Odpočinkový pobyt pre všetky vekové kategórie v hoteli Regia*** len kúsok od známeho Bojnického zámku, ZOO a obľúbeného Vodného sveta. Polpenzia a možnosť wellness s platnosťou až do konca Novembra.

Hotel Regia s výhľadom na úchvatný Bojnický zámok**
**

Hotel Regia*** nájdete v príjemnom prostredí historického kúpeľného mestečka Bojnice. Hotel patrí medzi najznámejšie a najväčšie hoteli v okolí. Je situovaný v parku neďaleko zámku a poskytuje okrem príjemného ubytovania tiež skvelý servis a kvalitnú kuchyňu. Hotel sa hodí pre všetky vekové kategórie a tiež pre rodiny s deťmi- nájdete tu detský kútik i ihrisko. 

Svetoznáme Bojnice- zámok, Zoo, kúpele a ďalšie atrakcie


Bojnice sú obľúbenou celoročnou destináciou návštevníkov- ponúkajú okrem príjemnej atmosféry kúpeľného mesta tiež bohaté kultúrne a športové využitie. Pri návšteve Bojníc rozhodne nevynechajte: 

  • populárny Bojnický zámok, na ktorý má až 80% hotelových izieb výhľad
  • najstaršiu a najrozľahlejšiu ZOO na Slovensku (580 m)
  • liečivé termálne kúpele (Kúpele Bojnice- 250 m, kúpalisko Čajka - 270 m, kúpalisko Vodný svet- 400 m, plážové kúpalisko - 680 m a množstvo ďalších atrakcií v okruhu do 2 km)
  • Prepoštská jaskyňa a Múzeum praveku (470 m)
  • Bojnické múzeum (570 m)
  • Hornonitrianský banský skanzen Sebedražie (8 km)

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Ferdinand ?.)

Boli sme aj s malym dietatom, isiel by som znovu, na hoteli klud, ranajky a vecere v poriadku, k baru rovnako nemam vyhrady, personal prijemny.

Skvelé (Pavel J.)

Kuchyň má rezervy v nabízeném jídelníčku a jídla jsou podávána ve většině nedostatečně ohřátá. Polévky jsou v podstatě stále stejné.

Skvelé (Amália H.)

Prostredie hotela zodpovedalo cene. Pre horúce letné dni chýba klíma alebo aspoň malý ventilátor na izbe. Niektorí hostia odchádzali kvôli tomu z pobytu, pretože v noci sa nedalo spať. Pri večeri chýbala možnosť zakúpiť si v jedálni nápoje. Časť personálu vyzerá, že je ešte z čias začiatku hotela a podľa toho sa aj správa. Buď sú slabo platení alebo neprešli odborným preškolením. Ak Vás takéto veci nevyvedú z miery a nepokazia deň, tak pobyt odporúčam. Nie je však vhodný pre tých, ktorí sú zvyknutí na komfort.

Vynikajúce (vladimir O.)

Vše bylo naprosto v pořádku, ubytování, strava na jedničku, personál a majitelka Hotelu Weiss velice erudovaná osoba.

Skvelé (Alois M.)

S hotelem a jeho službami jsme byli spokojeni. Vše bylo dle nabídky. Prostředí bylo vynikající. Možná někteří členové personálu by mohli být příjemnější.

Vynikajúce (Marcela V.)

Pobyt splnil to,co jsme chtěli-odpočinek a relax.I když nám místy pršelo,nám to nevadilo.Prošli jsme si městečko,krásný zámek i ZOO.Příroda,okolí a zámek-krásné jako v pohádce o Pyšné princezně.Samotný hotel Regia nic moc.Výhled na zámek/jak bylo psáno/,jsme neměli.Měli jsme výhled na plochou střechu jídelny.Ale co bychom chtěli za ty peníze.....

Vynikajúce (Zdeňka V.)

Vstup k lázním nyní trochu obtížný, po stavebních úpravách bude OK. Jinak posezení u kávy s pohledem na zámek nemá chybu.

Skvelé (Monika B.)

Hotel bol pekný, personál príjemný, strava dobrá, len vzdialenosť od centra väčšia. Doporučila by som.

Skvelé (Miroslav B.)

Prostredie veĺmi pekné, strava bola v poriadku, nedoslali sme welnes službu nakoĺko bola pokazená vírivka, takže o túto prcedúru čo sme si zaplatili sme si vôbec neužili. Personál hotela v poriadku, a aj služby v jedálni na úrovni.

Skvelé (Jana M.)

Bojnice je krásné město, vše na jednom místě. Zámek, ZOO, Dinopark, koupaliště, Muzeum pravěku a další atrakce, které už jsme nestihli navštívit, jako třeba zrcadlové bludiště. Hotel byl čistý, trochu se zapomněl v 70 letech, ale na 3 dny se to dalo přežít. Výhled na zámek z pokoje pohádkový. Snídaně byla formou bufetu, ale každý den stejná, žádná obměna. Večeře byly dobré, chutné.