Užite si jedno z najkrajších miest v Európe v príjemnom 4* Hoteli Sympozjum & SPA. Okrem tisícky historických pamiatok a zákutí Krakova, sa môžete tešiť aj na hodinu v saune, relaxáciu pri masáži a chutnú polpenziu. Dieťa do 4 rokov má pobyt zdarma.

O ubytovaní

Hotel Sympozjum & SPA **** sa nachádza v pokojnej časti Krakova neďaleko rozľahlého parku so skalami a jazerom Zakrzówek (1 km). Historické centrum mesta leží 3,5 kilometra od hotela. Nájdete tu kráľovský hrad Wawel s priľahlou Katedrálou sv. Stanislava a sv. Václava aj nádhernú židovskú štvrť Kazimierz. Staré mesto s úchvatným Hlavným námestím (4 km) je súčasťou Zoznamu kultúrneho dedičstva UNESCO. Stred mesta sa dá obísť romantickou prechádzkou parkom Plenty (3 km). Ďalej môžete navštíviť zoologickú záhradu (9 km) a veľa múzeí, napríklad umelecké zbierky Múzea Czartoryských (4 km) alebo Múzeum mesta Krakov (3,5 km). Veľmi obľúbeným cieľom turistov je soľná baňa Wieliczka (20 km), ktorá je tiež pamiatkou UNESCO. V decembri sa Hlavné námestie premení v adventné mestečko, kde sa konajú jedny z najkrajších vianočných trhov celej Európy.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v priestrannej dvojlôžkovej izbe vybavenej klimatizáciou, LCD televízorom, WiFi pripojením, fénom, telefónom, rádiom a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

Ráno si vychutnáte raňajky vo forme bufetu. Súčasťou hotela je reštaurácia Rozmaryn, ktorá ponúka európsku kuchyňu a širokú ponuku vín. Večer sa tu podávajú ľahké večere o dvoch chodoch (polievka a hlavné jedlo). V priebehu dňa sa môžete občerstviť tiež v café bare.

Kde budete relaxovať?

Po náročnom dni si oddýchnete v hotelových kúpeľoch Crystal SPA, kde spoznáte upokojujúcu silu teplých kameňov, regeneračnú silu masáže a revitalizačnú silu kozmetických procedúr. Súčasťou wellness je fínska sauna, parná sauna a odpočiváreň.

Hotel Sympozjum & SPA ****

Hotel Sympozjum & SPA ****

ul. Kobierzyńska 47 , Kraków
Poľsko

+48 122618600

recepcja@sympozjum.com.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 25 Zł/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
4,7 km
Zastávka
0,1 km