Nechajte sa rozmaznávať a užite si perfektný relax v Hoteli Lövér *** v Šoproni, ktorý od našich zákazníkov získal výborné hodnotenie. Tešte sa na neobmedzený vstup do hotelového bazéna, vírivky alebo sauny, ale aj na rozšírenú polpenziu formou bufetu. Deti do 12 rokov majú pobyt zadarmo.

Overené Travelkingom

“Okamžite ma nadchlo prostredie hotela, ktorý sa nachádza v pokojnej časti lesoparku. Hotel je ako stvorený pre rodiny s deťmi. Dostatočne sa tu môžu vyšantiť na rôznych miestach - vo wellness, detskom kútiku, v herni a na vonkajšom ihrisku s preliezačkami a na obrovskej šachovnici. A zabavia sa tu aj dospelí. Užili sme si relaxáciu vo wellness, spoločné chvíľky v herni a s radosťou sme navštívili aj bar s výbornými miešanými nápojmi. V okolí hotela je dostatok náučných chodníkov, kde je možné vypotiť výbornú a bohatú hotelovú stravu. Sem sa ešte rozhodne vrátime.” Prečítajte si celú recenziu

Vladimír Dvořák - Obchodný tím
Osobne overené: Máj 2022

O ubytovaní

Hotel Lövér *** sa nachádza uprostred pokojných a tichých lesov, ktoré sú súčasťou mesta Šoproň. Krásy okolitej prírody môžete objavovať po mnohých kilometroch turistických trás. Ako na dlani krajinu uvidíte z rozhľadne Károly (1,5 km). Romantický Šoproň ponúka malebné jadro s množstvom historických pamiatok. Neďaleké Neziderské jazero (13 km) v rázovitej krajine s jedinečnými biotopmi je zapísané na Zozname pamiatok UNESCO. Obľúbeným cieľom turistov je tiež "maďarské Versailles", zámok Esterházy (25 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe vybavenej televíziou, WiFi pripojením, chladničkou, rádiom a vlastnou kúpeľňou s fénom.

Na čom si pochutnáte?

Ráno začnete v hotelovej reštaurácii Borostyán raňajkami vo forme bufetu. V čase obeda sa tu servírujú ľahké obedy s výberom polievok či cestovín. Ďalej sa môžete tešiť na večere vo forme bufetu alebo menu s 4 chodmi. Pestrá ponuka vždy obsahuje odľahčené a vegetariánske jedlá. V lete sa na terase pripravujú grilované špeciality. Počas dňa vám v kaviarni radi pripravia osviežujúci nápoj, vynikajúcu kávu a ľahké občerstvenie.

Kde budete relaxovať?

Po náročnom dni si oddýchnete v hotelovom wellness centre, kde je k dispozícii vnútorný bazén, vírivka, fínska sauna, infrasauna i soľná jaskyňa. Dopriať si môžete niektorú z masáží a kozmetických procedúr. Aktívni jedinci si môžu dať do tela vo fitness centre, využiť vonkajšie bežecké trasy alebo si zahrať stolný tenis.

Cestujete s deťmi?

Malí hostia sa zabavia v bazénoch, v detskom kútiku a na vonkajších ihriskách. Súčasťou záhradného areálu je záhradný šach.

Niečo naviac

V hoteli je v českom jazyku k dispozícii informačná brožúrka, informačné tabule a menu v hotelovej reštaurácii. V izbe navyše oceníte televízny kanál v českom jazyku, ktorému hravo porozumiete.

Hotel Lövér ***

Hotel Lövér ***

Várisi út 4 , Sopron
Maďarsko

+36 99 888 400

info@hotellover.hu

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 10 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,7 km
Vzdialenosť od kúpeľov
20 km
Zastávka
0,3 km