Viedeň s ubytovaním blízko centra

Hotel A&O Wien Stadthalle leží v skvelej oblasti, v priebehu 5 minút dôjdete do kultúrneho centra Stadthalle, do 15 minút k obľúbenej nákupnej ulici Mariahilfer Straße a do pol hodiny potom ku známym miestam ako je Viedenská štátna opera či Galéria Albertina. Na dosah sú aj ďalšie skvelé miesta ako Námestie Stephansplatz či Katedrála sv. Štefana.

Ak sa vám nechce pešo, využite metro. Zastávka metra je len 900 metrov od hotela. Na výlet do Viedne zavítajte pokojne vlakom, z vlakovej stanice je to k hotelu iba jednu zastávku metrom.

Ubytovaní budete v jednej zo štandardných či rodinných izieb. Všetky izby sú zariadené vo svetlých farbách a sú moderne vybavené. Samozrejmosťou je WiFi, TV a kúpeľňa so sprchou a fénom. V hoteli je tiež štýlový lobby bar, ktorý sa nachádza v rustikálnych pivničných priestoroch, ďalej potom knižnica s kútikom na čítanie, pivná záhrada, pre zabavenie slúži biliard a pre najmenších detský kútik.

Tipy na výlet

Nákupná trieda Mariahilfer Straße

Máte radi nákupy a rušný mestský život plný obchodov a dobrých reštaurácií? Potom navštívte kráľovnú nákupných ulíc vo Viedni - Mariahilfer Straße, ktorá je najdlhšou nákupnou promenádou mesta. Prechádzku tu si tak užijú predovšetkým ženy, na ktoré tu čakajú obchody všetkých známych módnych značiek, veľa kníhkupectiev. parfumérií a mnoho ďalšieho.

Viedeňská radnica a parlament

Len kúsok od seba nájdete dve významné štátnické budovy. Od skvostnej neogotickej radnice je to len pár desiatok metrov k rakúskemu parlamentu, ktorý je pre zmenu inšpirovaný starovekým gréckym staviteľstvom. Aby toho nebolo málo, tak na dohľad máte tiež majestátny Hofburg, pôvodné sídlo Habsburgovcov a celého Rakúsko-Uhorska, alebo Prírodovedné a Umeleckohistorické múzeum.

Vianočné trhy

Nenechajte si ujsť vianočné trhy, ktoré vám prinášajú to najlepšie z tradičného aj nového v sviatočnej atmosfére nazdobenej Viedne. Ochutnávajte jedlo, pitie a nakupujte tradičné ľubovoľné ozdoby a výrobky. Trhy si totiž užijete doslova po celom meste, či už budete pred zámkom Schönbrunn a Belvedere, alebo si vychutnáte kúzlo adventu na Radničnom námestí či okolo katedrály svätého Štefana.

A&O Wien Stadthalle

Lerchenfelder Gürtel 9-11, Vídeň
Rakúsko

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 5 €/deň
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané