• Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

  • Domáci maznáčik za poplatok 3 - 6 €/noc (podľa veľkosti)

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Hotel Regia *** s úchvatným výhľadom

Vydajte sa na relaxačný pobyt do nádherného a pokojného prostredia kúpeľného mestečka Bojnice, ktoré sa celosvetovo preslávilo romantickým zámkom, liečivými kúpeľmi a veľkým množstvom útulných kaviarní.

Hostia budú ubytovaní v komfortne zariadených izbách, ktoré sú vybavené TV/SAT, telefónom a vlastným sociálnym zariadením s WC a sprchou. K dispozícii je tiež WiFi pripojenie.

Tradičné špeciality a relax vo wellness

Po celú dobu pobytu sa môžete tešiť do hotelovej reštaurácie, kde si pochutnáte na tradičných slovenských, maďarských a medzinárodných dobrotách. Na vyžiadanie je možné tiež pripraviť pokrmy pre osoby so špeciálnymi požiadavkami či diétou.

Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie a tiež pre rodiny s deťmi - nájdete tu detský kútik aj ihrisko.

Pokiaľ si budete chcieť na vašej dovolenke maximálne odpočinúť, určite odporúčame navštíviť hotelové wellness. Čakajú na vás dve sauny alebo levanduľová vírivka, kde načerpáte novú energiu.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Marcela Nováčková N.)

Vše bylo v pořádku, personál příjemný.

Vynikajúce (Marcela Nováčková N.)

S pobytem jsme byli spokojeni a personál je výborný. Zámek, ZOO a rozhledna

Dobré (Viera Dieškova D.)

Hotel staršieho typu, čistý, personál ústretový. Strava vhodná pre bežného návštevníka, pre vegetariana nekvalitná a slabý výber. Polievky pre dieťa príliš slané, nebola vegetariánska varianta. Chýbalo ovocie na raňajky a väčší výber syrov, resp. tofu. Na ihrisku pre deti pred hotelom nebol piesok, ani štrk, len zemina.