzion pri ramene Vahu - kacice, ondatry, velmi pekne prostredie.

Skvelé (Alena K.)

Prostredie super, blizko kupele, zamok aj centrum. sluzby na dobrej urovni, hotel starší ale cisty. Silvestrovský program a zabava fajn skôr pre starsich vekovy priemer na silvestrovskom pobyte bol 65 rokov a vyššie. Bol to zvýhodnený pobyt pre seniorov, len nam to nikto nepovedal. Nevadi bolo dobre.

Vynikajúce (Jana P.)

Pobyt zodpovedal ponuke, aj ked 4* maju v dnesnej dobe vyssiu uroven. Prijemne prostredie, vyborna strava, vyborny wellness aj pre male deti. Mily a ochotny personal.