Odpočinkový pobyt pre všetky vekové kategórie v hoteli Regia*** len kúsok od známeho Bojnického zámku, ZOO a obľúbeného Vodného sveta. Polpenzia a možnosť wellness s platnosťou až do konca Novembra.

Hotel Regia s výhľadom na úchvatný Bojnický zámok**
**

Hotel Regia*** nájdete v príjemnom prostredí historického kúpeľného mestečka Bojnice. Hotel patrí medzi najznámejšie a najväčšie hoteli v okolí. Je situovaný v parku neďaleko zámku a poskytuje okrem príjemného ubytovania tiež skvelý servis a kvalitnú kuchyňu. Hotel sa hodí pre všetky vekové kategórie a tiež pre rodiny s deťmi- nájdete tu detský kútik i ihrisko. 

Svetoznáme Bojnice- zámok, Zoo, kúpele a ďalšie atrakcie


Bojnice sú obľúbenou celoročnou destináciou návštevníkov- ponúkajú okrem príjemnej atmosféry kúpeľného mesta tiež bohaté kultúrne a športové využitie. Pri návšteve Bojníc rozhodne nevynechajte: 

  • populárny Bojnický zámok, na ktorý má až 80% hotelových izieb výhľad
  • najstaršiu a najrozľahlejšiu ZOO na Slovensku (580 m)
  • liečivé termálne kúpele (Kúpele Bojnice- 250 m, kúpalisko Čajka - 270 m, kúpalisko Vodný svet- 400 m, plážové kúpalisko - 680 m a množstvo ďalších atrakcií v okruhu do 2 km)
  • Prepoštská jaskyňa a Múzeum praveku (470 m)
  • Bojnické múzeum (570 m)
  • Hornonitrianský banský skanzen Sebedražie (8 km)

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Juraj P.)

Nakoľko som tu bol už tretí raz, vedel som čo očakávať. Služby hotela zodpovedajú uvedenému na stránke, ubytovanie i strava v poriadku, personál príjemný. Počasie nebolo ideálne, ale ZOO sme navštívili. Boli sme sa aj okúpať v kúpeľoch, je tam fajn.

Skvelé (Milan I.)

Neochotna recepčna, vďaka ktorej sme nevyužili wellness. Navrhla jeden termín, ktorý nám nevyhovoval. Termíny určovala do poradia, ako hostia prichádzali, vraj aby sa nepomýlila.

Skvelé (Svatopluk N.)

Hotel situován velmi dobře - cca 100 m od termálních lázní, kvalita ubytování odpovídá ceně. Co se týká stravy, oproti minulému roku se zhoršil výběr bufetu u snídaní, večeře jsou klasicky jeden velký zmatek. Menu se objednává den dopředu, následně při vlastní večeři je nutno obsluze znovu sdělit, co má který stůl vlastně objednáno a při tradiční vysoké obsazenosti hotelu, kdy na večeři je cca 200 hostů je čekání na večeři doslova nekonečné. Jezdíme do tohoto hotelu 3 roky a situace je stále stejná. Když jsme o tomto problému hovořili s obsluhou, jsou z toho zavedeného systému taky zoufalí, je to ale chyba vedení hotelu. Jednoznačně by celý problém vyřešily bufetové večeře, byly zavedeny chvíli v minulém roce a pak je zrušili. Důvod neznáme.

Vynikajúce (Božena H.)

Jelikož nemáme veliké nároky, byli jsme s manželem velmi spokojeni. Bojnice jsou nádherné a budou po stavebních úpravách ještě krásnější.

Skvelé (Marta ?.)

Strava bola dobra, wellness super, personal velmi mili, boli sme spokojni. Jedina chybicka boli makke postele.

Vynikajúce (Leona H.)

Perfektní pobyt pro nenáročné klienty na ubytování /starší zařízení hotelu/, krásné prostředí, neuvěřitelný klid, personál i služby perfektní.

Vynikajúce (Mária H.)

Pobyt v hoteli bol veľmi príjemný, dostali sme všetko, čo bolo na kupóne. Strava a ubytovanie OK, personál naozaj veľmi milý ale čo sa nám páčilo najviac, to je poloha hotela. Krátka prechádzka a ste v centre Bojníc, kde sme objavili veľmi príjemné kaviarničky, cukráreň i vináreň. V malých obchodíkoch je naozaj čo pozerať i nakúpiť, takže vianočné darčeky tento rok sme nakúpili práve tu. V hoteli sme si doplatili aj výbornú masáž a samozrejme sme boli v kúpeľoch.. Doporučujem, dôkazom spokojnosti je i to, že už máme zakúpený pobyt v tomto hoteli aj na r. 2018 a už teraz sa tešíme. Majka

Skvelé (Jarmila O.)

Hotelove sluzby boli vyborne, vcetne procedur, horsie to bolo v kupeloch, pracovnici boli niekedy az neprijemni. Chybali nam tiet organizovanie vyletov, najma pri zlom pocasi, ked sme nemohli robit turistiku.

Skvelé (Miroslav S.)

Je tam OK. Je to síce ešte "socialistický hotel".... nevymenené drevené okná, ale vyhovujúce....strava polopenzia v pohode, dosť veľký výber pri raňajkách formou švédskych stolov oproti iným "pobytovým" zariadeniam kroré sme navštívili po Slovensku, už sme tam boli 4x.

Skvelé (anna H.)

No bolo dobre, spokojnosť. Už na recepcii nás milo privítala recepčná a ubytovala skor, čo sme veľmi ocenili a mohli sa ísť kúpať. Strava tiež dobrá, bolo fajn.