Nechajte sa rozmaznávať a užite si perfektný relax v Hoteli Lövér *** v Šoproni, ktorý od našich zákazníkov získal výborné hodnotenie. Tešte sa na neobmedzený vstup do hotelového bazéna, vírivky alebo sauny, ale aj na rozšírenú polpenziu formou bufetu. Deti do 12 rokov majú pobyt zadarmo.

Overené Travelkingom

“Hotel stojí uprostred turistického raja, obklopený úžasným lesom a množstvom zaujímavých turistických trás. V okolí toho bolo toľko, že som to za 4 dni ani nestihol prejsť. Tunajší čistý vzduch, ticho a pokoj sú nezabudnuteľné. V hoteli bol neuveriteľne milý personál a čisté wellness. Z voľne organizovaného programu odporúčam prechádzku na bicykli okolo jazera Fertő - je právom jednou z najobľúbenejších.”

Szabolcs Laza - Obchodný tím
Osobne overené: Júl 2020

O ubytovaní

Hotel Lövér *** sa nachádza uprostred pokojných a tichých lesov, ktoré sú súčasťou mesta Šoproň. Krásy okolitej prírody môžete objavovať po mnohých kilometroch turistických trás. Ako na dlani krajinu uvidíte z rozhľadne Károly (1,5 km). Romantický Šoproň ponúka malebné jadro s množstvom historických pamiatok. Neďaleké Neziderské jazero (13 km) v rázovitej krajine s jedinečnými biotopmi je zapísané na Zozname pamiatok UNESCO. Obľúbeným cieľom turistov je tiež "maďarské Versailles", zámok Esterházy (25 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe vybavenej televíziou, WiFi pripojením, chladničkou, rádiom a vlastnou kúpeľňou s fénom.

Na čom si pochutnáte?

Ráno začnete v hotelovej reštaurácii Borostyán raňajkami vo forme bufetu. V čase obeda sa tu servírujú ľahké obedy s výberom polievok či cestovín. Ďalej sa môžete tešiť na večere vo forme bufetu alebo menu s 4 chodmi. Pestrá ponuka vždy obsahuje odľahčené a vegetariánske jedlá. V lete sa na terase pripravujú grilované špeciality. Počas dňa vám v kaviarni radi pripravia osviežujúci nápoj, vynikajúcu kávu a ľahké občerstvenie.

Kde budete relaxovať?

Po náročnom dni si oddýchnete v hotelovom wellness centre, kde je k dispozícii vnútorný bazén, vírivka, fínska sauna, infrasauna i soľná jaskyňa. Dopriať si môžete niektorú z masáží a kozmetických procedúr. Aktívni jedinci si môžu dať do tela vo fitness centre, využiť vonkajšie bežecké trasy alebo si zahrať stolný tenis.

Cestujete s deťmi?

Malí hostia sa zabavia v bazénoch, v detskom kútiku a na vonkajších ihriskách. Súčasťou záhradného areálu je záhradný šach.

Niečo naviac

V hoteli je v českom jazyku k dispozícii informačná brožúrka, informačné tabule a menu v hotelovej reštaurácii. V izbe navyše oceníte televízny kanál v českom jazyku, ktorému hravo porozumiete.

Hotel Lövér ***

Várisi út 4 , Sopron
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 10 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,7 km
Vzdialenosť od kúpeľov
20 km
Zástavka
0,3 km

Tipy na výlet

Kúpalisko Lővér a Plaváreň Ferenca Csika v Šoproni Tip na výlet

Čo robiť, ak ste v Šoproni a zachce sa vám zaplávať si alebo relaxovať vo vode? Máme pre vás riešenie - kúpalisko Lővér a plaváreň Ferenca Csik. Kúpalisko láka nielen v letných mesiacoch na kúpeľ v termálnej vode priamo z prameňa Deákkút na k zábavu na toboganoch. Mnohí návštevníci sa sem radi vracajú aj kvôli krásnej scenérii, ktorá sa im z bazéna z prírodného kameňa naskytne - areál je totiž obklopený borovicovým hájom. V jeho tesnej blízkosti môžete navštíviť aj Plaváreň Ferenca Csika, ktorá nesie meno po maďarskom olympijskom víťazovi. Pod jeho kupolovitú strechou s drevenou konštrukciou objavíte 3 rôzne bazény, ktoré ohrieva solárny kolektor.

Bazény na plavárni Ferenca Csik

  • Športový bazén s dĺžkou 33 m s teplotou vody 27,0 - 27,5 °C
  • Cvičný bazén s teplotou vody 30,0 - 35,0 °C
  • Ochladzovací bazén sauny s teplotou vody 16,0 - 18,0 °C

Bazény v kúpeľoch Lővér

  • Veľký letný bazén
  • Detský bazén

Otváracia doba kúpaliska Lővér je každý deň 9:00-20:30, Plavárne Ferenca Csika je vo všedné dni okrem piatku 5:30 - 21:00, v piatok 5:30 - 19:00 cez víkend a sviatky: 8:00 - 20:00. Cena celodenného vstupnéhosa pohybuje okolo 3,50 €.

Viac informácií
Mesto Šoproň
Brána vernosti
Šoproňské lesy