Farma Szőlőszem leží v Maďarsku len 6 km od jazera Tisza-tó a 16 km od Národného parku Hortobágyi. Vydajte sa do tejto oblasti spoznávať miestne prírodné krásy. Okrem ubytovania v apartmáne sa tešte na polpenziu formou bufetu, neobmedzený vstup do wellness (bazény, sauny, vírivka) alebo na welcome drink. Deti nadchne minizoo a veľké detské ihrisko plné atrakcií.

O ubytovaní

Szőlőszem Farm sa nachádza v severomaďarskej obci Tiszaszőlős, ktorá leží v romantickej rovinatej krajine v blízkosti jazera Tisza. Užijete si tu nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku, aktívny pobyt aj nerušený odpočinok v blízkosti krásnej prírody.

Jazero Tisza (5 km), ktoré je súčasťou Národného parku Hortobágy, patrí ku klenotom maďarskej prírody. Najlepšie sa s jeho krásami zoznámite pri výletoch po turistických chodníkoch, ktoré okolo neho vedú. Celé jazero sa dá obísť po nových cyklotrasách. Kratšie z nich s dĺžkou 70 km sa dá prejsť za pol dňa, dlhšie 90 km potom za celý deň. Okolo jazera stojí niekoľko rozhľadní, z ktorých je možné pozorovať nielen vodnú hladinu a okolitú krajinu, ale aj vzácne druhy živočíchov – jazero je totiž významnou ornitologickou rezerváciou.

V neďalekom mestečku Tiszafüred (6,5 km) láka na návštevu regionálne múzeum a kúpalisko na brehu jazera. Na lužnom ostrove sa tu v krásnom zalesnenom prostredí nachádza najväčší dobrodružný park v Maďarsku (9 km). Jeho súčasťou je lanový park, vyhliadková veža s lezeckou stenou, minigolf a ďalšie atrakcie. Milovníci techniky môžu v obci Kisköre (40 km) na opačnom brehu jazera absolvovať zaujímavú exkurziu vo vodnej elektrárni.

Za vodnými radovánkami i relaxom v liečivej vode sa vydajte do termálnych kúpeľov Zsóry (40 km) v Mezőkövesde. Parádnym cieľom celodenného výletu je mesto Eger (70 km) s krásnym historickým centrom, vyhliadkovým minaretom a termálnymi kúpeľmi

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v priestrannom dvojpodlažnom apartmáne s kapacitou až 6 osôb. Na prízemí apartmánu nájdete vybavenú kuchyňu, obývaciu miestnosť s rozkladacou pohovkou, kúpeľňu a samostatné WC. Na poschodí sa nachádzajú dve spálne so 4 lôžkami. Súčasťou vybavenia je LCD televízia, WiFi pripojenie, chladnička, mikrovlnná rúra a fén. Pohovku v obývacej miestnosti je možné použiť ako prístelku pre až 2 osoby.

Na čom si pochutnáte?

V štýlovej reštaurácii s terasou s výhľadom do prírody na vás čakajú skvelé gastronomické zážitky. Počas raňajok a večerí vo forme bufetu si pochutnáte na špecialitách maďarskej i medzinárodnej kuchyne. Súčasťou areálu je aj bar a vínna pivnica.

Kde budete relaxovať?

Za nerušenou relaxáciou zamierte do wellness centra. Jeho súčasťou je vonkajší bazén s teplou pramenitou vodou, fínska sauna, infra sauna a vírivka. Zatiaľ čo budete odpočívať na pohodlných ležadlách pri bazéne, vaše deti sa môžu hrať na neďalekom ihrisku. Dokonalé uvoľnenie tela i mysle si môžete dopriať počas masáží.

Cestujete s deťmi?

Nudiť sa tu deti rozhodne nebudú. V záhrade je pre nich pripravené ihrisko s rozlohou 200 m² s hojdačkami, šmykľavkou, pieskoviskom, preliezačkou a ďalšími zábavnými prvkami.

Niečo naviac

Pokiaľ si počas dovolenky radi zašportujete, môžete využiť zázemie pre plážový futbal a volejbal, stolný tenis a bedminton.

Areál hotela je sústredený okolo rybníka, na ktorý je krásny výhľad z izieb aj reštaurácie a záujemcovia si tu dokonca môžu zarybáriť.

Szőlőszem Farm

Szőlőszem Farm

Dózsa Gyögy út 19. , Tiszaszőlős
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 2 500 Ft/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Detské ihrisko
Konferenčná miestnosť
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
0,4 km

Tipy na výlet

Jezero Tisza

Jezero TiszaTip na výlet

Odreagujte sa od hlučných ulíc, kultúrnych podujatí a veľkej spoločnosti. Užite si pokoj a krásnu prírodu okolo jazera Tisza, ktoré je s rozlohou 127 km² hneď po Balatone druhým najväčším maďarským jazerom. Po celom pobreží jazera sa tiahnu kilometre krásnych piesočných pláží, ktoré sú väčšinou voľne prístupné.

Národný park Hortobágy
Národný park Hortobágy
Termálne kúpele Tiszaújváros
Termálne kúpele Tiszaújváros
Mesto Eger
Mesto Eger