• Check in od 15:00 hodín, check out do 11:00 hodín

  • Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Ubytovanie v hoteli, ktorý je v harmónii s prírodou

Hotel sa nachádza uprostred lesov v prírodnej rezervácii Šoproň. Neďaleko je aj Neziderské jazero a zámok Esterházy. Do hotela sa dostanete za 1,5 hodiny z Bratislavy a zhruba za 3,5 hodiny z Banskej Bystrice.

Všetky izby sú komfortne vybavené, majú vlastné sociálne zariadenie, chladničku, fén a TV. Pokojne so sebou vezmite aj svojho štvornohého miláčika, hotel je totiž "pet friendly".

Gastronomický zážitok pre všetkých

Reštaurácia ponúka tradičnú domácu či medzinárodnú kuchyňu. Pri pobyte si pochutnáte na bohatých raňajkách, polievke (13:00 - 14:00 hodín) a večeri (18:00 - 21:30 hodín) formou bohatého bufetu alebo 4 chodov (predjedlo, polievka, výber z troch hlavných jedál, šalát a dezert formou bufetu) podľa obsadenosti hotela.


V hoteli je v českom jazyku k dispozícii informačná brožúrka, informačné tabule a menu v hotelovej reštaurácii. Na izbe tiež oceníte televízny kanál v českom jazyku.


Wellness relaxácia neobmedzene

K vybaveniu wellness centra patrí plavecký bazén, vírivka jacuzzi, fínska sauna, profesionálne vybavené fitness centrum s kardio zónou a posilňovacími strojmi. V prípade záujmu môžete využiť fitness programy hotela alebo služby Beauty centra (za príplatok).

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Adéla P.)

Vše super! Jídlo BOMBA!

Vynikajúce (Martin S.)

Po několika podzimních a jarních víkendových pobytech jsme se rozhodli strávit zde čas i v létě, spojením dvou vícedenních pobytů a opět maximální spokojenost, není co vytknout. Oproti předchozím pobytům nabídka jídel rozšířena i o grilované dobroty a zmrzlinu.

Vynikajúce (Daša H.)

So službami sme boli velmi spokojni, izby ciste, priestrane, ucelove, matrace ani makke ani tvrde, strava super. Personal ochotny, s kazdym sme sa dohovorili nemecky. Hotel postaveny v peknom prostredi, okolie hotela prekrasne, vyuzity kazdy meter, fakt parada.