Rezydencju Adriano Spa *** objavíte v údolí medzi kopcami Czantorie a prírodným parkom Sliezske Beskydy v hraničnom trojuholníku Poľska, Česka a Slovenska. Vďaka svojej výhodnej polohe blízko kúpeľného mestečka Ustroň vám pripraví zážitok, na ktorý budete dlho s láskou spomínať. Ubytujte sa v jednej z elegantných dvojlôžkových izieb a každý deň si doprajte chutné raňajky aj dvojchodovú večeru s nápojom. Pobyt vám spríjemní tiež vstup do hotelového wellness so saunou a relaxačnou vírivkou, zľava na masáž či zľava v hotelovej reštaurácii.

O ubytovaní

Rezydencja Adriano Spa *** sa nachádza v kúpeľnom mestečku Ustroń na juhu Poľska, iba 14 km od hraníc s Českom a 40 minút jazdy zo Slovenska. Priamo vedľa hotela sa týči hora Veľká Čantoryje (995 m n.m.), ktorú môžete preskúmavať po lyžiarskych zjazdovkách i turistických trasách. Vyvezie vás na ňu tiež lanovka vzdialená len 200 m od hotela. Priamo v Ustrońi nájdete celkom 16 kúpeľných budov s bohatou ponukou procedúr. Navštívte napríklad kúpele Medical & SPA Prestige Club (4 km) a doprajte si relax v saunovom svete alebo počas masáží. Príjemnou prechádzkou okolo rieky Visly dôjdete do lesnej zoo Niespodzianek (5 km). Neďaleké historické mesto Bielsko-Biała (30 km) ponúka malebné secesný jadro a mnoho gotických, renesančných a barokových stavieb. Najvýznamnejšími pamiatkami sú zámok s regionálnym múzeom a katedrála sv. Mikuláša.

Kde budete spať?

Čaká na vás ubytovanie v elegantnej dvojlôžkovej izbe. Okrem pohodlnej postele v nej nájdete televíziu, WiFi pripojenie a samozrejme tiež vlastnú kúpeľňu.

Na čom si pochutnáte?

Reštaurácia Adriano Spa ponúka špeciality poľskej i medzinárodnej kuchyne. Ráno načerpáte energiu z raňajok vo forme bufetu. Počas dňa si môžete vyberať pokrmy z jedálneho lístka. Večer sa v hotelovej reštaurácii podávajú dvojchodové večere s nápojom.

Kde budete relaxovať?

O dokonalé uvoľnenie vášho tela i mysle sa počas pobytu postará wellness s vírivkou a fínskou saunou. Dopriať si môžete tiež širokú škálu masáží a kozmetických procedúr

Rezydencja Adriano SPA

Świerkowa 1 , Ustroń
Poľsko

+48 502 743 084

recepcja@adrianospa.net

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 20 zł/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,8 km
Zástavka
0,4 km
Zjazdovka
0,3 km

Tipy na výlet

Mesto Ustroń Tip na výlet

Ustroń je malebné kúpeľné mestečko v južnom Poľsku v Sliezskych Beskydách. Mesto má približne 16 tisíc obyvateľov. Skoro polovicu územia mesta zaberajú horské lesy. Mesto je ideálne na pokojné prechádzky a relax. Zo západu sa nad Ustrońom týči hora Veľká Čantoryje vo výške 995 m n. m. Hora je spojená so štvrťou Polana sedačkovou lanovkou. Na východ od mesta sa nachádza hora Rovnice, kde môžete navštíviť jeden z dochovaných lesných kostolov z čias protireformácie.

Viac informácií
Dream park - Veľké Ochaby
Zábavný horský park Równica
Zábavné centrum Polanka Pod Czantorią