Komfortné ubytovanie a výborné jedlo

Nechajte sa rozmaznávať v príjemnom Hoteli Sympozjum & SPA ****, ktorý leží v jednej z najobľúbenejších stredoeurópskych destinácií - Krakove.

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe Standard s manželskou posteľou alebo oddelenými posteľami. Izby sú klimatizované a k dispozícii v nich budete mať vlastnú kúpeľňu, šatňu, satelitnú TV, telefón, fén, minibar a najrôznejšie hygienické potreby.

V príjemnej hotelovej reštaurácii si pochutnáte na bohatých raňajkových bufetoch. V prípade, že zvolíte variant s polpenziou, užijete si večer tiež polievku a hlavný chod.

Oddych vo wellness a historický Krakov

Súčasťou balíčka je aj neobmedzený vstup do krytého hotelového bazéna a 1 hodina v saune. Ak by vám to však nestačilo, je možné si zakúpiť rôzne kúpeľné procedúry alebo si trebárs dopriať masáž.

Poloha hotela totiž priamo nabáda k výletom do historického centra mesta - pri hoteli zastavujú električky č. 18 a 52, ktorými sa tam dostanete v priebehu 20 minút. V Krakove nájdete viac než 6 tisíc historických objektov, ktoré sa najviac sústredia v mestských častiach Staré mesto, Wawel a Kazimerz. O obľúbenosti tohto mesta svedčí aj fakt, že tu jazdí viac turistov než do Varšavy.


Ak hľadáte praktické tipy a rady, čo v Krakove nepremeškať, ako sa orientovať v mestskej hromadnej doprave, alebo kam sa vydať na výlet, prečítajte si sprievodcu pobytom v Krakove.

Tipy na výlet

Krakov

K Prahe, Parížu a ďalším európskym turistickým metropolám môžeme smelo priradiť aj Krakov. Hoci sa nejedná o hlavné mesto Poľska, ide určite o kultúrne najvýznamnejšie mesto v Poľsku. Poloha na rieke Visle, množstvo zaujímavých pamiatok, ale aj romantická atmosféra so štýlovými kaviarňami a reštauráciami robí z Krakova zaujímavý cieľ niekoľkodňového výletu.

Aquapark Krakov

Krakovský aquapark je najväčším krytým aquaparkom v Poľsku a zároveň patrí k najväčším v Európe. Množstvo bazénov a tobogánov (z ktorých najdlhší meria 202 metrov) nie je tým jediným, čo aquapark ponúka. Nájdete tu aj divokú rieku, wellness centrum, fitnes štúdio, vlnový bazén, bazénik a atrakcie pre deti a saunový svet.

ZOO Krakov

Cez 1500 zvierat 260 rôznych druhov, to je Krakovská ZOO. Záhrada sa nachádza uprostred lesa, môžete si teda užiť výlet na čerstvom vzduchu a zároveň sa pokochať krásnymi plazmi, cicavcami, rybami aj vtákmi. ZOO je otvorená celoročne každý deň od 9:00 hodín do 18:00 hodín. Dospelé celodenné vstupné vyjde zhruba na 4,3 € (18 PLN)

Hotel Sympozjum & SPA ****

ul. Kobierzyńska 47, Kraków
Poľsko

+48 122618600

recepcja@sympozjum.com.pl

Check in
od 14:00
Check out
do 12:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik 30 zł/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
3,98/5
Celkom 42 hodnotení