Spirit Hotel Thermal Spa ***** Sárvár

Spirit Hotel Thermal Spa ***** Sárvár

Vadkert krt. 5., 9600
Maďarsko

Prevádzkuje spoločnosť:
Spirit Hotel Gyógyszálloda Kft. IČ: 0109920356


+36 20 5889 555

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 7 500 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
3 000 Ft/deň na vonkajšom parkovisku, 4 000 Ft/deň na krytom parkovisku

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Fitness
Minibar
Fén
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,2 km
Zastávka
3,2 km
Aquapark
10 m

O ubytovaní

Spirit Hotel Thermal Spa ***** je sofistikovaný a prepychový hotel v obľúbenom maďarskom kúpeľnom meste Sárvár. Nachádza sa len 1 km od termálnych kúpeľov a necelé 2 km od historického centra mesta. Niečo nám síce hovorí, že z tohto luxusného hotela nebudete chcieť vystrčiť nos, aj samotné mesto Sárvár a okolie má ale čo ponúknuť.

Medzi miestne zaujímavosti patrí mnoho historických a kultúrnych pamiatok. Prejdite sa po Kossuthovom námestí (1,5 km) a prezrite si radnicu z 19. storočia alebo pamätníky zo svetových vojen. Dominantou námestia je fontána so zvukovou a svetelnou show. Tá navyše nie je v Sárvári jediná, ďalšiu interaktívnu studňu s LED osvetlením nájdete na námestí Posta (1,5 km).

Vynechať rozhodne nesmiete ani návštevu Nádasdyho hradu (1,2 km), ktorý patrí k najzachovalejším stredovekým sídlam v Maďarsku. Možno vám meno hradného pána, Ferenc Nádasdy, nič nehovorí, iste ale budete poznať jeho manželku, tou totiž nebol nikto iný ako slávna grófka Alžbeta Báthoryová čiže čachtická pani.

Na výlet si zájdite do neďalekého mesta Szombathely (27 km), ktoré je údajne dokonca najstarším maďarským mestom. Nedostatku historických pamiatok sa tak rozhodne báť nemusíte. Okrem dobovej architektúry tu ale uvidíte napríklad aj krásne Kámonske arborétum. To je s približne 3 000 druhov listnatých i ihličnatých drevín najväčšie v celom Maďarsku.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 271 elegantných, dizajnových izieb s balkónom alebo terasou. Izby sú vybavené tak, aby bez debaty dosahovali päťhviezdičkový štandard – úplne luxusne. K dispozícii budete mať okrem iného Smart TV, WiFi pripojenie, minibar, trezor, telefón a kúpeľňu so županom, papučami, fénom a toaletnými potrebami prémiovej značky L’Occitane.

  • Izba Premium meria 31-35 m² a je vybavený manželskou posteľou, písacím stolom a posedením s pohovkou alebo kreslami.

  • Izba Oriental (31-35 m²) je skvelým miestom pre romantický pobyt vo dvojici. V izbe je veľká kruhová posteľ s priemerom 230 cm a leňoška alebo kresielka na posedenie. Nechýba ani pracovný stôl.

  • Izba Grand (31-35 m²) zaujme interiérom v tónoch zlatej a púdrovo ružovej. Okrem dvojlôžkovej postele, písacieho stola a posedenia s kreslom je vybavený aj kávovarom Nespresso.

  • Izba King (37 m²) ponúkne luxusnú výzdobu v neutrálnych a zlatých odtieňoch, veľkú okrúhlu posteľ (230 cm) a vlastnú vírivku. Nechýba pracovný stôl či kreslo na posedenie.

Na čom si pochutnáte?

Prepychová hotelová reštaurácia Onyx nemôže ponúkať nič iné ako gastronomické skvosty, a to od rána až do večera. K dispozícii vám budú raňajkové a obedové bufety, božské dezerty i všemožné pokrmy z celého sveta – vždy z tých najčerstvejších surovín.

Ľahkú desiatu, dezert či čerstvé ovocie vám radi pripravia v bistri Oxygen priamo pri bazéne, nemusíte sa tak ani na chvíľu vzdávať zaslúženej relaxácie. Na posedenie pri poháriku niečoho dobrého si zájdite do Lobby baru, na večernú zábavu potom pozýva Luna bar, kde si k vynikajúcemu drinku môžete dať aj partiu bowlingu alebo biliardu.

Kde budete relaxovať?

Päťhviezdičkový hotel v maďarskom kúpeľnom meste a bez wellness? To by snáď ani nešlo. V Spirit Hoteli nájdete unikátne wellness centrum Oasis s rozlohou 10 000 m². Zaplávate si tu v 22 bazénoch vrátane termálnych, zážitkových aj plaveckých. Ďalej je tu Saunový svet s fínskou, ružovou, bio, infra a kamennou saunou, laconiom (rímska suchá sauna), aromaterapeutickou kabínou, parným kúpeľom a frigidariom (ochladzovacia miestnosť). Špecialitou sú turecké kúpele hammam, kde sú súčasťou relaxácie aj rituálne očisťujúce a ošetrujúce procedúry.

O vaše telo tu bude postarané naozaj komplexne, dopriať si môžete aj najnovšie ozdravné ošetrenia, konzultáciu s nutričným terapeutom, posúdenie vášho zdravotného stavu, návštevu fitness štúdia, liečebné kúpele, svetelnú terapiu, elektroterapiu a ďalšie moderné techniky na posilnenie vášho zdravia. Pestrá ponuka skrášľujúcich procedúr vrátane ošetrenia pleti, manikúry či pedikúry je samozrejmosťou.

Cestujete s deťmi?

Pre deti je v hoteli na zapožičanie detská postieľka, vanička a vysoká stolička, poteší tiež detský kútik a príležitostné animačné programy. Vstup do termálnych bazénov je povolený deťom od 14 rokov pod dohľadom rodičov.

Niečo naviac

V hoteli si môžete zahrať tenis a squash alebo preveriť svoje schopnosti pri hre na Xboxe.