Vyrazte za termálnymi prameňmi tentoraz do Rakúska. Príjemnú dovolenku strávite v penzióne Solens Land Guest House *** len 600 metrov od Family Thermal Spa Stegersbach s 14 bazénmi, na vstup máte zľavu. Počas pobytu vás čakajú raňajky i chvíle s vínom.

Bad Waltersdorf Tip na výlet

Čo všetko ponúka Bad Waltersdorf? Krásny park, romantické prostredie či uličky, kde si môžete zaobstarať niečo na pamiatku. Nachádza sa tu tiež rímske múzeum uchovávajúce kúsky pochádzajúce z prvého a druhého storočia n.l.. Zahrať si môžete tenis, squash alebo golf. Ak chcete prežiť svoju dovolenku netradične, preleťte sa balónom nad mestom vo svite zapadajúceho slnka.

Odpočinok pri rakúskych termálnych kúpeľoch

Solens Land Guest House je štýlový penzión uprostred rakúskej prírody a len 600 metrov od termálnych kúpeľov Stegersbach. Južné Burgenlandsko ponúka aj krásnu prírodu a je miestom pôvodu unikátneho rakúskeho vína Uhudler, ktoré môžete na pobyte ochutnať tiež.

Izby Panoráma sú moderne zariadené, nájdete na nich satelitnú TV, minibar, stôl aj vlastnú kúpeľňu so sprchou, WC a fénom. Izby majú tiež balkón, z ktorého budete mať krásny výhľad na okolitú kopcovitú krajinu. Izba Family pre rodiny sa skladá z dvoch prepojených izieb Panorama. Penzión disponuje bezbariérovým prístupom.

Ráno vás vždy čakajú bohaté raňajky formou bufetu s dobrotami od miestnych farmárov, dodávajú napríklad čerstvý chlieb a vajcia. Za pekného počasia si môžete raňajky vychutnať na terase s výhľadom do záhrady a na okolité lesy.

Liečivá voda a zážitok pre celú rodinu

Okolie hotela poteší ako milovníkov prírody, tak aj nadšencov do golfu. Najväčším lákadlom je však Family Thermal Spa Stegersbach, kam máte automaticky zľavu 10 %. Kúpele sú skvelým miestom pre rodiny, nájdete tu 14 bazénov, sauny, tobogány i vonkajší areál s ihriskom pre deti.

Solens Land Guest House ***

Neudauer Straße 66, Stegersbach
Rakúsko

+43-650-330-1014

office@solensland.com

Check In
od 14:00 do 22:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,1 km
Zástavka
1,5 km