Užite si Sárvár tak luxusne, ako to len ide. 5* Spirit Hotel Thermal Spa ponúka komfortné izby Premium, lahodnú polpenziu formou bufetov a predovšetkým neobmedzený vstup do prepychového Spa & Wellness Oasia o rozlohe 10 000 m². Čaká tu na vás 22 vnútorných a vonkajších (nielen) termálnych bazénov, vírivky, Kneippov kúpeľ, ale aj Saunový svet a fitness štúdio.

O ubytovaní

Spirit Hotel Thermal Spa ***** je sofistikovaný a prepychový hotel v obľúbenom maďarskom kúpeľnom meste Sárvár. Nachádza sa len 1 km od termálnych kúpeľov a necelé 2 km od historického centra mesta, na pokojnom mieste v blízkosti 7 jazier. K hradu Nádasdyovej dôjdete odtiaľto pešo za 15 minút. Niečo nám ale hovorí, že z tohto hotela nebudete chcieť vystrčiť nos - je tu totiž absolútne všetko, čo budete k dokonalej dovolenke potrebovať.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 271 elegantných, dizajnových izieb s balkónom alebo terasou. Izby Premium sú vybavené tak, aby bez debaty dosahovali päťhviezdičkového štandardu - úplne luxusne. Nájdete tu televíziu, WiFi pripojenie, telefón, ovládanie teploty, trezor, vlastnú kúpeľňu so sprchou aj vaňou, fénom, županom, prezuvkami a hotelovou kozmetikou.

Na čom si pochutnáte?

Prepychová hotelová reštaurácia Onyx nemôže ponúkať nič iné ako gastronomické skvosty, a to od rána až do večera. Pochutnáte si na raňajkových a obedových bufetoch, božských dezertoch aj všemožných pokrmoch z celého sveta vždy z tých najčerstvejších surovín.

Kde budete relaxovať?

Päťhviezdičkový hotel v maďarskom kúpeľnom meste a aby bol bez wellness? To by nešlo. Preto tu nájdete unikátne wellness centrum Oazis s rozlohou 10 000 m² s 22 bazénmi. Niektoré sú klasické, iné majú termálnu vodu. Ďalej je tu Saunový svet s 9 saunami, Hammamat a exkluzívnou relaxačnou zónou. Vybrať si môžete z množstva wellness procedúr a rituálov z celého sveta.

Spirit Hotel Thermal Spa ***** Sárvár

Spirit Hotel Thermal Spa ***** Sárvár

Vadkert krt. 5. , 9600
Maďarsko

+36 20 5889 555

info@spirithotel.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 4 500 Ft/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie 2 000 - 3 000 HUF/deň

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Fitness
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,2 km
Zastávka
3,2 km
Aquapark
10 m

Tipy na výlet

Kúpele Sárvár

Kúpele SárvárTip na výlet

Maďarské kúpeľné mesto Sárvár je ďalšie krásne mestečko s kúpeľmi, ktoré sú naozaj na úrovni. Schádzajú sa sem ľudia z celej Európy, a to najmä za dvomi druhmi tunajšej liečivej vody. V okolí Sárváru totiž vyvierajú dva pramene liečivej vody: prvý z hĺbky 1 200 metrov s teplotou 43 °C a druhý z hĺbky 2 000 metrov s teplotou 83 °C s vysokým obsahom soli. V kúpeľoch Sárvár si užijú všetky vekové skupiny. Budova s rozlohou 5 000 m² so stredomorskou atmosférou ponúka mnoho vyžitia ako pre seniorov, ktorí využijú najmä liečebné časti kúpeľov, tak aj pre páry či rodiny s deťmi, ktoré zas ocenia relax i zábavu v zážitkovej časti.

Bazény v liečebnej časti kúpeľov:

 • vonkajší zážitkový bazén (32 –⁠ 33 °C)
 • vnútorný zážitkový bazén (32 –⁠ 34 °C)
 • vnútorný zážitkový bazén s liečivou vodou (34 – 36 °C)
 • vnútorný liečebný bazén (36 –⁠ 38 °C)
 • vonkajší liečebný bazén (36 °C)

Bazény a ďalšie priestory v zážitkovej časti:

 • bazén s umelými vlnami (detský zážitkový bazén so šmykľavkami a hračkami pre najmenších)
 • veľká vírivka
 • detský bazén so šmykľavkami, vodným delom a striekacou bránou
 • široká rodinná šmýkačka pre spoločné zážitky
 • zelená rúrková šmýkačka
 • 3 obrie šmykľavky vnútri aj mimo budovy
 • detský kútik s vychovávateľkou, kde je k dispozícii stráženie detí zdarma
 • svet batoliat: kuchynka, prebaľovací miestnosť, tepidárium, detský kútik, odpočiváreň
 • 25 m dlhý plavecký bazén
 • rozsiahle odpočinkové priestory
 • obrovská terasa na opaľovanie

Zájsť si môžete i do saunového sveta, kde na vás čaká fínska sauna, parný kúpeľ, aromasauna a ďalšie atrakcie zaisťujúce odpočinkový zážitok.

Miestna termálna voda je veľmi vhodná na liečbu ochorení pohybového ústrojenstva, rehabilitáciu po ochoreniach a športových zraneniach, v prípade neurologických ťažkostí a ku kúpeľom na uvoľnenie svalstva.

Celodenná vstupenka do kúpeľov v hlavnej sezóne vyjde dospelého človeka na 5 900 HUF, mimo nej 4 990 HUF.

Viac informácií
Mesto Sárvár
Mesto Sárvár
Arboretum Sárvár
Arboretum Sárvár
Hrad Nádasdy
Hrad Nádasdy