Vyberte sa na výlet do Krakova a užite si ubytovanie v centre mesta, len 5 minút chôdze od Schindlerovej továrne a ďalších pamiatok. Aparthotel Lwowska 1 vás očarí krásnymi dizajnovými izbami, moderným wellness & SPA centrom a chutnými raňajkami formou bufetu. Jeho poloha je ideálna na objavovanie všetkých krás Krakova vrátane Kráľovského hradu a Starého mesta. Navyše po náročnom dni môžete využiť zľavy v reštaurácii alebo na wellness procedúry.

O ubytovaní

Aparthotel Lwowska 1 sa nachádza v poľskom Krakove, v štvrti Podgórze, len 5 minút chôdze od Schindlerovej továrne a s krásnym výhľadom na Námestie hrdinov geta. Z hotela to budete mať len kúsok ku krásnym historickým pamiatkam, skvelým reštauráciám a rôznym kultúrnym podujatiam, ktoré pravidelne oživujú mesto. Okrem Schindlerovej továrne tu nájdete aj fragmenty múru, ktorý kedysi ohraničoval židovské geto, Židovské múzeum v lekárni Apteka Pod Orłem (210 m) a historické Múzeum Podgórze (500 m).

Na druhej strane rieky Visla sa nachádza Stará synagóga (1 km), ktorá pochádza z 15. storočia a Wawelský vrch (2 km), kde stojí Kráľovský hrad a Katedrála svätého Stanislava a svätého Václava zo 14. storočia. Svahy Wawelu ukrývajú aj Dračiu jaskyňu opradenú historickými legendami. Z Wawelu je to len kúsok do Starého mesta (2,3 km) s Kráľovským trhom, Kostolom Panny Márie, Floriánskou bránou a ďalšími pamiatkami, z ktorých niektoré sú zapísané na Zozname svetového dedičstva UNESCO.

Ak si chcete na chvíľu oddýchnuť od historických pamiatok, prejdite sa do lesného parku Beliany-Tyniec (4,1 km), kde si môžete vychutnať nielen krásnu prírodu, ale aj zábavu na lanových prekážkach. Navštíviť môžete aj Krakovskú zoologickú záhradu (8,6 km) s viac ako 1400 zvieratami alebo Vodný park (6,4 km) s toboganmi, saunovým svetom, pirátskym ostrovom a ďalšími atrakciami, ktorý je jedným z najväčších vodných parkov v Európe.

Kde budete spať?

Ubytujete sa v jednej z približne 150 dizajnových izieb alebo apartmánov, ktoré v sebe spájajú mierne industriálny štýl a predovšetkým precízne vyladený interiér. Všetky izby sú klimatizované, každá má vlastnú kúpeľňu so sprchou a samozrejme nechýba ani WiFi pripojenie.

Podkrovná izba má rozlohu 24 m² a ponúka útulný priestor so šikmým stropom a vikierom. Lôžka v izbe môžu byť oddelené alebo spojené do manželskej postele, pričom sa tu môžu ubytovať maximálne 2 osoby. K dispozícii je aj TV, pracovný stôl, súprava na prípravu kávy a čaju, sušič vlasov a toaletné potreby.

Izba Superior má rozlohu 27 m² a je vybavená manželskou posteľou s dĺžkou 160 cm, minibarom, súpravou na prípravu kávy a čaju, TV a pracovným stolom. V kúpeľni nájdete toaletné potreby a sušič vlasov. Niektoré izby môžu mať aj vlastný kuchynský kút.

Izba Deluxe má rozlohu 30 m², takže okrem 2 postelí (ktoré sa dajú spojiť do manželskej postele) je v nej miesto aj na pristelku pre 3 osoby. K vybaveniu izby patrí minibar, TV, súprava na prípravu kávy a čaju, pracovný stôl, toaletné potreby a sušič vlasov. Niektoré izby majú aj kuchynský kút.

Na čom si pochutnáte?

Reštaurácia Zielonym Do Góry vás privíta útulným interiérom a zaujme originálnym jedálnym lístkom s rozmanitými pokrmami najvyššej kvality vrátane ponuky vegetariánskych, vegánskych a bezlepkových jedál.

Kde budete relaxovať?

Hotelové Wellness&SPA centrum je úplnou oázou pokoja. Môžete si tu dokonale oddýchnuť vo fínskej saune a parnom kúpeli a taktiež si môžete dopriať skvelú masáž alebo luxusnú kozmetickú procedúru, napríklad peeling či zábal.

Aparthotel Lwowska 1 ****

Aparthotel Lwowska 1 ****

Lwowska 1 lok.14 , Kraków
Poľsko

Prevádzkuje spoločnosť:
Lwowska Sp. z o.o. IČ: 122708807


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
za 40 Zł/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 69 Zł/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Fén
Wellness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,2 km
Zastávka
0,2 km